Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
30.04.2024
00:00 CD El Nacional Delfin SC 17 typy 00:30 Audax Italiano Cobresal 16 typy 01:00 Universidad Cesar Vallejo Sporting Cristal 21 typy 01:00 Tivoli Gardens Waterhouse FC 4 typy 08:00 Persita Tangerang Bali United Pusam 4 typy 08:00 Indonezja Indonezja 1 typy 08:00 Persija Jakarta PSIS Semarang 6 typy 08:00 Indonezja Persis Solo 4 typy 08:00 PSS Sleman Persib Bandung 5 typy 10:30 Suwon FC FC Seul 6 typy 12:00 Rodina Moscow FC Tyumen 4 typy 14:50 Shams Azar Qazvin Peykan 2 typy 15:00 Namungo FC Simba SC 3 typy 15:20 Al-Wasl FC Ittihad Kalba 1 typy 16:00 FK Modrica Maxima FK Leotar Trebinje 1 typy 16:00 Hapoel Nazareth Illit FC Maccabi Petah Tikva FC 1 typy 16:30 FC Kickers Wurzburg SpVgg Bayreuth 17:00 SSV Jeddeloh II SV Drochtersen/Assel 4 typy 17:00 Skovde AIK IK Oddevold 11 typy 17:00 Eb/Streymur KI Klaksvik 5 typy 17:30 Richards Bay FC Amazulu FC 6 typy 19:00 Bayern Monachium Real Madryt 208 typy 19:00 Coventry City Ipswich Town 27 typy 22:00 EC Bahia Criciuma SC 2 typy 23:00 Operario PR Gremio FB Porto Alegrense RS 1 typy0
Wygrana
1
Remis
0
Wygrana
09.04.2024 14:00
Valmiera FK/BJSS 1 : 1 SC Grobina
2
Wygrana
1
Remis
3
Przegrana
28.04.2024 13:00
FK Jelgava 2 : 1 SC Grobina
23.04.2024 10:00
SC Grobina 0 : 4 Rigas Futbola Skola
18.04.2024 14:30
SC Grobina 3 : 2 FK Liepaja
13.04.2024 13:00
SC Grobina 3 : 0 FS Metta/Lu
09.04.2024 14:00
Valmiera FK/BJSS 1 : 1 SC Grobina
04.04.2024 14:00
FK Tukums 2000/Tss 2 : 0 SC Grobina
4
Wygrana
0
Remis
2
Przegrana
27.04.2024 13:00
FK Tukums 2000/Tss 1 : 2 Valmiera FK/BJSS
18.04.2024 16:30
FK Jelgava 0 : 3 Valmiera FK/BJSS
05.04.2024 15:00
FK Auda 3 : 1 Valmiera FK/BJSS
23.03.2024 17:30
Lechia Gdańsk 5 : 1 Valmiera FK/BJSS
15.03.2024 16:00
Rigas Futbola Skola 0 : 1 Valmiera FK/BJSS
10.03.2024 13:00
FS Metta/Lu 0 : 2 Valmiera FK/BJSS
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rigas Futbola Skola | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 |
2 | Riga FC | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 |
3 | Valmiera FK/BJSS | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
4 | BFC Daugava | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 |
5 | FK Auda | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 |
6 | FK Tukums 2000/Tss | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | FK Jelgava | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 |
8 | SC Grobina | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 |
9 | FS Metta/Lu | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
10 | FK Liepaja | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |