Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
12:00 FC Pirin Blagoevgrad Etar 1924 Veliko Tarnovo 20 typy 17:00 Lewski Sofia PFC Slavia Sofia 21 typy30.03.2024
12:00 OFC Botev Vratsa Hebar Pazardzhik 6 typy 14:30 Lokomotiv Płowdiw Ludogorets 1945 Razgrad 7 typy 17:00 Lokomotiv Sofia CSKA Sofia 7 typy31.03.2024
13:30 Botev Płowdiw Cherno More Warna 6 typy 16:00 CSKA 1948 Beroe Stara Zagora 5 typy02.04.2024
14:00 Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Arda Kardzhali 2 typy 16:30 PFC Slavia Sofia FC Pirin Blagoevgrad 2 typy03.04.2024
14:00 CSKA Sofia Lokomotiv Płowdiw 2 typy 16:30 Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia 2 typy04.04.2024
11:30 CSKA 1948 OFC Botev Vratsa 1 typy 14:00 Beroe Stara Zagora Botev Płowdiw 2 typy 16:30 Cherno More Warna Lokomotiv Sofia 2 typy4
Wygrana
1
Remis
1
Wygrana
27.10.2023 16:00
Beroe Stara Zagora 2 : 1 Lewski Sofia
23.04.2023 17:00
Lewski Sofia 1 : 0 Beroe Stara Zagora
03.10.2022 17:00
Beroe Stara Zagora 0 : 1 Lewski Sofia
12.12.2021 14:30
Beroe Stara Zagora 1 : 1 Lewski Sofia
28.08.2021 18:00
Lewski Sofia 2 : 1 Beroe Stara Zagora
03.03.2021 16:00
Lewski Sofia 3 : 1 Beroe Stara Zagora
3
Wygrana
1
Remis
0
Przegrana
03.04.2024 16:30
Ludogorets 1945 Razgrad ? : ? Lewski Sofia
29.03.2024 17:00
Lewski Sofia ? : ? PFC Slavia Sofia
23.03.2024 09:00
Lewski Sofia 1 : 0 PFK Sportist Svoge
16.03.2024 13:15
Etar 1924 Veliko Tarnovo 0 : 3 Lewski Sofia
10.03.2024 13:15
Lewski Sofia 0 : 0 Levski 2005 Krumovgrad
04.03.2024 15:30
Hebar Pazardzhik 0 : 1 Lewski Sofia
1
Wygrana
0
Remis
4
Przegrana
31.03.2024 16:00
CSKA 1948 ? : ? Beroe Stara Zagora
03.03.2024 12:30
CSKA Sofia 3 : 0 Beroe Stara Zagora
17.02.2024 12:30
PFC Slavia Sofia 3 : 0 Beroe Stara Zagora
07.12.2023 12:30
CSKA 1948 2 : 1 Beroe Stara Zagora
03.12.2023 15:45
Levski 2005 Krumovgrad 1 : 0 Beroe Stara Zagora
18.11.2023 11:30
OFK Bdin Vidin 1 : 2 Beroe Stara Zagora
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets 1945 Razgrad | 24 | 18 | 3 | 3 | 57 |
2 | Cherno More Warna | 25 | 16 | 6 | 3 | 54 |
3 | CSKA Sofia | 25 | 16 | 6 | 3 | 54 |
4 | Lewski Sofia | 25 | 14 | 6 | 5 | 48 |
5 | Lokomotiv Płowdiw | 25 | 14 | 5 | 6 | 47 |
6 | CSKA 1948 | 24 | 10 | 7 | 7 | 37 |
7 | FC Arda Kardzhali | 25 | 10 | 5 | 10 | 35 |
8 | Levski 2005 Krumovgrad | 25 | 10 | 5 | 10 | 35 |
9 | Botev Płowdiw | 25 | 9 | 6 | 10 | 33 |
10 | PFC Slavia Sofia | 25 | 8 | 5 | 12 | 29 |
11 | Beroe Stara Zagora | 25 | 8 | 5 | 12 | 29 |
12 | Hebar Pazardzhik | 25 | 7 | 6 | 12 | 27 |
13 | Lokomotiv Sofia | 25 | 7 | 4 | 14 | 25 |
14 | FC Pirin Blagoevgrad | 25 | 5 | 7 | 13 | 22 |
15 | OFC Botev Vratsa | 25 | 4 | 2 | 19 | 14 |
16 | Etar 1924 Veliko Tarnovo | 25 | 2 | 4 | 19 | 10 |