Bondar A / Zimmermann K
SET1: 2 - 6 | SET2: 3 - 6 | FT: 0 - 2 |
Jakupovic D / Khromacheva I
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
21.05.2024
13:40 Bassols Ribera, Marina Stakusic, Marina 7 typy 13:40 De Carvalho Cardoso Alves, Mateus Collarini, Andrea 13:50 Coria, Federico Shapovalov, Denis 31 typy 13:50 Gerch, Lucas Giacomini, Luca 13:55 Bai, Zhuoxuan Cocciaretto, Elisabetta 8 typy 13:55 Khromacheva I / Sizikova Y Stearns P / Zhang S 2 typy 13:55 Kalieva, Elvina Pigossi, Laura 2 typy 14:00 Samsonova, Ludmilla Fernandez, Leylah Annie 3 typy 14:00 Potenza, Luca Gomez, Federico Agustin 14:05 Doumbia S / Reboul F Bhambri Y / Olivetti A 2 typy 14:20 Faurel, Thomas Kolar, Zdenek 5 typy 14:20 Monteiro, Thiago Moura Dellien Velasco, Murkel Alejandro 2 typy 14:25 Svajda, Zachary Piros, Zsombor 4 typy 14:25 Dinu, Cristina Ormaechea, Paula 14:30 Gamarra Martins I / Nicholls O Lumsden M / Siskova A 2 typy 14:30 Fatic, Nerman Alves, Felipe 6 typy 14:30 Bondar, Anna Zakharova, Anastasia 3 typy 14:50 Kawa, Katarzyna Knutson, Gabriela Andrea 5 typy 14:50 Hontama, Mai Zhao, Carol 3 typy 14:55 Geerts M / Lawson A Furness E / Roveri Sidney G 15:15 Burel, Clara Svitolina, Elina 8 typy 15:15 Muhammad A / Sutjiadi A Shibahara E / Wang Xin 15:45 Faria, Jaime Tabur, Clement 5 typy 16:00 Cobolli, Flavio Shelton, Ben 23 typy 16:00 Vukic, Aleksandar Bublik, Alexander 20 typy0
Wygrana
0
Remis
1
Wygrana
23.09.2023 10:00
Bondar A / Zimmermann K 0 : 2 Jakupovic D / Khromacheva I
2
Wygrana
0
Remis
4
Przegrana
08.02.2024 09:00
Bondar A / Zimmermann K 1 : 2 Lechemia E / Nicholls O
06.02.2024 14:55
Bondar A / Zimmermann K 2 : 0 Errani S / Rus A
30.01.2024 16:20
Alexandrova E / Santamaria S 2 : 0 Bondar A / Zimmermann K
19.10.2023 16:30
Jeanjean L / Strakhova V 2 : 0 Bondar A / Zimmermann K
18.10.2023 09:00
Ghioroaie I / Tig P M 0 : 2 Bondar A / Zimmermann K
15.10.2023 14:40
Bondar A / Zimmermann K 0 : 2 Lumsden M / Ponchet J
5
Wygrana
0
Remis
1
Przegrana
21.10.2023 15:35
Burrage J / Teichmann J 2 : 1 Jakupovic D / Khromacheva I
19.10.2023 09:00
Minnen G / Wickmayer Y 0 : 2 Jakupovic D / Khromacheva I
18.10.2023 10:50
Lumsden M / Ponchet J 1 : 2 Jakupovic D / Khromacheva I
23.09.2023 10:00
Bondar A / Zimmermann K 0 : 2 Jakupovic D / Khromacheva I
21.09.2023 12:30
Moratelli A / Rosatello C 0 : 2 Jakupovic D / Khromacheva I
20.09.2023 16:30
Rosca C / Sharma A 0 : 2 Jakupovic D / Khromacheva I