Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
30.03.2024
14:00 Sigma Ołomuniec Pardubice 6 typy 14:00 Bohemians Prague 1905 FK Jablonec 3 typy 14:00 Viktoria Pilzno FC Slovan Liberec 10 typy 17:00 1. FC Slovacko SK Slavia Praga 5 typy31.03.2024
13:00 FC Hradec Kralove MFK Karvina 2 typy 13:00 FC Banik Ostrawa FK Teplice 16:00 Dynamo Czeskie Budziejowice AC Sparta Praga 4 typy06.04.2024
13:00 MFK Karvina Viktoria Pilzno 1 typy 13:00 FC Slovan Liberec 1. FC Slovacko 16:00 SK Slavia Praga Bohemians Prague 1905 1 typy07.04.2024
13:00 FK Teplice FC Hradec Kralove 13:00 Pardubice Dynamo Czeskie Budziejowice 13:00 FK Jablonec FC Banik Ostrawa 16:00 AC Sparta Praga FK Mlada Boleslav1
Wygrana
0
Remis
4
Wygrana
07.04.2024 13:00
FK Teplice ? : ? FC Hradec Kralove
28.10.2023 13:00
FC Hradec Kralove 1 : 0 FK Teplice
02.04.2023 14:00
FK Teplice 1 : 0 FC Hradec Kralove
08.10.2022 14:00
FC Hradec Kralove 4 : 1 FK Teplice
20.03.2022 14:00
FK Teplice 1 : 2 FC Hradec Kralove
24.10.2021 14:00
FC Hradec Kralove 3 : 0 FK Teplice
1
Wygrana
2
Remis
1
Przegrana
07.04.2024 13:00
FK Teplice ? : ? FC Hradec Kralove
31.03.2024 13:00
FC Banik Ostrawa ? : ? FK Teplice
16.03.2024 17:00
FK Teplice 1 : 1 1. FC Slovacko
10.03.2024 14:00
SK Slavia Praga 4 : 0 FK Teplice
03.03.2024 13:00
FK Teplice 2 : 0 FC Slovan Liberec
24.02.2024 14:00
FK Teplice 2 : 2 MFK Karvina
2
Wygrana
2
Remis
1
Przegrana
07.04.2024 13:00
FK Teplice ? : ? FC Hradec Kralove
17.03.2024 17:00
AC Sparta Praga 2 : 1 FC Hradec Kralove
02.03.2024 14:00
FK Jablonec 1 : 1 FC Hradec Kralove
17.02.2024 14:00
Sigma Ołomuniec 0 : 0 FC Hradec Kralove
03.02.2024 10:00
FC Szachtar Donieck 0 : 2 FC Hradec Kralove
27.01.2024 15:00
Obolon Kijów 0 : 2 FC Hradec Kralove
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Sparta Praga | 25 | 20 | 3 | 2 | 63 |
2 | SK Slavia Praga | 25 | 19 | 5 | 1 | 62 |
3 | Viktoria Pilzno | 25 | 17 | 3 | 5 | 54 |
4 | 1. FC Slovacko | 25 | 11 | 6 | 8 | 39 |
5 | FC Banik Ostrawa | 25 | 11 | 4 | 10 | 37 |
6 | FK Mlada Boleslav | 25 | 10 | 6 | 9 | 36 |
7 | Sigma Ołomuniec | 25 | 9 | 6 | 10 | 33 |
8 | FK Teplice | 25 | 8 | 8 | 9 | 32 |
9 | FC Slovan Liberec | 25 | 8 | 8 | 9 | 32 |
10 | FK Jablonec | 25 | 6 | 10 | 9 | 28 |
11 | Bohemians Prague 1905 | 25 | 6 | 10 | 9 | 28 |
12 | FC Hradec Kralove | 25 | 6 | 9 | 10 | 27 |
13 | Pardubice | 25 | 6 | 5 | 14 | 23 |
14 | FC Fastav Zlin | 25 | 4 | 8 | 13 | 20 |
15 | MFK Karvina | 25 | 5 | 4 | 16 | 19 |
16 | Dynamo Czeskie Budziejowice | 25 | 5 | 3 | 17 | 18 |