FK Krasnodar vs FC Fakel Voronezh Piłka nożna - Typy, Kursy i Statystyki

Premier League

FK Krasnodar

Voronezh

Dołącz za darmo - nagrody dla typerów do $1000 miesięcznie!

Przebieg meczu

Informacje o meczu

Turniej Premier League
Stadion Krasnodar Stadium

Ostatnie wyniki

FK Krasnodar FK Krasnodar
W W D W L
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
L W D W D

Tabela

# Drużyna M W R P PKT
3 FK Krasnodar 1 1 0 0 3
11 FC Fakel Voronezh 1 0 0 1 0
Zobacz pełną tabelę

Najczęściej typowane mecze dla Premier League

Rosja Premier League sob · 13:15 CSKA Moskwa 2 typy vs PFK Krylia Sovetov Samara
Rosja Premier League sob · 17:45 FC Baltika Kaliningrad 2 typy vs Dinamo Moscow
Rosja Premier League sob · 11:00 Akron Tolyatti 1 typy vs FK Rubin Kazan
Rosja Premier League sob · 15:30 FC Dynamo-Makhachkala 1 typy vs Lokomotiv Moscow

fixture.tab.placeholder

Spróbuj ponownie później lub sprawdź inne mecze

Składy jeszcze niedostępne

Składy są zwykle potwierdzane około 60 minut przed rozpoczęciem meczu.

Spróbuj ponownie później lub sprawdź inne mecze

Brak prognoz

Nie ma jeszcze prognoz dla tego meczu.

Spróbuj ponownie później lub sprawdź inne mecze

Brak typów

Nie ma jeszcze typów dla tego meczu.

Spróbuj ponownie później lub sprawdź inne mecze

Ostatnie mecze

Tabela ligi - Premier League 26/27

# Drużyna M W R P PKT
1 FK Zenit Saint Petersburg 1 1 0 0 3
2 FK Spartak Moscow 1 1 0 0 3
3 FK Krasnodar 1 1 0 0 3
4 FC Orenburg 1 1 0 0 3
4 FC Dynamo-Makhachkala 1 1 0 0 3
4 CSKA Moskwa 1 1 0 0 3
7 Lokomotiv Moscow 1 0 1 0 1
7 RFK Akhmat Grozny 1 0 1 0 1
9 PFK Krylia Sovetov Samara 1 0 1 0 1
9 FK Dinamo Moscow 1 0 1 0 1
11 FC Baltika Kaliningrad 1 0 0 1 0
11 FC Fakel Voronezh 1 0 0 1 0
11 FK Rostow 1 0 0 1 0
14 FK Rubin Kazan 1 0 0 1 0
15 Rodina Moscow 1 0 0 1 0
16 FK Akron Tolyatti 1 0 0 1 0