ProTipster Typy bukmacherskie

Typy Bukmacherskie Counter-Strike, Typy Na Dziś, Typy na Jutro

Brak nadchodzących wydarzeń

Wybierz inny turniej aby przeglądać więcej wydarzeń.

Typy Bukmacherskie

Typy Bukmacherskie CS:GO

Jak stawiać zakłady na CS:GO?

Esport, z roku na rok, odgrywa coraz bardziej istotną rolę jeśli o zakłady bukmacherskie. Główne wydarzenia i turnieje esportowe zyskują coraz większą widownię, ludzie sami starają się grać i doskonalić swoją technikę a najsłynniejsi gracze zarabiają ogromne pieniądze. Oczywiście rosnąca popularność gier nie omija takich branż jak zakłady bukmacherskie CS:GO, LoL czy Dota 2 bez trudu możecie dziś znaleźć w ofercie większości krajowych i zagranicznych firm bukmacherskich.  

Dostępność zakładów w oczywisty sposób sprawia również, że typy bukmacherskie CS:GO można dziś znaleźć na wielu stronach, w tym oczywiście również i naszej. W tym artykule opowiemy Wam jak stawiać zakłady bukmacherskie CS:GO, co muszą wiedzieć typerzy CS:GO, jacy są najlepsi bukmacherzy do obstawiania tej gry i innych zdarzeń esportowych oraz, co chyba najważniejsze, gdzie znaleźć dobre typy bukmacherskie CS:GO. 

Zakłady bukmacherskie CS:GO - jakie są najważniejsze turnieje?

Tak samo jak w piłce nożnej, gdzie mamy Mistrzostwa Europy czy Świata, które zbierają najlepszych graczy i najlepsze drużyny z całego świata, tak również w esporcie są wydarzenia, które śledzi miliony ludzi na całym globie. Doskonałym przykładem jest tu turniej Intel Extreme Masters, który odbywa się na przykład w Katowicach. Kiedy kilka lat temu wygrywała go składająca się z polskich zawodników drużyna Virtus.pro publiczność zgromadzona w katowickim Spodku dosłownie oszalała. Oprócz tego, dzięki internetowym transmisjom, wydarzenie to śledziło miliony fanów CS:GO w Polsce i na całym świecie. 

Pokazuje to ogromny rozwój e-rozrywki, streamingu i przede wszystkim tej gry. Z punktu widzenia gracza obstawiającego typy CS:GO to świetna wiadomość. Mamy coraz więcej okazji, by oglądać turnieje gromadzące topowych graczy a rosnące pule nagród sprawiają, że zawodnicy traktują swoją profesję niezwykle poważnie. 

Jeżeli chcesz stawiać typy bukmacherskie CS:GO zaoferuje Ci naprawdę wiele atrakcji, niemal przez cały rok. Najważniejszy turniej to Intel Extreme Masters, który co roku odbywa się w 4 miastach. Ostatnio były to Sydney, Pekin, Chicago i nasze Katowice. Są również tzw. majory, czyli turnieje z dużą pulą nagród. Poza tym najważniejsze turnieje to majory ESL One - zwykle są 2 takie turnieje w roku. Mamy tu rekordowe pule nagród liczone w milionach dolarów. 

Jakie zakłady na CS:GO są dostępne dla graczy?

Dla graczy stawiających typy bukmacherskie CS:GO ma naprawdę szerokie spektrum zakładów. Oczywiście, tak jak w piłce nożnej czy innego rodzaju dyscyplinach z zakresu tradycyjnego sportu najpopularniejsze typy CS:GO to te na zwycięstwo, czyli 1X2. Możliwości jest jednak dużo więcej:

Zakłady 12

Zakłady bukmacherskie CS:GO na zwycięstwo są najprostsze i jednocześnie najczęściej wybierane przez graczy, którzy stawiają typy bukmacherskie CS:GO. Tak jak w każdym innych sporcie także na turniejach tej gry najcenniejsze jest zwycięstwo w meczu nad danym przeciwnikiem. Zwykle też najłatwiej jest je przewidzieć. Czasem słabszy team może sprawiać na początku meczu problemy mocniejszemu bądź ten mocniejszy może nie przystąpić do gry z odpowiednią koncentracją. W miarę upływu czasu i kolejnych rund większa klasa graczy powinna dać o sobie znać i szala zwycięstwa powinna przechylać się na stronę faworyta. To właśnie pokazuje dlaczego typerzy CS:GO najczęściej typują po prostu zwycięzcę pojedynku.  

Handicapy

Inną możliwością dla graczy obstawiających typy bukmacherskie CS:GO są handicapy. Działają tu one tak samo jak w tradycyjnych dyscyplinach sportowych i służą przede wszystkim wyrównaniu szans, gdy jest istotna różnica pomiędzy poziomem teamów a przez to kurs na faworyta jest niski. Handicapy pozwalają nam działać dwojako. Z jednej strony ujemne pozwalają nam uzyskać wyższy kurs na faworytów pod warunkiem, że Ci wygrają z większą przewagą rund. Z drugiej zaś, jeśli sądzimy, że jakaś niedoceniana drużyna ma szansę powalczyć i wynik może być stykowy możemy stawiać na nią typy bukmacherskie CS:GO z dodatnim handicapem. Oprócz całego meczu można też obstawiać pojedyncze mapy z handicapem.

Zakłady na liczbę rund

Jak w każdej grze mamy tutaj jakieś jednostki. Jeśli stawiałeś już typy bukmacherskie CS:GO to wiesz, że gra się na mapach, gdzie gra się maksymalnie 30 rund. Aby wygrać drużyna potrzebuje 16 rund, jest też możliwość dogrywki jeśli po 30 rundach wynik będzie 15:15. Dzięki temu możesz zatem obstawiać rynki Over i Under w CS:GO. Wtedy obstawiasz określoną liczbę rund w meczu. Na przykład, możesz postawić na Over, czyli przykładowo mecz trwający 22,5 rund. Jeśli rozegrana zostanie 23 runda, wygrywasz zakład. Możesz także obstawiać liczbę rozegranych map czy całkowitą liczbę rund w meczu.

Zakłady długoterminowe

Ten rodzaj typów znany jest jako outright betting po angielsku. Jak sama nazwa nam sugeruje, próbujesz tutaj przewidzieć przebieg wydarzeń w długim terminie. Ten typ zakładu ma na celu wskazanie, jak zakończy się np. cały turniej lub jaka drużyny dojdzie do jego końcowej fazy. Nie chodzi o to, aby zgadnąć, kto Twoim zdaniem wygra pojedynczą grę lub wydarzenie. Chodzi o to, aby przewidzieć, która drużyna wygra całe zawody. Oczywiście są też inne zakłady, na przykład zgadywanie zwycięzcy klasyfikacji MVP czy najlepszego strzelca.

CS:GO Kursy Bukmacherskie

Dla graczy, którzy obstawiają typy CS:GO bardzo istotne są oczywiście kursy po jakich to robią. Tak samo jak w przypadku piłki nożnej czy każdego innego sportu jedni bukmacherzy wystawiają na esport bardziej konkurencyjną ofertę, inni mniej. Dlatego niezwykle ważne jest, by śledzić który bukmacher ma najlepszy kurs na dane zdarzenie i to właśnie tam obstawiać swoje zakłady bukmacherskie CS:GO. 

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepsze kursy na tą grę to z pomocą może przyjść Ci portal ProTipster.pl. Jeżeli nie chcesz manualnie sprawdzać kursów u każdego bukmachera z kolei to na naszej stronie znajdziesz porównanie kursów, co sprawi, że swoje typy bukmacherskie CS:GO będziesz mógł stawiać zawsze na najlepszych możliwych warunkach.

Wbrew pozorom CS:GO to dość skomplikowana dyscyplina i oferta zakładów jest już całkiem rozbudowana. Do dyspozycji graczy są nie tylko zakłady krótkoterminowe na dany mecz, ale też cała gama zakładów długoterminowych. I tak, obstawiając swoje typy bukmacherskie CS:GO daje nam możliwość grania na zwycięzców całego turnieju czy na to, który zawodnik zostanie obwołany MVP.

Zakłady na żywo w zdarzeniach esportowych

Naszym zdaniem, zakłady na żywo w zdarzeniach esportowych to świetna sprawa. Dużą część z wielkich turniejów możemy oglądać na żywo w Internecie. Rozgrywka w CS:GO jest dynamiczna, na ekranie dużo się dzieje i nie sposób się nudzić. Oczywiście dzięki bukmacherom i ich bogatej ofercie zakładów na żywo typy CS:GO możemy stawiać także na żywo. 

Jeżeli więc znasz się na tej grze i Twoja intuicja Cię nie zawodzi to możesz bez przeszkód stawiać swoje typy bukmacherskie CS:GO na żywo w większości polskich bukmacherów. Dostępne są zarówno zakłady na poszczególną rundę czy mapę, undery/overy a także bardziej szczegółowe jak to, czy bomba zostanie podłożona lub któryś z graczy zaliczy tzw. Ace. 

Gdzie obstawiać mecze CS:GO?

Jak zawsze ,nasi legalni bukmacherzy nie zawodzą nas i gracze pragnący obstawiać typy CS:GO mają do dyspozycji naprawdę przyzwoitą ofertę. Oto kilku bukmacherów, którzy naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie:

STS

STS jest najbardziej znanym i najpopularniejszym bukmacherem w kraju. Typerzy CS:GO mają tu do wyboru szeroką gamę zdarzeń poczynając od największych turniejów jak tzw. majory aż po mniej popularne regionalne lub krajowe rozgrywki. Co istotne swoje typy CS:GO możecie obstawiać tu także na żywo a wybór zdarzeń jest imponujący. 

LV Bet

Drugi z bukmacherów, który wyróżnia się świetną ofertą na esport i CS:GO w szczególności to LV Bet. Dla każdego meczu CSa jest tu kilkadziesiąt lub nawet kilkaset dodatkowych zakładów od under i over, 1X2 na poszczególne mapy, przez ogromny wybór handicapów aż do typowania zwycięzcy rundy pistoletowej.

Betclic

Bukmacher Betclic bardzo śmiało poczyna sobie na krajowym rynku. Walczą także o młodych graczy dlatego ich oferta na esport nie pozostaje w tyle za innymi firmami. Typerzy CS:GO mają tu do wyboru bardzo dobrą ofertę na turnieje esportowe. Tutaj również bez przeszkód będziecie mogli obstawiać mecze swoich ulubionych tematów, także na żywo. Dobrą ofertę na mecze CSa uzupełniają także relatywnie niezłe kursy.

Najlepsi typerzy CS:GO w zasięgu ręki

Portal ProTipster to globalna społeczność skupiająca graczy zainteresowanych zakładami bukmacherskimi. Mamy tysiące zarejestrowanych użytkowników, a nasi typerzy specjalizują się w wielu dyscyplinach sportowych, ligach i turniejach, w tym także CS:GO. Dlatego jeśli interesują Cię typy CS:GO to na naszej stronie znajdziesz ich całkiem duży wybór. Mamy sporo typerów typujących tylko wydarzenia esportowe.

Pamiętaj, że na naszej stronie możesz obserwować najpopularniejszych i najlepszych typerów, kopiować ich zakłady na CS:GO a nawet je ulepszać i dzięki temu wygrywać jeszcze więcej pieniędzy.

Publikuj swoje własne typy CS:GO 

Na portalu ProTipster możesz śledzić najlepszych typerów e-sportowych, nasi typerzy CS:GO to doświadczeni gracze, którzy na co dzień śledzą te rozgrywki i publikują trafne typy CS:GO. W serwisie możesz także zamieszczać własne typy CS: GO, LoL, Dota 2 czy na każde inne sportowe i esportowe rozgrywki.

Dzięki zamieszczaniu typów możesz brać udział w comiesięcznych konkursach i lidze typerów, która jest pojedynkiem naszych najlepszych typerów bukmacherskich. Każdego miesiąca nagradzamy najlepszych typerów, w tym najlepszych typerów CS:GO, sumą ponad 2500$ w gotówce do podziału pomiędzy najlepszych typerów.

Najlepsze drużyny w CS:GO

Polscy gracze CS:GO pewnością największym sentymentem darzą Virtus.pro i ich polski sład ze Snaxem, Pashą czy Neo, który wygrał niejedno trofeum. Virtus.pro jednak nie ma już w składzie polaków i znacznie obniżył loty. Obecnie topowe teamy to głównie:

Fnatic

Fnatic to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających teamów w CS:GO. Swego czasu, kilka lat temu wygrywali seryjnie wszystkie ważne turnieje. Z biegiem czasu ich żelazny skład się rozpadł i sam zespół też przestał całkowicie dominować scenę CS:GO. Gracze z najdłuższym stażem to JW, Flusha i KRIMZ. Ich lista sukcesów? Jest naprawdę imponująca. Wygrywali m.in IEM w Katowicach w 2016 i 2018 roku. ESL One w Katowicach w 2015 czy DreamHack Masters Malmö 2019. Obecnie zajmują 5 miejsce w rankingu HLTV, ale zawsze na każdym turnieju są bardzo groźnym przeciwnikiem.

Natus Vincere

Również znani jako NaVi. Zajmujący obecnie pierwsze miejsce w światowym rankingu rosyjsko-ukraiński skład tworzą świetni, doświadczeni gracze jak flamie czy s1mple. Na swoim koncie mają zwycięstwa między innymi w ostatnim IEM Katowice 2020, ESL One Cologne 2018 czu DreamHack Open Winter 2017. Charakteryzuje ich zgranie i bardzo dobra, równa forma. Praktycznie od bardzo wielu lat w głównych turniejach i majorach nie schodzą poniżej określonego poziomu i zawsze zajmują miejsca w czołówce.

Astralis

Astralis jest bardzo znaną ekipą, gdzie trzon drużyny tworzą gracze tacy jak Xyp9x, dupreeh, device czy Magisk. Grają oni ze sobą przez długie lata. Komunikację ułatwia zapewne również fakt, że wszyscy są duńczykami. W tak dynamicznej i wymagającej złożonych strategii grze jak CS:GO ma to niebagatelne znaczenie. Nic więc dziwnego, że team Astralis zaliczył naprawdę wiele wspaniałych triumfów. Sklasyfikowani obecnie na 4 miejscu światowego rankingu mają na koncie zwycięstwa m.in w StarLadder Major Berlin 2019, IEM Katowice 2019, EM Beijing 2019, IEM Chicago 2018, FACEIT Major 2018, ELEAGUE Major 2017. Ostatnie kilka lat to czas niesamowitych sukcesów duńskiego zespołu. Praktycznie we wszystkich turniejach w których grają nie schodzą z czołówki.

Mousesports

Obecnie 4 zespół rankingu HLTV, notuje ostatnio świetny okres. Niemiecka drużyna mająca w swoim składzie świetnych i doświadczonych graczy takich jak karrigan, chrisj czy frozen nie schodzi poniżej określonego poziomu. Ciekawostką jest to, że przez pół roku po odejściu z Virtus.Pro grał tu polak, czyli Snax. Udało mu się sięgnąć z teamem po pierwsze miejsce w ESL One w Nowym Yorku w 2018 roku. Obecnie jednak pozostaje bez klubu. Ostatnio Mousesports  mają bardzo dobry okres, wygrywając takie turnieje jak ESL Pro League Season 10 - Finals, CS:GO Asia Championships 2019 czy wspomniany wyżej ESL One: New York 2018.

Zakłady Bukmacherskie CS:GO - Podsumowanie 

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci nieco przybliżyć temat gry CS:GO pod kątem zakładów bukmacherskich, jeśli dotychczas jej tak nie postrzegałeś. Wiesz już, jak i gdzie wyszukiwać typy bukmacherskie CS:GO, a także w jakich bukmacherach je stawiać. Oczywiście same typy CS:GO nie wymagają od Ciebie znajomości gry i możesz jedynie biernie stawiać to, co publikują najlepsi typerzy.

Jeżeli jednak obejrzysz jakiś mecz CSa na dobrym turnieju, gdzie grają topowe drużyny i masz smykałkę do gier to gwarantujemy, że wciągnie to Cię bez reszty. Rozgrywka tu jest bardzo dynamiczna i nie pozwala się nudzić.