Agabigun S / Ilkel B
SET1: 1 - 6 | SET2: 2 - 6 | FT: 0 - 2 |
Aksu C / Erel Y
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
01.06.2024
08:00 Trungelliti, Marco Barrios Vera, Marcelo Tomas 8 typy 08:00 Andreev, Adrian Fatic, Nerman 3 typy 09:00 De Minaur, Alex Struff, Jan-Lennard 20 typy 09:00 Granollers M / Zeballos H Erler A / Miedler L 4 typy 09:00 Koolhof W / Mektic N Purcell M / Thompson J 4 typy 09:00 Added D / Arribage T Balaji N / Reyes-Varela M A 1 typy 09:00 Zheng, Qinwen Avanesyan, Elina 10 typy 09:00 Gracheva, Varvara Begu, Irina-Camelia 7 typy 09:00 Baptiste H / Parks A Shibahara E / Wang Xin 1 typy 09:00 Muhammad A / Sutjiadi A Kalinina A / Yastremska D 1 typy 09:00 Kostyuk M / Ruse E Burel C / Paquet C 2 typy 09:20 Passaro, Francesco Popko, Dmitry 4 typy 09:20 Tseng, Chun Hsin Dellien Velasco, Murkel Alejandro 1 typy 10:00 Heliovaara H / Patten H Johnson L / Mansouri S 5 typy 10:00 Mertens, Elise Rybakina, Elena 10 typy 10:00 Frech M / Tomova V Kenin S / Mattek-Sands B 4 typy 10:15 Escobar G / Nedovyesov A Ram R / Salisbury J 4 typy 10:15 Kato M / Kichenok N Lumsden M / Wang Yaf 2 typy 10:15 Carle M L / Parry D Bouzkova M / Sorribes Tormo S 3 typy 10:20 Tsitsipas P / Tsitsipas S Molchanov D / Smith J-P 7 typy 10:20 Gauff C / Siniakova K Danilina A / Xu Y 6 typy 10:20 Fernandez L / Routliffe E GUO H / Jiang X 7 typy 10:40 Schnaitter J / Wallner M Manafov V / Niklas-Salminen P 10:40 Begemann A / Kaliyanda Poonacha N Giacomini L / Oradini G 1 typy 11:15 Badosa Gibert, Paula Sabalenka, Aryna 14 typy0
Wygrana
0
Remis
1
Wygrana
24.12.2020 11:50
Agabigun S / Ilkel B 0 : 2 Aksu C / Erel Y
1
Wygrana
0
Remis
3
Przegrana
20.02.2024 13:30
Agabigun S / Ilkel B 0 : 2 Antonopoulos C / Neos E
06.06.2023 10:30
Beckley A / Kirci K 2 : 0 Agabigun S / Ilkel B
24.12.2020 11:50
Agabigun S / Ilkel B 0 : 2 Aksu C / Erel Y
22.12.2020 12:05
Agabigun S / Ilkel B 2 : 0 Saritas G / Yenilmez U K
3
Wygrana
0
Remis
2
Przegrana
10.08.2023 09:25
Bazilevskiy V / Vales A 0 : 2 Aksu C / Erel Y
08.08.2023 09:30
Elia A / Shamash A 0 : 2 Aksu C / Erel Y
25.12.2020 11:00
Kiyamov T / Sultanov K 2 : 1 Aksu C / Erel Y
24.12.2020 11:50
Agabigun S / Ilkel B 0 : 2 Aksu C / Erel Y
12.12.2020 08:35
Fayziev S / Fomin S 2 : 0 Aksu C / Erel Y