Botev Płowdiw vs Cherno More Warna Piłka nożna - Typy, Kursy i Statystyki

Parva Liga

Płowdiw

Cherno More

Dołącz za darmo - nagrody dla typerów do $1000 miesięcznie!

Przebieg meczu

Informacje o meczu

Turniej Parva Liga
Stadion Stadion Hristo Botew

Ostatnie wyniki

Botev Płowdiw Botev Płowdiw
L D W W L
Cherno More Warna Cherno More Warna
L D D W W

Tabela

# Drużyna M W R P PKT
8 Botev Płowdiw 2 0 1 1 1
11 Cherno More Warna 2 0 1 1 1
Zobacz pełną tabelę

Najczęściej typowane mecze dla Parva Liga

Bułgaria Parva Liga sob · 18:15 Płowdiw 3 typy vs Cherno More
Bułgaria Parva Liga sob · 16:00 Lewski Sofia 3 typy vs Septemvri Sofia

fixture.tab.placeholder

Spróbuj ponownie później lub sprawdź inne mecze

Składy jeszcze niedostępne

Składy są zwykle potwierdzane około 60 minut przed rozpoczęciem meczu.

Spróbuj ponownie później lub sprawdź inne mecze

Brak prognoz

Nie ma jeszcze prognoz dla tego meczu.

Spróbuj ponownie później lub sprawdź inne mecze

Najlepszy typ społeczności
Rodzaj zakładu: 1X2
Płowdiw wygra mecz 1.85
🏅 The-Number-One | | Trafionych typów: 2/10.
Popularny typ
Rodzaj zakładu: HANDICAP AZJATYCKI 1.25
Cherno More nie przegra o 2 lub więcej, wygrana połowy stawki jeśli Cherno More przegra o 1 1.36
🏅 knaija05 (ostatnie dni) | Piłka nożna / Handicap Azjatycki | % yield | zysku
PRO

Sprawdź więcej typów ekspertów w naszej aplikacji!

Pobierz aplikację ProTipster

Ostatnie mecze

Tabela ligi - Parva Liga 26/27

# Drużyna M W R P PKT
1 PFC Ludogorets 1945 Razgrad 2 2 0 0 6
2 Lewski Sofia 2 2 0 0 6
3 FK Spartak 1918 Varna 2 1 1 0 4
4 CSKA 1948 2 1 1 0 4
5 CSKA Sofia 2 1 1 0 4
6 FC Arda Kardzhali 2 1 1 0 4
7 Lokomotiv Płowdiw 2 1 0 1 3
8 Botev Płowdiw 2 0 1 1 1
9 Lokomotiv Sofia 2 0 1 1 1
9 POFC Botev Vratsa 2 0 1 1 1
11 Cherno More Warna 2 0 1 1 1
12 FK Septemvri Sofia 2 0 1 1 1
13 PFC Slavia Sofia 2 0 1 1 1
14 FC Dunav 2010 2 0 0 2 0