Begu I-C / Kalinina A
SET1: 3 - 6 | SET2: 6 - 1 | SET3: 10 - 6 | FT: 2 - 1 |
Aoyama S / Shibahara E
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
10.05.2024
09:00 Sakkari, Maria Gracheva, Varvara 2 typy 09:00 Collins, Danielle Rose Blinkova, Anna 09:00 Pavlyuchenkova, Anastasia Sorribes Tormo, Sara 2 typy 09:00 Mertens, Elise Siniakova, Katerina 10:15 Tauson, Clara Kalinskaya, Anna 1 typy 11:00 Potapova, Anastasia Ostapenko, Jelena 2 typy 11:00 Jabeur, Ons Kenin, Sofia 3 typy 11:00 Begu, Irina-Camelia Rybakina, Elena 1 typy 11:35 Watson H / Xu Y Wang X / Wang X 2 typy 11:40 Tsurenko, Lesia Kalinina, Anhelina 1 typy 11:40 Jastremska, Dajana Siegemund, Laura 1 typy 11:40 Azarenka, Victoria Linette, Magda 1 typy 12:15 Cocciaretto, Elisabetta Garcia, Caroline 13:35 Svitolina, Elina Errani, Sara 14:05 Hozumi E / Ninomiya M Muhammad A / Sutjiadi A 1 typy 14:10 Danilina A / Neel I Chan H / Kudermetova V 14:15 Sramkova, Rebecca Boulter, Katie 14:15 Olmos G / Panova A Schuurs D / Stefani L 14:50 Moratelli A / Rosatello C GUO H / Jiang X 16:00 Volynets, Katie Sabalenka, Aryna 18:30 Sherif, Mayar Paolini, Jasmine11.05.2024
09:00 Kato M / Kichenok N Kenin S / Mattek-Sands B 09:00 Errani S / Paolini J Melichar N / Perez E 09:00 Andreeva M / Zvonareva V Linette M / Zhang S12.05.2024
09:00 Haddad Maia, Beatriz Keys, Madison1
Wygrana
0
Remis
0
Wygrana
24.03.2023 22:00
Begu I-C / Kalinina A 2 : 1 Aoyama S / Shibahara E
3
Wygrana
0
Remis
3
Przegrana
30.08.2023 18:05
Begu I-C / Kalinina A 0 : 2 Kostyuk M / Ruse E
07.07.2023 17:00
Guarachi Mathison A / Routliffe E 1 : 2 Begu I-C / Kalinina A
01.06.2023 09:00
Begu I-C / Kalinina A 0 : 2 Gamarra Martins I / Shymanovich I
28.03.2023 19:10
Linette M / Pera B 2 : 0 Begu I-C / Kalinina A
27.03.2023 15:00
Begu I-C / Kalinina A 2 : 0 Xu Y / Yang Z
24.03.2023 22:00
Begu I-C / Kalinina A 2 : 1 Aoyama S / Shibahara E
2
Wygrana
0
Remis
4
Przegrana
30.10.2023 19:30
Hunter S / Mertens E 2 : 0 Aoyama S / Shibahara E
15.10.2023 09:00
Dabrowski G / Routliffe E 2 : 0 Aoyama S / Shibahara E
12.10.2023 08:25
Osorio C / Shnaider D 1 : 2 Aoyama S / Shibahara E
09.10.2023 07:00
Chan L / Eikeri U 1 : 2 Aoyama S / Shibahara E
01.10.2023 06:20
Kichenok N / Niculescu M 2 : 0 Aoyama S / Shibahara E
28.09.2023 10:00
Eikeri U / Neel I 2 : 0 Aoyama S / Shibahara E