ME Kobiety, Kwalifikacje / Anglia vs Irlandia

Transmisja na żywo w tv i live stream online w internecie

Anglia

? - ?

Irlandia

Anglia vs Irlandia Darmowa transmisja na żywo

Gdzie oglądać?

Anglia vs Irlandia transmisja na żywo. Sprawdź gdzie możesz oglądać mecz na żywo.

Nadchodzące Wydarzenia

Anglia vs Irlandia Transmisja Online na żywo w Internecie

Informacje o spotkaniu

Kto: Anglia vs Irlandia

Turniej: ME Kobiety, Kwalifikacje

Kiedy: 2024-07-12

Start spotkania: 13:00

Stadion:

Zapowiedź meczu

ME Kobiety, Kwalifikacje wraca do gry w dniu 2024-07-12, kiedy zostanie rozegrana najbliższa kolejka spotkań. będzie miejscem starcia między Anglia, która zmierzy się z Irlandia w zapowiadającym się niezwykle interesująco pojedynku. 

Fani piłki nożnej, którzy nie chcą przegapić prawdziwych sportowych emocji, mogą śledzić transmisje na kanale o godzinie 13:00 lub śledzić akcję na żywo korzystając z komputera, tableta lub telefonu. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w TV oraz Internecie, a także na stronach legalnych zakładów bukmacherskich.

Transmisja TV - Gdzie oglądać Anglia - Irlandia?

Poniżej możesz znaleźć informacje gdzie oglądać na żywo darmową transmisję online spotkania Anglia. Serwis ProTipster udostępnia informacje na temat legalnych live streamów. Dowiesz się na jakich kanałach TV możesz obejrzeć mecz. Fani piłki nożnej mogą oglądać mecz Anglia vs Irlandia na żywo o (13:00) na kanale lub za darmo online w Internecie. Darmowa, legalna transmisja na żywo będzie dostępna w STS TV, tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Poniżej znajdziesz harmonogram transmisji dla meczu Anglia vs Irlandia.

Tranmisja TV:

Transmisja Online: STS TV, Fortuna TV

Kiedy? 2024-07-12, 13:00

Anglia - Irlandia - Transmisja Za Darmo

Aby skorzystać z darmowej funkcji transmisji na żywo w STS TV i oglądać swoje ulubione wydarzenia sportowe online, konieczne jest darmowe konto w STS. Postępuj wg wskazówek poniżej, aby oglądać transmisję online w STS:

  1. Zaloguj się lub utwórz nowe konto w STS.
  2. Przejdź do sekcji transmisji na żywo.
  3. Wybierz interesujące Cię spotkanie lub znajdź inną transmisje w harmonogramie transmisji na żywo.
  4. Przejdź do wybranego spotkania i ciesz się transmisją za darmo.

Aby włączyć live stream z meczu Anglia vs Irlandia należy po utworzeniu konta dokonać minimalnego depozytu. Transmisja będzie dostępna zarówno w przeglądarce, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera. 

#1

Bonus Powitalny

760 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

660 PLN

Transmisję za darmo obejrzysz także w Fortuna TV

Podczas rejestracji wpisz kod "PROTIPSTER" , a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez Ryzyka (maksymalna kwota zakładu bez ryzyka to 600 PLN). Dodatkowo otrzymasz 20 zł do wykorzystania na zakłady oraz bonus 100% do 2100 PLN dla drugiego depozytu.

#1

Bonus Powitalny

330 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

320 PLN