Dodawaj typy
i zarabiaj
na
tym
Dodaj typy i zarób nawet 100.00 €
Najlepsi typerzy na ProTipsterze zarobią na dodawaniu typów. Dlatego nie czekaj, tylko dodawaj typy regularnie, wygrywaj i zostań ProTipsterem.
Dodaj typy i zarób nawet
Twórz
kupony
i zarabiaj
na
nich
Stwórz kupon i zarób nawet 150.00 €
Zarabiaj pieniądze na tworzeniu kuponów. Korzystaj z typów znalezionych na stronie lub dodawaj własne. Jeśli kupon wygra, otrzymasz część dziennej puli.
Stwórz kupon i zarób nawet
JAK ZDOBYĆ ODZNAKĘ?
Czym są odznaki?
Zdobywaj odznaki dodając wygyrwające typy dla poszczególnych drużyn i turniejów.
Czym są odznaki?
TWOJA FORMA: JAK TO DZIAŁA?
Do czego służy widżet Twoja Forma?
Widżet Twoja Forma wyświetla sugestię na mecze którego turnieju lub ligi powinieneś dodawać typy. Dla wskazanego tam rodzaju rozgrywek osiągałeś najlepsze rezultaty i bazując na tym, masz szansę osiągnąć dla tego rodzaju typów najlepszy wynik.
Do czego służy widżet Twoja Forma?
DZIENNY ASYSTENT: JAK TO DZIAŁA?
Jak używać Codziennego Asystenta?
Codzienny Asystent wskaże Ci, które mecze powinieneś typować, by osiągać lepsze rezultaty w typowaniu u bukmacherów i na naszej stronie. Dzięki jego podpowiedziom możesz zdobyć tytuł ProTypera!
Jak używać Codziennego Asystenta?

Czym jest ProTipster?

ProTipster to pierwsza w Polsce platforma z darmowymi typami bukmacherskimi. Naszym celem jest dostarczanie typów na najbliższe mecze piłki nożnej, koszykówki i tenisa. Co więcej, jesteśmy także narzędziem, które możesz wykorzystać do prowadzenia statystyk typowania.

Analizujemy i archiwizujemy Twoje typy, by potem pokazać Ci, w czym jesteś dobry, a na typowaniu czego tracisz najwięcej. Po trzecie, ProTipster to miejsce, w którym możesz zarobić! Płacimy za dodawanie poprawnych kuponów i typów z oceną 7.0 i wyższą!

ProTipster posiada niepowtarzalny, inteligentny algorytm, który na podstawie dotychczasowych dokonań użytkownika oblicza prawdopodobieństwo skuteczności kolejnych typów. Algorytm bierze pod uwagę sześć czynników przy obliczaniu oceny typu. Jest to skuteczność typowania:

  • danego sportu
  • obu drużyn lub zawodników, którzy biorą udział w spotkaniu
  • tej konkretnej ligi lub turnieju, w ramach którego rozgrywany jest mecz
  • przedziału kursu
  • rodzaju zakładu (rynku), np. 1X2
  • Aby pojawiła się ocena dla konkretnego typu, dla wszystkich tych pozycji musisz dodać po pięć typów. Dla przykładu, publikując typ na zwycięstwo Bayernu Monachium z Realem Madryt w Lidze Mistrzów, musisz dodać po pięć typów na Bayern i Real, pięć typów na Ligę Mistrzów oraz pięć typów rodzaju 1X2. Wtedy też będziemy w stanie obliczyć dla Ciebie skuteczność kolejnych przewidywań.

    Aby dowiedzieć się jak dodawać typy i jak zapisywać kupony, odwiedź sekcje znajdujące się u góry strony.