Dodawaj typy
i zarabiaj
na
tym
Dodaj typy i zarób nawet € 50.00
Najlepsi typerzy na ProTipsterze zarobią na dodawaniu typów. Dlatego nie czekaj, tylko dodawaj typy regularnie, wygrywaj i zostań ProTipsterem.
Dodaj typy i zarób nawet
Twórz
kupony
i zarabiaj
na
nich
Stwórz kupon i zarób nawet € 50.00
Zarabiaj pieniądze na tworzeniu kuponów. Korzystaj z typów znalezionych na stronie lub dodawaj własne. Jeśli kupon wygra, otrzymasz część dziennej puli.
Stwórz kupon i zarób nawet

Czym jest ProTipster?

ProTipster to pierwsza w Polsce platforma z darmowymi typami bukmacherskimi. Naszym celem jest dostarczanie typów na najbliższe mecze piłki nożnej, koszykówki i tenisa. Co więcej, jesteśmy także narzędziem, które możesz wykorzystać do prowadzenia statystyk typowania.

Analizujemy i archiwizujemy Twoje typy, by potem pokazać Ci, w czym jesteś dobry, a na typowaniu czego tracisz najwięcej. Po trzecie, ProTipster to miejsce, w którym możesz zarobić! Płacimy za dodawanie poprawnych kuponów i typów z oceną 7.0 i wyższą!

ProTipster posiada niepowtarzalny, inteligentny algorytm, który na podstawie dotychczasowych dokonań użytkownika oblicza prawdopodobieństwo skuteczności kolejnych typów. Algorytm bierze pod uwagę sześć czynników przy obliczaniu oceny typu. Jest to skuteczność typowania:

  • danego sportu
  • obu drużyn lub zawodników, którzy biorą udział w spotkaniu
  • tej konkretnej ligi lub turnieju, w ramach którego rozgrywany jest mecz
  • przedziału kursu
  • rodzaju zakładu (rynku), np. 1X2
  • Aby pojawiła się ocena dla konkretnego typu, dla wszystkich tych pozycji musisz dodać po pięć typów. Dla przykładu, publikując typ na zwycięstwo Bayernu Monachium z Realem Madryt w Lidze Mistrzów, musisz dodać po pięć typów na Bayern i Real, pięć typów na Ligę Mistrzów oraz pięć typów rodzaju 1X2. Wtedy też będziemy w stanie obliczyć dla Ciebie skuteczność kolejnych przewidywań.

    Aby dowiedzieć się jak dodawać typy i jak zapisywać kupony, odwiedź sekcje znajdujące się u góry strony.