AS La Jeunesse D Esch/Alzette
HT: 0 - 0 | FT: 0 - 0
Union Titus Petange
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
12:30 Bristol City Leicester City 121 typy 12:30 FK Gabala Nieftczi Baku 15 typy 12:30 FC Kuressaare JK Tallin Kalev 11 typy 12:30 Barry Town United FC Penybont 6 typy 12:30 Colwyn BAY Aberystwyth Town FC 4 typy 12:30 Pontypridd Town Haverfordwest County 7 typy 13:00 Millwall FC West Bromwich Albion 61 typy 13:00 FK Cukaricki FK Novi Pazar 8 typy 13:00 Kitara FC BUL FC 3 typy 13:00 Vasalunds IF Karlbergs BK 9 typy 13:00 Torns IF Torslanda IK 4 typy 13:00 Enkoping SK FC Gute 3 typy 13:00 Ahlafors IF Lidkopings FK 1 typy 13:00 Herrestads AIF IFK Kumla FK 2 typy 13:00 BK Forward Grebbestads IF 2 typy 13:00 IK Gauthiod Vanersborgs FK 2 typy 13:00 Saffle FF Stenungsunds IF 2 typy 13:00 BK Astrio IK Tord 1 typy 13:00 Adama City FC Saint George FC 2 typy 13:00 FK Igman Konjic FK Sloga Doboj 5 typy 13:30 Indonezja PSS Sleman 7 typy 13:30 Barito Putera PSIS Semarang 4 typy 14:00 NK Rogaska NK Bravo 7 typy 14:00 FC Pacos Ferreira UD Oliveirense 6 typy 14:00 Falkenbergs FF FC Trollhattan 1 typy3
Wygrana
3
Remis
0
Wygrana
02.12.2023 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 0 : 0 Union Titus Petange
08.04.2023 14:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 2 : 2 Union Titus Petange
23.10.2022 13:00
Union Titus Petange 0 : 0 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
13.03.2022 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1 : 0 Union Titus Petange
22.09.2021 18:00
Union Titus Petange 0 : 1 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
16.05.2021 16:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 4 : 0 Union Titus Petange
6
Wygrana
0
Remis
0
Przegrana
17.03.2024 15:00
US Mondorf-Les-Bains 0 : 2 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
10.03.2024 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 3 : 0 Un Kaerjeng 97
03.03.2024 15:00
FC Mondercange 0 : 2 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
24.02.2024 16:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 3 : 0 Racing FC Union Luksemburg
18.02.2024 17:30
CS Fola Esch 0 : 1 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
11.02.2024 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 5 : 2 FC Wiltz 71
1
Wygrana
2
Remis
3
Przegrana
17.03.2024 15:00
CS Fola Esch 0 : 3 Union Titus Petange
03.03.2024 15:00
FC Progres Niederkorn 2 : 1 Union Titus Petange
18.02.2024 15:00
FC Una Strassen 1 : 0 Union Titus Petange
11.02.2024 15:00
Swift Hesperange 3 : 3 Union Titus Petange
02.12.2023 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 0 : 0 Union Titus Petange
12.11.2023 15:00
FC Differdange 03 2 : 0 Union Titus Petange
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Differdange 03 | 21 | 14 | 7 | 0 | 49 |
2 | Swift Hesperange | 21 | 12 | 6 | 3 | 42 |
3 | F91 Dudelange | 21 | 13 | 3 | 5 | 42 |
4 | FC Progres Niederkorn | 21 | 11 | 6 | 4 | 39 |
5 | AS La Jeunesse D Esch/Alzette | 20 | 9 | 5 | 6 | 32 |
6 | Union Titus Petange | 21 | 8 | 5 | 8 | 29 |
7 | FC Una Strassen | 21 | 6 | 9 | 6 | 27 |
8 | FC Victoria Rosport | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 |
9 | Racing FC Union Luksemburg | 21 | 8 | 2 | 11 | 26 |
10 | FC Marisca Mersch | 21 | 6 | 5 | 10 | 23 |
11 | US Mondorf-Les-Bains | 21 | 6 | 4 | 11 | 22 |
12 | FC Wiltz 71 | 21 | 5 | 7 | 9 | 22 |
13 | Un Kaerjeng 97 | 21 | 6 | 4 | 11 | 22 |
14 | FC Schifflingen 95 | 21 | 5 | 6 | 10 | 21 |
15 | FC Mondercange | 21 | 5 | 6 | 10 | 21 |
16 | CS Fola Esch | 21 | 5 | 2 | 14 | 17 |