Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
16:30 NK Maribor NK Radomlje 3 typy 16:30 FC Dinamo Moscow FC Rostow 14 typy 16:30 MFK Rużomberk Dac 1904 Dunajska Streda 6 typy 17:00 NK Slaven NK Osijek 12 typy 17:00 SFC Opawa Czechy 4 typy 17:00 FC Vysocina Jihlava FK Dukla Prague 1 typy 17:00 1 FK Pribram FC Sellier & Bellot Vlasim 17:00 FC Zbrojovka Brno AC Sparta Praga B 1 typy 17:00 NK Karlovac Hrvace 3 typy 17:00 FK Imt FK Zeleznicar Pancevo 3 typy 17:00 FK Tsc Backa Topola FK Vozdovac 8 typy 17:00 Lewski Sofia PFC Slavia Sofia 24 typy 17:00 FC Dinamo Batumi FC Torpedo 2008 Kutaisi 2 typy 17:00 FK Banga Gargzdai Dziugas 17:00 Doxa Katokopias FC Othellos Athienou 5 typy 17:00 Apollon Limassol FC AEZ Zakakiou 5 typy 17:10 DSV Leoben Kapfenberger SV 1919 21 typy 17:10 SKN St. Polten SKU Amstetten 12 typy 17:30 Blackburn Rovers Ipswich Town 75 typy 18:00 AL Wahda FC (UAE) Al-Ahli Dubaj 6 typy 18:00 Ittihad Kalba Ajman Club 3 typy 18:00 Benfica Lizbona GD Chaves 85 typy 18:00 Silkeborg IF FC Fredericia 4 typy 18:00 Varbergs Gif FK Savedalens IF 3 typy 18:00 Simba SC AL Ahly Kair 4 typy1
Wygrana
2
Remis
3
Wygrana
04.11.2023 17:00
Tofta Itrottarfelag B68 0 : 0 HB Torshavn
30.09.2023 17:00
HB Torshavn 3 : 3 Tofta Itrottarfelag B68
04.06.2023 15:00
Tofta Itrottarfelag B68 0 : 2 HB Torshavn
05.03.2023 15:00
HB Torshavn 4 : 1 Tofta Itrottarfelag B68
02.10.2022 16:00
HB Torshavn 1 : 2 Tofta Itrottarfelag B68
02.07.2022 14:00
Tofta Itrottarfelag B68 0 : 1 HB Torshavn
0
Wygrana
4
Remis
2
Przegrana
17.03.2024 17:00
Eb/Streymur 1 : 1 Tofta Itrottarfelag B68
10.03.2024 17:00
Tofta Itrottarfelag B68 0 : 3 B36 Torshavn
04.11.2023 17:00
Tofta Itrottarfelag B68 0 : 0 HB Torshavn
29.10.2023 15:00
IF Fuglafjordur 0 : 0 Tofta Itrottarfelag B68
25.10.2023 15:15
Tofta Itrottarfelag B68 2 : 3 Eb/Streymur
22.10.2023 14:00
Tofta Itrottarfelag B68 2 : 2 AB Argir
3
Wygrana
2
Remis
1
Przegrana
15.03.2024 18:00
Vikingur Gota 2 : 1 HB Torshavn
04.11.2023 17:00
Tofta Itrottarfelag B68 0 : 0 HB Torshavn
29.10.2023 15:00
Eb/Streymur 0 : 1 HB Torshavn
08.10.2023 14:00
TB Tvoroyri 1 : 4 HB Torshavn
25.09.2023 17:00
B36 Torshavn 0 : 0 HB Torshavn
27.08.2023 14:00
AB Argir 2 : 4 HB Torshavn
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | B36 Torshavn | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
2 | Vikingur Gota | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
3 | KI Klaksvik | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
4 | NSI Runavik | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
5 | Skala IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
6 | HB Torshavn | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
7 | 07 Vestur Sorvagur | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
8 | Eb/Streymur | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
8 | Tofta Itrottarfelag B68 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
10 | IF Fuglafjordur | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |