Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
18.04.2024
12:00 Bangkok United Lamphun Warrior 5 typy 12:30 FC Zorya Lugansk FC Szachtar Donieck 9 typy 13:00 Red Arrows Zesco United 3 typy 13:00 FC Alashkert FC West Armenia 4 typy 13:00 Mufulira Wanderers Green Eagles 1 typy 13:50 Bahla Sur 13:55 AL Nassr FC Oman FC 14:00 Ceramica Cleopatra AL Ittihad AL Sakandary 4 typy 14:00 NK Domzale FC Koper 7 typy 14:15 GOL Gohar Esteghlal Khuzestan FC 9 typy 14:30 SC Grobina FK Liepaja 5 typy 15:00 Shirak Gyumri FC FC VAN 4 typy 15:30 Sanat Naft Abadan FC Persepolis FC 11 typy 16:00 Kampala Capital City Authority FC Mbarara FC 1 typy 16:00 Bahir Dar Kenema FC Hadiya Hosahina FC 1 typy 16:00 Sonderjyske Vendsyssel FF 10 typy 16:00 ASEC Mimosas Bouake FC 1 typy 16:00 Busaiteen Al-Ahli SC Manama 8 typy 16:00 Manama Club AL Khalidiyah 7 typy 16:00 Al-Najma Manama Sitra Club 7 typy 16:30 FK Jelgava Valmiera FK/BJSS 6 typy 16:45 LOSC Lille Aston Villa 64 typy 16:45 ACF Fiorentina Viktoria Pilzno 57 typy 17:00 Esbjerg FB Middelfart 2 typy 17:30 FC Otelul Galati AS FC Universitatea Cluj 5 typy1
Wygrana
3
Remis
2
Wygrana
05.11.2023 15:00
Rivers United FC 1 : 1 Sunshine Stars FC
03.06.2023 15:00
Sunshine Stars FC 0 : 1 Rivers United FC
15.05.2023 15:00
Rivers United FC 1 : 0 Sunshine Stars FC
19.01.2023 15:00
Sunshine Stars FC 1 : 1 Rivers United FC
21.04.2022 15:00
Sunshine Stars FC 1 : 0 Rivers United FC
02.01.2022 15:00
Rivers United FC 0 : 0 Sunshine Stars FC
2
Wygrana
2
Remis
2
Przegrana
16.04.2024 15:00
Sporting Lagos FC 1 : 0 Sunshine Stars FC
07.04.2024 15:00
Sunshine Stars FC 1 : 1 Bayelsa United FC
03.04.2024 15:00
Enugu Rangers International FC 2 : 0 Sunshine Stars FC
17.03.2024 15:00
Abia Warriors FC 0 : 0 Sunshine Stars FC
13.03.2024 15:00
Sunshine Stars FC 1 : 0 Katsina United FC
09.03.2024 15:00
Sunshine Stars FC 3 : 1 Plateau United
1
Wygrana
1
Remis
4
Przegrana
07.04.2024 21:00
Union Sportive Médina d'Alger 2 : 0 Rivers United FC
13.03.2024 15:00
Lobi Stars 3 : 2 Rivers United FC
25.02.2024 16:00
Petroleos Do Lobito 2 : 3 Rivers United FC
14.02.2024 15:00
Sporting Lagos FC 1 : 0 Rivers United FC
20.01.2024 14:00
Doma United FC 1 : 1 Rivers United FC
10.01.2024 15:00
Plateau United 3 : 2 Rivers United FC
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enugu Rangers International FC | 30 | 16 | 6 | 8 | 54 |
2 | Enyimba | 30 | 16 | 3 | 11 | 51 |
3 | Lobi Stars | 30 | 15 | 6 | 9 | 51 |
4 | Remo Stars | 29 | 15 | 5 | 9 | 50 |
5 | Shooting Stars | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 |
6 | Plateau United | 30 | 15 | 2 | 13 | 47 |
7 | Katsina United FC | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
8 | Bendel Insurance FC | 30 | 11 | 8 | 11 | 41 |
9 | Kano Pillars FC | 30 | 12 | 5 | 13 | 41 |
10 | Niger Tornadoes FC | 29 | 11 | 6 | 12 | 39 |
11 | Sporting Lagos FC | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 |
12 | Abia Warriors FC | 29 | 11 | 5 | 13 | 38 |
13 | Doma United FC | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 |
14 | Kwara United | 29 | 8 | 12 | 9 | 36 |
15 | Bayelsa United FC | 30 | 9 | 9 | 12 | 36 |
16 | Sunshine Stars FC | 29 | 8 | 11 | 10 | 35 |
17 | Rivers United FC | 24 | 9 | 7 | 8 | 34 |
18 | Akwa United FC | 30 | 9 | 7 | 14 | 34 |
19 | Heartland FC Owerri | 30 | 5 | 11 | 14 | 26 |
20 | Gombe United FC | 30 | 7 | 7 | 16 | 22 |