Hokej na lodzie Rosja MHL

Loko-76 Yaroslavl U20 vs Sibirskie Snaipery Hokej na lodzie - Typy, Kursy i Statystyki

MHL

Loko-76 Yaroslavl U20

1 - 5

1P: 0 - 4 | 2P: 1 - 1 | 3P: 0 - 0 | FT: 1 - 5

Sibirskie Snaipery

Loko-76 Yaroslavl U20 vs Sibirskie Snaipery Typy Bukmacherskie

Śledź typy najlepszych graczy społeczności ProTipster

powyżej 5

kurs -185
Ranga Typu: 1.7
WYGRANY

Loko-76 Yaroslavl U20 zdobędzie więcej niż 2.5 goli w meczu

kurs -161
Ranga Typu: 1.6
PRZEGRANY

Sibirskie Snaipery wygra mecz

kurs +220
Ranga Typu: 0.6
WYGRANY

Loko-76 Yaroslavl U20 wygra mecz

kurs -103
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny
PRZEGRANY

Loko-76 Yaroslavl U20 wygra

kurs -161
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny
PRZEGRANY

Loko-76 Yaroslavl U20 wygra

kurs -141
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny
PRZEGRANY

Najczęściej typowane mecze dla MHL

Stalnyje Lisy Stalnyje Lisy vs Reaktor Niżniekamsk Reaktor Niżniekamsk 14 typów na mecz
Russkie Vityazi Russkie Vityazi vs Kapitan Stupino Kapitan Stupino 10 typów na mecz
Spartak Moskwa Spartak Moskwa vs Mytiszchinskie A. Mytiszchinskie A. 7 typów na mecz
MHC Dynamo Moscow MHC Dynamo Moscow vs Almaz Czerepowiec Almaz Czerepowiec 7 typów na mecz

Fakty i Liczby

Logo

Sibirskie Snaipery wygrał(a) 7 na 8 ostatnich meczów (MHL).

Zwycięstwo gości

kurs +159

Ostatnie mecze

Tabela ligi - MHL 22/23

Drużyna M W R P PKT
1 Chaika Niżny Nowogród 8 8 0 0 16
2 Kapitan Stupino 9 8 0 1 16
3 Sibirskie Snaipery 8 7 0 1 15
4 Mhk Dinamo St Petersburg 10 7 0 3 15
5 Bielyje Miedwiedi 7 7 0 0 14
6 Omskie Jastreby 9 7 0 2 14
7 Ska-1946 10 6 0 4 14
8 Spartak Moskwa 9 6 0 3 13
9 Tolpar UFA 9 6 0 3 12
10 Nhk Novomoskovsk 8 6 0 2 12
11 MHC Dynamo Moscow 10 5 0 5 12
12 Russkie Vityazi 9 5 0 4 11
13 Mamonty Jugry K. M. 7 5 0 2 10
14 Dinamo Shinnik Bobruysk U20 8 5 0 3 10
15 Amurskie Tigry Chabarowsk 9 5 0 4 10
16 Stalnyje Lisy 8 4 0 4 10
17 Loko Jarosław 8 4 0 4 10
18 Mytiszchinskie A. 8 4 0 4 9
19 Krasnaja Armija 8 4 0 4 9
20 Sahalinskie Akuly 9 4 0 5 9
21 Irbis Kazań 8 4 0 4 8
22 Loko-76 Yaroslavl U20 8 4 0 4 8
23 JHC Molot 8 3 0 5 8
24 MHK Krylia Sovetov 7 3 0 4 7
25 Almaz Czerepowiec 8 3 0 5 7
26 Reaktor Niżniekamsk 8 3 0 5 6
27 Ladja Togliatti 7 3 0 4 6
28 Ska-varyagi 8 2 0 6 6
29 Sputnik Almetievsk 8 2 0 6 6
30 Awto Jekaterynburg 5 2 0 3 5
31 HC Taifun 11 2 0 9 5
32 Kuznietskie Miedwedi 7 1 0 6 3
33 Akm-Junior Novomoskovsk U20 5 1 0 4 2
34 Sarmaty Orenburg 7 1 0 6 2
35 Krasnoyarskie Rysi 9 1 0 8 2
36 Tiumenskij Legion 5 0 0 5 1
37 SKA-Kareliya Kondopoga U20 6 0 0 6 1