Torpedo Niżny Nowogród
1P: 0 - 1 | 2P: 1 - 1 | 3P: 1 - 0 | FT: 2 - 2 | OT: 3 - 2
Red Star Kunlun
Red Star Kunlun wygra mecz
Red Star Kunlun wygra
Torpedo Niżny Nowogród wygra mecz
Torpedo Niżny Nowogród wygra mecz
Mecz zakończy się remisem
Torpedo Niżny Nowogród wygra mecz
powyżej 5.5
powyżej 5
Red Star Kunlun strzeli więcej niż 1.5 goli w meczu
Red Star Kunlun strzeli więcej niż 1.5 goli w meczu
Red Star Kunlun strzeli mniej niż 2.5 goli w meczu
Torpedo Niżny Nowogród wygra
Torpedo Niżny Nowogród wygra mecz
Torpedo Niżny Nowogród wygra mecz
6
Wygrana
0
Remis
0
Wygrana
04.01.2024 10:00
Torpedo Niżny Nowogród 3 : 2 Red Star Kunlun
02.11.2023 16:30
Red Star Kunlun 2 : 3 Torpedo Niżny Nowogród
05.10.2023 16:30
Red Star Kunlun 2 : 4 Torpedo Niżny Nowogród
14.09.2023 16:00
Torpedo Niżny Nowogród 5 : 2 Red Star Kunlun
26.12.2022 16:00
Red Star Kunlun 3 : 7 Torpedo Niżny Nowogród
22.11.2022 16:00
Torpedo Niżny Nowogród 4 : 1 Red Star Kunlun
1
Wygrana
0
Remis
5
Przegrana
09.03.2024 14:00
SKA Saint Petersburg 3 : 0 Torpedo Niżny Nowogród
07.03.2024 16:30
Torpedo Niżny Nowogród 1 : 4 SKA Saint Petersburg
05.03.2024 16:30
Torpedo Niżny Nowogród 2 : 5 SKA Saint Petersburg
03.03.2024 14:00
SKA Saint Petersburg 3 : 2 Torpedo Niżny Nowogród
01.03.2024 16:30
SKA Saint Petersburg 2 : 5 Torpedo Niżny Nowogród
26.02.2024 16:30
Torpedo Niżny Nowogród 4 : 5 HC Łada Togliatti
4
Wygrana
0
Remis
2
Przegrana
23.02.2024 14:00
HC Soczi 6 : 3 Red Star Kunlun
04.02.2024 11:00
Witaź Podolsk 2 : 4 Red Star Kunlun
29.01.2024 16:30
HC Soczi 2 : 4 Red Star Kunlun
28.01.2024 14:00
HC Soczi 3 : 4 Red Star Kunlun
19.01.2024 16:30
SKA Saint Petersburg 3 : 1 Red Star Kunlun
17.01.2024 16:30
HC Dinamo Mińsk 2 : 5 Red Star Kunlun
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Dynamo Moskwa | 68 | 46 | 0 | 22 | 98 |
2 | SKA Saint Petersburg | 68 | 46 | 0 | 22 | 95 |
3 | Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 0 | 24 | 95 |
4 | Lokomotiw Jarosław | 68 | 44 | 0 | 24 | 93 |
5 | HK Avangard Omsk | 68 | 43 | 0 | 25 | 92 |
6 | Saławat Jułajew Ufa | 68 | 42 | 0 | 26 | 90 |
7 | HC Spartak Moskwa | 68 | 40 | 0 | 28 | 88 |
8 | AK Bars Kazań | 68 | 41 | 0 | 27 | 84 |
9 | Awtomobilist Jekaterynburg | 68 | 37 | 0 | 31 | 82 |
10 | Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 0 | 32 | 80 |
11 | HC Traktor Czelabińsk | 68 | 37 | 0 | 31 | 80 |
12 | HC Łada Togliatti | 68 | 32 | 0 | 36 | 78 |
13 | CSKA Moskwa | 68 | 34 | 0 | 34 | 76 |
14 | Torpedo Niżny Nowogród | 68 | 34 | 0 | 34 | 75 |
15 | Amur Chabarowsk | 68 | 29 | 0 | 39 | 71 |
16 | HC Dinamo Mińsk | 68 | 32 | 0 | 36 | 69 |
17 | Nieftiechimik Niżniekamsk | 68 | 27 | 0 | 41 | 69 |
18 | Sibir Nowosibirsk | 68 | 28 | 0 | 40 | 67 |
19 | Red Star Kunlun | 68 | 25 | 0 | 43 | 56 |
20 | Admiral Władywostok | 68 | 21 | 0 | 47 | 54 |
21 | HC Soczi | 68 | 23 | 0 | 45 | 53 |
22 | HC Barys | 68 | 21 | 0 | 47 | 50 |
23 | Witaź Podolsk | 68 | 20 | 0 | 48 | 48 |