Hokej na lodzie Rosja MHL

Reaktor Niżniekamsk vs Irbis Kazań Hokej na lodzie - Typy, Kursy i Statystyki

MHL

Reaktor Niżniekamsk

0 - 4

1P: 0 - 0 | 2P: 0 - 1 | 3P: 0 - 3 | FT: 0 - 4

Irbis Kazań

Reaktor Niżniekamsk vs Irbis Kazań Typy Bukmacherskie

Śledź typy najlepszych graczy społeczności ProTipster

Reaktor Niżniekamsk wygra

kurs +147
Ranga Typu: 2.8
PRZEGRANY

Reaktor Niżniekamsk wygra, 1:0 Handicap

kurs -147
Ranga Typu: 2.2
PRZEGRANY

Irbis Kazań wygra mecz

kurs -152
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny
WYGRANY

Irbis Kazań wygra mecz

kurs -115
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny
WYGRANY

Irbis Kazań wygra

kurs -189
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny
WYGRANY

Najczęściej typowane mecze dla MHL

Mytiszchinskie A. Mytiszchinskie A. vs Ska-1946 Ska-1946 2 typów na mecz
Chaika Niżny Nowogród Chaika Niżny Nowogród vs Omskie Jastreby Omskie Jastreby 2 typów na mecz
Kapitan Stupino Kapitan Stupino vs Mhk Dinamo St Petersburg Mhk Dinamo St Petersburg 2 typów na mecz
Mamonty Jugry K. M. Mamonty Jugry K. M. vs Irbis Kazań Irbis Kazań Jeden typ na mecz
Loko-76 Yaroslavl U20 Loko-76 Yaroslavl U20 vs Bielyje Miedwiedi Bielyje Miedwiedi Jeden typ na mecz

Fakty i Liczby

Logo

Reaktor Niżniekamsk przegrał(a) 4 na 5 ostatnich meczów (MHL).

Zwycięstwo gości

kurs -108

Ostatnie mecze

Tabela ligi - MHL 22/23

Drużyna M W R P PKT
1 Sibirskie Snaipery 10 8 0 2 17
2 Chaika Niżny Nowogród 8 8 0 0 16
3 Kapitan Stupino 10 8 0 2 16
4 MHC Dynamo Moscow 12 7 0 5 16
5 Mhk Dinamo St Petersburg 10 7 0 3 15
6 Bielyje Miedwiedi 7 7 0 0 14
7 Ska-1946 10 6 0 4 14
8 Omskie Jastreby 9 7 0 2 14
9 Tolpar UFA 10 7 0 3 14
10 Nhk Novomoskovsk 9 7 0 2 14
11 Spartak Moskwa 10 6 0 4 13
12 Russkie Vityazi 10 6 0 4 13
13 Loko Jarosław 10 5 0 5 13
14 Stalnyje Lisy 9 5 0 4 12
15 Mytiszchinskie A. 9 5 0 4 11
16 Krasnaja Armija 10 5 0 5 11
17 Sahalinskie Akuly 10 5 0 5 11
18 Mamonty Jugry K. M. 7 5 0 2 10
19 Amurskie Tigry Chabarowsk 9 5 0 4 10
20 Dinamo Shinnik Bobruysk U20 9 5 0 4 10
21 MHK Krylia Sovetov 8 4 0 4 9
22 Irbis Kazań 8 4 0 4 8
23 Ladja Togliatti 8 4 0 4 8
24 Loko-76 Yaroslavl U20 8 4 0 4 8
25 JHC Molot 9 3 0 6 8
26 Almaz Czerepowiec 10 3 0 7 8
27 Awto Jekaterynburg 7 3 0 4 7
28 Reaktor Niżniekamsk 9 3 0 6 6
29 Ska-varyagi 9 2 0 7 6
30 Sputnik Almetievsk 8 2 0 6 6
31 Kuznietskie Miedwedi 9 2 0 7 5
32 HC Taifun 12 2 0 10 5
33 Akm-Junior Novomoskovsk U20 6 2 0 4 4
34 Tiumenskij Legion 7 1 0 6 3
35 Sarmaty Orenburg 8 1 0 7 2
36 Krasnoyarskie Rysi 9 1 0 8 2
37 SKA-Kareliya Kondopoga U20 7 0 0 7 1