Typy bukmacherskie Piłka nożna Międzynarodowe

Mecze towarzyskie na naszej stronie

Kończą się rozgrywki krajowe? Nie ma żadnych meczów eliminacyjnych? Wszystkie turnieje piłki nożnej albo się zakończyły albo jeszcze nie rozpoczęły? W takim czasie dobrze jest zabrać się za typowanie meczów towarzyskich. Mecze towarzyskie rozgyrwane są w każdym czasie, tak naprawdę termin zagrania meczu towarzyskiego zależy jedynie od osób zarządających oboma zespołami. Na naszej stronie możecie typować mecze towarzyskie na siedemdziesiąt dwie godziny przed rozpoczęciem się danego spotkania, w takim samym czasie znajdziecie także u nas pierwsze typy na takie spotkania. Jeśli więc wiecie, że ma zostać rozegrany jakiś mecz towarzyski i będziecie chcieli go wytypować na naszym portalu, musicie zrobić to w czasie nie wcześniej niż na trzy doby przed pierwszym gwizdkiem i nie później niż po ostatnim gwizdku. Tak, na ProTipsterze możecie typować mecze towarzyskie na żywo!

Typowanie meczów towarzyskich

Na mecze towarzyskie możecie dodać dokładnie te same typy, co na mecze ligowe i turniejowe. Jednym słowem można typować zwycięstwo którejś ze stron lub remis zarówno w meczu, jak i w pierwszej połowie. Możecie wytypować łączną ilość bramek w spotkaniu, ile goli strzeli któraś ze stron. Możecie także dodać typy z handikapem, gdzie jedna z drużyn dostanie wirtualną zaliczkę w postaci jednego lub dwóch goli. Staramy się umożliwiać dodawanie dokładnie tych samych typów, jak Wasi bukmacherzy. Dzięki temu możecie prowadzić statystyki typowania meczów towarzyskich i innych. ProTipster umożliwia w ten sposób sprawdzenie się, w czym jest się dobrym, a w czym należy się poprawić. Trzeba mieć jednak na względzie, że typowanie meczów towarzyskich nie jest tak łatwe jak typowanie meczów ligowych czy turniejowych. W meczach towarzyskich często grają młodzi zamiennicy, trenerzy testują nowe ustawienia, przez co czasem rezultaty meczy towarzyskich mogą być zaskakujące.

Zarabianie na meczach towarzyskich

Oprócz szukania typów bukmacherskich na mecze towarzystkie na naszej stronie, możecie także zarabiać poprzez dodawanie typów i tworzenie z nich kuponów. Żeby zarobić pieniądze na dodawaniu typów na mecze towarzyskie i inne musicie osiągnąć odpowiedni poziom typów. Jest on ustalany przez specjalnie napisany algorytm, który bierze pod uwagę Wasze ostatnie osiągnięcia. Kiedy ów algorytm oceni Wasz typ na minimum 7.0 (lub wyżej) otrzymacie za taki typ część dziennej puli, czyli prawdziwe pieniądze. Co więcej, z typów swoich lub dodanych przez innych użytkowników możecie także tworzyć kupony. Kiedy opublikujecie kupon z co najmniej trzema typami – każdy z nich musi być poprawny – także otrzymacie część dziennej puli. Najbardziej opłaca się tworzyć własne typy na mecze towarzyskie i montować z nich kupony, żeby mieć wyższe kursy od pozostałych użytkowników.