MSK Rimavska Sobota
HT: 1 - 0 | FT: 3 - 0
SK Novohrad Lucenec
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
11:00 FK Slavoj Trebisov Petrzalka 1898 4 typy 16:00 FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana KFC Komarno 1 typy 16:30 MFK Rużomberk Dac 1904 Dunajska Streda 5 typy30.03.2024
13:00 MFK Tatran Liptovsky Mikulas TJ Spartak Myjava 14:00 FC STK 1914 Samorin Spisska Nova Ves 14:00 FC Vion Zlate Moravce - Vrable FK Kosice 14:00 MFk Dukla Banska Bystrica AS Trenczyn 14:00 MFK Skalica MFK Zemplin Michalovce 16:30 SK Slovan Bratislava FK Zeleziarne Podbrezova 5 typy31.03.2024
08:30 MSK Zilina B OFK Malzenice 15:30 Spartak Trnawa MSK Żylina 1 typy1
Wygrana
1
Remis
1
Wygrana
10.03.2024 13:30
MSK Rimavska Sobota 3 : 0 SK Novohrad Lucenec
12.08.2023 15:00
SK Novohrad Lucenec 0 : 0 MSK Rimavska Sobota
04.08.2021 15:00
MSK Rimavska Sobota 0 : 2 SK Novohrad Lucenec
4
Wygrana
1
Remis
1
Przegrana
24.03.2024 14:00
MSK Rimavska Sobota 0 : 1 MFK Goral Stara Lubovna
10.03.2024 13:30
MSK Rimavska Sobota 3 : 0 SK Novohrad Lucenec
03.03.2024 13:30
Banik Kalinovo 3 : 3 MSK Rimavska Sobota
11.11.2023 12:00
FTC Filakovo 1 : 2 MSK Rimavska Sobota
05.11.2023 12:00
MSK Rimavska Sobota 6 : 1 1.fk Svidník
29.10.2023 10:00
Slavia Tu Kosice 1 : 3 MSK Rimavska Sobota
4
Wygrana
0
Remis
2
Przegrana
24.03.2024 14:00
MSK Tesla Stropkov 1 : 3 SK Novohrad Lucenec
10.03.2024 13:30
MSK Rimavska Sobota 3 : 0 SK Novohrad Lucenec
04.11.2023 12:00
SK Odeva Lipany 3 : 0 SK Novohrad Lucenec
01.10.2023 13:30
Banik Kalinovo 1 : 2 SK Novohrad Lucenec
17.09.2023 13:30
1.fk Svidník 0 : 1 SK Novohrad Lucenec
02.09.2023 14:00
Partizan Bardejov 0 : 2 SK Novohrad Lucenec
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSK Tesla Stropkov | 18 | 10 | 4 | 4 | 34 |
2 | MSK Rimavska Sobota | 17 | 10 | 4 | 3 | 34 |
3 | MFK Goral Stara Lubovna | 18 | 9 | 4 | 5 | 31 |
4 | MFK Snina | 18 | 8 | 6 | 4 | 30 |
5 | FTC Filakovo | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 |
6 | SK Odeva Lipany | 19 | 9 | 2 | 8 | 29 |
7 | Banik Kalinovo | 18 | 9 | 1 | 8 | 28 |
8 | Slavia Tu Kosice | 18 | 8 | 4 | 6 | 28 |
9 | MFK Vranov Nad Toplou | 17 | 7 | 4 | 6 | 25 |
10 | SK Novohrad Lucenec | 18 | 6 | 4 | 8 | 22 |
11 | MSK Namestovo | 17 | 6 | 3 | 8 | 21 |
12 | MSK Spisske Podhradie | 18 | 5 | 5 | 8 | 20 |
13 | Partizan Bardejov | 18 | 4 | 4 | 10 | 16 |
14 | Tatran Oravske Vesele | 18 | 4 | 2 | 12 | 14 |
15 | 1.fk Svidník | 18 | 3 | 4 | 11 | 13 |