Lokomotiva Zwoleń
HT: 2 - 0 | FT: 3 - 0
FK Slovan Galanta
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
11:00 FK Slavoj Trebisov Petrzalka 1898 1 typy 16:00 FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana KFC Komarno 16:30 MFK Rużomberk Dac 1904 Dunajska Streda 2 typy30.03.2024
13:00 MFK Tatran Liptovsky Mikulas TJ Spartak Myjava 14:00 FC STK 1914 Samorin Spisska Nova Ves 14:00 FC Vion Zlate Moravce - Vrable FK Kosice 14:00 MFk Dukla Banska Bystrica AS Trenczyn 14:00 MFK Skalica MFK Zemplin Michalovce 16:30 SK Slovan Bratislava FK Zeleziarne Podbrezova 5 typy31.03.2024
08:30 MSK Zilina B OFK Malzenice 15:30 Spartak Trnawa MSK Żylina 1 typy1
Wygrana
0
Remis
1
Wygrana
11.11.2023 12:00
Lokomotiva Zwoleń 3 : 0 FK Slovan Galanta
16.02.2019 10:00
FK Slovan Galanta 1 : 0 Lokomotiva Zwoleń
5
Wygrana
0
Remis
1
Przegrana
24.03.2024 14:00
TJ Druzstevnik Velke Ludince 3 : 1 Lokomotiva Zwoleń
16.03.2024 13:30
Lokomotiva Zwoleń 2 : 0 Ok Castkovce
10.03.2024 13:30
Tj Kovo Belusa 0 : 1 Lokomotiva Zwoleń
02.03.2024 13:30
Lokomotiva Zwoleń 1 : 0 Skf Sered
11.11.2023 12:00
Lokomotiva Zwoleń 3 : 0 FK Slovan Galanta
04.11.2023 12:00
FK Dubnica Nad Vahom 0 : 1 Lokomotiva Zwoleń
2
Wygrana
0
Remis
4
Przegrana
24.03.2024 14:00
Skf Sered 0 : 1 FK Slovan Galanta
16.02.2024 17:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana 2 : 0 FK Slovan Galanta
11.11.2023 12:00
Lokomotiva Zwoleń 3 : 0 FK Slovan Galanta
28.10.2023 12:30
FK Slovan Duslo Sala 2 : 0 FK Slovan Galanta
14.10.2023 13:00
MSK Fomat Martin 2 : 4 FK Slovan Galanta
01.10.2023 13:30
FK Podkonice 3 : 0 FK Slovan Galanta
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiva Zwoleń | 19 | 11 | 4 | 4 | 37 |
2 | FK Slovan Galanta | 19 | 10 | 5 | 4 | 35 |
3 | FK Slovan Duslo Sala | 19 | 9 | 7 | 3 | 34 |
4 | Skf Sered | 19 | 9 | 6 | 4 | 33 |
5 | MSK Fomat Martin | 19 | 9 | 5 | 5 | 32 |
6 | Tj Kovo Belusa | 19 | 9 | 4 | 6 | 31 |
7 | RSC Hamsik Academy Banska Bystrica | 19 | 7 | 9 | 3 | 30 |
8 | OFK Banik Lehota POD Vtacnikom | 19 | 8 | 5 | 6 | 29 |
9 | FC Malacky | 19 | 7 | 4 | 8 | 25 |
10 | FK Podkonice | 19 | 6 | 7 | 6 | 25 |
11 | FK Raca | 19 | 6 | 6 | 7 | 24 |
12 | TJ Jednota Banova | 19 | 5 | 7 | 7 | 22 |
13 | Ok Castkovce | 20 | 5 | 7 | 8 | 22 |
14 | TJ Druzstevnik Velke Ludince | 19 | 5 | 3 | 11 | 18 |
15 | AFC Nove Mesto Nad Vahom | 19 | 2 | 4 | 13 | 10 |
16 | FK Dubnica Nad Vahom | 20 | 3 | 1 | 16 | 7 |