Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
19.04.2024
17:00 SKRA Częstochowa Pogoń Siedlce 2 typy 18:30 Polonia Bytom KKS 1925 Kalisz 4 typy20.04.2024
10:30 Olimpia Grudziądz Wisła Puławy 15:30 Sandecja Nowy Sącz Hutnik Kraków21.04.2024
10:00 Lech II Pozna Stal Stalowa Wola 11:00 Radunia Stezyca Jastrzębie Zdrój 12:00 Zaglebie II Lubin Chojniczanka Chojnice 12:00 Kotwica Kołobrzeg LKS Lodz II22.04.2024
16:15 Olimpia Elbląg Stomil Olsztyn1
Wygrana
1
Remis
4
Wygrana
29.10.2023 12:00
Lech II Pozna 4 : 3 Hutnik Kraków
06.11.2022 12:00
Lech II Pozna 1 : 1 Hutnik Kraków
16.07.2022 15:00
Hutnik Kraków 3 : 2 Lech II Pozna
12.03.2022 13:00
Hutnik Kraków 1 : 2 Lech II Pozna
29.08.2021 14:00
Lech II Pozna 2 : 0 Hutnik Kraków
14.03.2021 12:15
Hutnik Kraków 0 : 2 Lech II Pozna
1
Wygrana
3
Remis
1
Przegrana
20.04.2024 15:30
Sandecja Nowy Sącz ? : ? Hutnik Kraków
13.04.2024 17:00
Chojniczanka Chojnice 2 : 2 Hutnik Kraków
06.04.2024 13:30
Hutnik Kraków 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
30.03.2024 11:00
Stomil Olsztyn 3 : 0 Hutnik Kraków
24.03.2024 11:00
Hutnik Kraków 1 : 1 Stal Stalowa Wola
18.03.2024 17:15
LKS Lodz II 0 : 0 Hutnik Kraków
2
Wygrana
2
Remis
2
Przegrana
15.04.2024 16:15
LKS Lodz II 2 : 2 Lech II Pozna
30.03.2024 14:00
Pogoń Siedlce 2 : 0 Lech II Pozna
16.03.2024 12:00
Zaglebie II Lubin 1 : 1 Lech II Pozna
02.03.2024 15:30
SKRA Częstochowa 0 : 2 Lech II Pozna
03.02.2024 10:00
Chrobry Głogów 3 : 0 Lech II Pozna
03.12.2023 16:30
Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 Lech II Pozna
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń Siedlce | 28 | 13 | 10 | 5 | 49 |
2 | KKS 1925 Kalisz | 28 | 13 | 8 | 7 | 47 |
3 | Kotwica Kołobrzeg | 28 | 13 | 7 | 8 | 46 |
4 | Chojniczanka Chojnice | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
5 | LKS Lodz II | 28 | 11 | 7 | 10 | 40 |
6 | Polonia Bytom | 28 | 10 | 10 | 8 | 40 |
7 | Radunia Stezyca | 28 | 10 | 10 | 8 | 40 |
8 | Stal Stalowa Wola | 28 | 11 | 7 | 10 | 40 |
9 | Zaglebie II Lubin | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
10 | Hutnik Kraków | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
11 | Lech II Pozna | 28 | 10 | 7 | 11 | 37 |
12 | SKRA Częstochowa | 28 | 9 | 9 | 10 | 36 |
13 | Olimpia Elbląg | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
14 | Wisła Puławy | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
15 | Jastrzębie Zdrój | 28 | 8 | 9 | 11 | 33 |
16 | Olimpia Grudziądz | 28 | 7 | 9 | 12 | 30 |
17 | Stomil Olsztyn | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 28 | 7 | 7 | 14 | 28 |