FC Rotor
FT: 0 - 1 |
FC UFA
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
16:30 FC Dinamo Moscow FC Rostow 9 typy30.03.2024
05:00 FK Jenisej Krasnojarsk FC Khimki 11:00 FC Kryliya Sovetov Samara Zenit St. Petersburg 4 typy 11:00 FC Ska-Khabarovsk FC Sokol Saratov 13:00 FC Torpedo Moskwa FC Kamaz Naberezhnye Chelny 13:00 FC Shinnik Yaroslavl Leningradets 13:00 FC Arsenal Tula FC Tyumen 13:30 PFC Sochi CSKA Moskwa 1 typy 16:00 FC Spartak Moscow FC Ural Jekaterinburg 3 typy 16:30 Rodina Moscow FC Volgar Astrakhan31.03.2024
11:00 FC Fakel Voronezh FC Orenburg 13:30 FC Rubin Kazan Republican FC Akhmat Grozny 1 typy 14:00 FC Alania Vladikavkaz FC Chernomorets Noworossijsk 14:30 Neftek. Niżniekamsk Akron Tolyatti 16:30 FC Lokomotiv Moscow FC Krasnodar 1 typy02.04.2024
14:30 FC Ska-Khabarovsk FC Dinamo Moscow 5 typy 17:00 FC Khimki FC Rostow 6 typy03.04.2024
13:00 FC Ural Jekaterinburg FC Lokomotiv Moscow 4 typy 15:15 FC Baltika Kaliningrad CSKA Moskwa 3 typy 17:30 FC Spartak Moscow Zenit St. Petersburg 4 typy04.04.2024
16:30 Republican FC Akhmat Grozny FC Orenburg06.04.2024
11:00 FC Ural Jekaterinburg FC Kryliya Sovetov Samara 17:00 FC Rostow PFC Sochi07.04.2024
11:00 CSKA Moskwa FC Fakel Voronezh 13:30 Zenit St. Petersburg FC Baltika Kaliningrad 1 typy1
Wygrana
2
Remis
2
Wygrana
03.03.2024 12:00
FC Rotor 0 : 1 FC UFA
23.09.2023 11:00
FC UFA 3 : 0 FC Rotor
30.07.2023 15:00
FC Rotor 1 : 1 FC UFA
12.12.2020 11:00
FC Rotor 1 : 0 FC UFA
03.10.2020 11:00
FC UFA 0 : 0 FC Rotor
3
Wygrana
1
Remis
2
Przegrana
18.03.2024 16:00
FC Rotor 1 : 1 FC Murom Murom
10.03.2024 11:00
Veles Moscow 1 : 2 FC Rotor
03.03.2024 12:00
FC Rotor 0 : 1 FC UFA
19.02.2024 13:00
FC Baltika Kaliningrad 1 : 2 FC Rotor
15.02.2024 13:30
FC Rotor 2 : 1 FK Kaługa
11.02.2024 13:00
FC Rotor 1 : 2 Rodina-2
4
Wygrana
2
Remis
0
Przegrana
18.03.2024 12:30
FK Novosibirsk 0 : 0 FC UFA
03.03.2024 12:00
FC Rotor 0 : 1 FC UFA
18.02.2024 09:00
FK Jenisej Krasnojarsk 0 : 0 FC UFA
10.02.2024 14:00
FK Jenisej Krasnojarsk 0 : 2 FC UFA
05.11.2023 11:00
Spartak Kostroma 0 : 1 FC UFA
22.10.2023 13:00
FC Wolga Uljanovsk 0 : 3 FC UFA
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 33 |
2 | FC UFA | 18 | 9 | 4 | 5 | 31 |
3 | FC Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 28 |
4 | FC Murom Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24 |
5 | Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 24 |
6 | Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23 |
7 | FC Wolga Uljanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 23 |
8 | FC Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 23 |
9 | FC Dynamo Briańsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 22 |
10 | Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13 |