FC Schalke 04 II
RW Oberhausen
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
30.03.2024
13:00 FC Gutersloh 2000 FC Bocholt 1900 13:00 Fortuna Dusseldorf II Rot Weiss Ahlen 13:00 Alemannia Aachen SC Fortuna Cologne 13:00 SC Wiedenbruck FC Schalke 04 II 13:00 SSVg Velbert Borussia Monchengladbach II 13:00 SV Lippstadt 08 Wuppertaler SV31.03.2024
12:00 FC Wegberg-Beeck 1 FC Cologne II 12:00 SC Paderborn 07 II SV Rodinghausen2
Wygrana
0
Remis
4
Wygrana
29.10.2023 13:00
RW Oberhausen 1 : 3 FC Schalke 04 II
26.02.2023 13:00
FC Schalke 04 II 1 : 4 RW Oberhausen
03.09.2022 12:00
RW Oberhausen 1 : 3 FC Schalke 04 II
29.04.2022 17:30
FC Schalke 04 II 0 : 1 RW Oberhausen
20.11.2021 13:00
RW Oberhausen 4 : 0 FC Schalke 04 II
23.01.2021 13:00
FC Schalke 04 II 0 : 1 RW Oberhausen
1
Wygrana
1
Remis
3
Przegrana
30.03.2024 13:00
SC Wiedenbruck ? : ? FC Schalke 04 II
15.03.2024 16:30
FC Schalke 04 II 3 : 0 SC Paderborn 07 II
09.03.2024 13:00
FC Wegberg-Beeck 5 : 1 FC Schalke 04 II
03.03.2024 13:00
FC Schalke 04 II 0 : 1 1 FC Cologne II
24.02.2024 13:00
SV Rodinghausen 0 : 0 FC Schalke 04 II
18.02.2024 13:00
FC Schalke 04 II 2 : 3 Alemannia Aachen
2
Wygrana
2
Remis
2
Przegrana
16.03.2024 13:00
FC Bocholt 1900 0 : 0 RW Oberhausen
02.03.2024 13:00
SC Fortuna Cologne 2 : 1 RW Oberhausen
16.02.2024 18:30
FC Gutersloh 2000 0 : 4 RW Oberhausen
10.02.2024 13:00
Alemannia Aachen 3 : 1 RW Oberhausen
06.02.2024 18:30
SSVg Velbert 0 : 3 RW Oberhausen
27.01.2024 16:30
Borussia Monchengladbach II 0 : 0 RW Oberhausen
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alemannia Aachen | 26 | 17 | 6 | 3 | 57 |
2 | FC Bocholt 1900 | 26 | 14 | 7 | 5 | 49 |
3 | SC Fortuna Cologne | 26 | 14 | 6 | 6 | 48 |
4 | Wuppertaler SV | 26 | 14 | 4 | 8 | 46 |
5 | RW Oberhausen | 27 | 10 | 11 | 6 | 41 |
6 | 1. FC Duren | 27 | 12 | 5 | 10 | 41 |
7 | SV Rodinghausen | 25 | 12 | 3 | 10 | 39 |
8 | 1 FC Cologne II | 26 | 10 | 7 | 9 | 37 |
9 | SC Wiedenbruck | 26 | 10 | 7 | 9 | 37 |
10 | FC Schalke 04 II | 26 | 10 | 6 | 10 | 36 |
11 | Fortuna Dusseldorf II | 26 | 10 | 4 | 12 | 34 |
12 | FC Gutersloh 2000 | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 |
13 | SC Paderborn 07 II | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 |
14 | SV Lippstadt 08 | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 |
15 | Borussia Monchengladbach II | 26 | 7 | 5 | 14 | 26 |
16 | FC Wegberg-Beeck | 26 | 8 | 1 | 17 | 25 |
17 | Rot Weiss Ahlen | 25 | 6 | 6 | 13 | 24 |
18 | SSVg Velbert | 26 | 5 | 5 | 16 | 20 |