Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
18.04.2024
12:00 Bangkok United Lamphun Warrior 5 typy 12:30 FC Zorya Lugansk FC Szachtar Donieck 9 typy 13:00 Red Arrows Zesco United 3 typy 13:00 FC Alashkert FC West Armenia 4 typy 13:00 Mufulira Wanderers Green Eagles 1 typy 13:50 Bahla Sur 13:55 AL Nassr FC Oman FC 14:00 Ceramica Cleopatra AL Ittihad AL Sakandary 4 typy 14:00 NK Domzale FC Koper 7 typy 14:15 GOL Gohar Esteghlal Khuzestan FC 9 typy 14:30 SC Grobina FK Liepaja 5 typy 15:00 Shirak Gyumri FC FC VAN 4 typy 15:30 Sanat Naft Abadan FC Persepolis FC 11 typy 16:00 Kampala Capital City Authority FC Mbarara FC 1 typy 16:00 Bahir Dar Kenema FC Hadiya Hosahina FC 1 typy 16:00 Sonderjyske Vendsyssel FF 10 typy 16:00 ASEC Mimosas Bouake FC 1 typy 16:00 Busaiteen Al-Ahli SC Manama 8 typy 16:00 Manama Club AL Khalidiyah 7 typy 16:00 Al-Najma Manama Sitra Club 7 typy 16:30 FK Jelgava Valmiera FK/BJSS 6 typy 16:45 LOSC Lille Aston Villa 64 typy 16:45 ACF Fiorentina Viktoria Pilzno 57 typy 17:00 Esbjerg FB Middelfart 2 typy 17:30 FC Otelul Galati AS FC Universitatea Cluj 5 typy1
Wygrana
1
Remis
4
Wygrana
06.12.2023 15:00
Plateau United 2 : 1 Enugu Rangers International FC
28.05.2022 15:00
Plateau United 4 : 0 Enugu Rangers International FC
02.02.2022 15:00
Enugu Rangers International FC 0 : 1 Plateau United
05.08.2021 15:00
Enugu Rangers International FC 2 : 0 Plateau United
28.03.2021 15:00
Plateau United 2 : 1 Enugu Rangers International FC
18.12.2019 15:00
Enugu Rangers International FC 0 : 0 Plateau United
4
Wygrana
1
Remis
1
Przegrana
16.04.2024 15:00
Enugu Rangers International FC 3 : 2 Abia Warriors FC
07.04.2024 15:00
Katsina United FC 4 : 3 Enugu Rangers International FC
03.04.2024 15:00
Enugu Rangers International FC 2 : 0 Sunshine Stars FC
24.03.2024 15:00
Heartland FC Owerri 1 : 2 Enugu Rangers International FC
17.03.2024 15:00
Enugu Rangers International FC 2 : 1 Lobi Stars
13.03.2024 15:00
Kano Pillars FC 1 : 1 Enugu Rangers International FC
1
Wygrana
0
Remis
5
Przegrana
16.04.2024 15:00
Rivers United FC 3 : 1 Plateau United
03.04.2024 15:00
Abia Warriors FC 1 : 0 Plateau United
17.03.2024 15:00
Katsina United FC 2 : 1 Plateau United
09.03.2024 15:00
Sunshine Stars FC 3 : 1 Plateau United
28.02.2024 15:00
Heartland FC Owerri 1 : 5 Plateau United
21.01.2024 15:00
Lobi Stars 1 : 0 Plateau United
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Enugu Rangers International FC | 30 | 16 | 6 | 8 | 54 |
2 | Enyimba | 30 | 16 | 3 | 11 | 51 |
3 | Lobi Stars | 30 | 15 | 6 | 9 | 51 |
4 | Remo Stars | 29 | 15 | 5 | 9 | 50 |
5 | Shooting Stars | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 |
6 | Plateau United | 30 | 15 | 2 | 13 | 47 |
7 | Katsina United FC | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
8 | Bendel Insurance FC | 30 | 11 | 8 | 11 | 41 |
9 | Kano Pillars FC | 30 | 12 | 5 | 13 | 41 |
10 | Niger Tornadoes FC | 29 | 11 | 6 | 12 | 39 |
11 | Sporting Lagos FC | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 |
12 | Abia Warriors FC | 29 | 11 | 5 | 13 | 38 |
13 | Doma United FC | 30 | 10 | 8 | 12 | 38 |
14 | Kwara United | 29 | 8 | 12 | 9 | 36 |
15 | Bayelsa United FC | 30 | 9 | 9 | 12 | 36 |
16 | Sunshine Stars FC | 29 | 8 | 11 | 10 | 35 |
17 | Rivers United FC | 24 | 9 | 7 | 8 | 34 |
18 | Akwa United FC | 30 | 9 | 7 | 14 | 34 |
19 | Heartland FC Owerri | 30 | 5 | 11 | 14 | 26 |
20 | Gombe United FC | 30 | 7 | 7 | 16 | 22 |