SK Sigma Ołomuniec B
HT: 2 - 0 | FT: 4 - 2
Czechy
SK Sigma Ołomuniec B wygra mecz
Drużyna 2 poniżej 0.5
Więcej niż 2.5 gola w meczu
Obie drużyny strzelą gola w meczu
SK Sigma Ołomuniec B wygra mecz
Więcej niż 2.5 gola w meczu
SK Sigma Ołomuniec B wygra mecz
Więcej niż 2.5 gola w meczu
SK Sigma Ołomuniec B wygra mecz
SK Sigma Ołomuniec B wygra, wygrana połowy stawki jeśli SK Sigma Ołomuniec B wygra o 1
Czechy nie przegra, utrata połowy stawki jeśli Czechy przegra o 1
Czechy wygra lub zremisuje
SK Sigma Ołomuniec B wygra mecz
SK Sigma Ołomuniec B wygra, wygrana połowy stawki jeśli SK Sigma Ołomuniec B wygra o 1
SK Sigma Ołomuniec B wygrał(a) 5 na 6 ostatnich meczów (FNL).
Zwycięstwo gospodarzy
kurs -169
Czechy przegrał/a ostatnie 3 meczów (FNL).
Zwycięstwo gospodarzy
kurs -169
4 na 5 meczów z udziałem Czechy kończyło się BTTS: Tak (FNL).
BTTS: Tak
kurs -120
4
Wygrana
1
Remis
1
Wygrana
17.04.2024 15:00
SK Sigma Ołomuniec B 4 : 2 Czechy
16.09.2023 14:30
Czechy 1 : 2 SK Sigma Ołomuniec B
05.07.2023 08:30
SK Sigma Ołomuniec B 3 : 1 Czechy
25.02.2023 09:30
SK Sigma Ołomuniec B 1 : 1 Czechy
23.07.2022 08:30
Czechy 1 : 0 SK Sigma Ołomuniec B
17.04.2022 08:15
SK Sigma Ołomuniec B 2 : 0 Czechy
4
Wygrana
1
Remis
0
Przegrana
27.04.2024 12:00
FK Dukla Prague ? : ? SK Sigma Ołomuniec B
20.04.2024 15:00
SK Lisen 1 : 2 SK Sigma Ołomuniec B
17.04.2024 15:00
SK Sigma Ołomuniec B 4 : 2 Czechy
12.04.2024 16:00
1 FK Pribram 0 : 1 SK Sigma Ołomuniec B
07.04.2024 08:15
SK Sigma Ołomuniec B 1 : 0 SFC Opawa
31.03.2024 08:15
Viktoria Zizkov 2 : 2 SK Sigma Ołomuniec B
0
Wygrana
2
Remis
3
Przegrana
27.04.2024 15:00
FC Sellier & Bellot Vlasim ? : ? Czechy
17.04.2024 15:00
SK Sigma Ołomuniec B 4 : 2 Czechy
14.04.2024 08:15
Viktoria Zizkov 3 : 2 Czechy
29.03.2024 17:00
SFC Opawa 1 : 1 Czechy
10.03.2024 14:30
FC Vysocina Jihlava 0 : 0 Czechy
20.01.2024 12:00
SFC Opawa 2 : 0 Czechy
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Dukla Prague | 24 | 14 | 5 | 5 | 47 |
2 | MFk Vyskov | 24 | 12 | 7 | 5 | 43 |
3 | Mas Taborsko | 24 | 10 | 9 | 5 | 39 |
4 | SK Sigma Ołomuniec B | 24 | 12 | 3 | 9 | 39 |
5 | Afk Chrudim | 24 | 9 | 7 | 8 | 34 |
6 | SK Lisen | 24 | 8 | 9 | 7 | 33 |
7 | 1 FK Pribram | 24 | 10 | 3 | 11 | 33 |
8 | AC Sparta Praga B | 24 | 9 | 5 | 10 | 32 |
9 | FC Sellier & Bellot Vlasim | 24 | 7 | 11 | 6 | 32 |
10 | FC Zbrojovka Brno | 24 | 9 | 4 | 11 | 31 |
11 | FC Vysocina Jihlava | 24 | 8 | 6 | 10 | 30 |
12 | SFC Opawa | 24 | 8 | 6 | 10 | 30 |
13 | Viktoria Zizkov | 24 | 8 | 5 | 11 | 29 |
14 | FK Varnsdorf | 24 | 6 | 10 | 8 | 28 |
15 | 1.SK Prostejov | 24 | 7 | 3 | 14 | 24 |
16 | Czechy | 24 | 6 | 5 | 13 | 23 |