Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
12:00 FC Pirin Blagoevgrad Etar 1924 Veliko Tarnovo 11 typy 17:00 Lewski Sofia PFC Slavia Sofia 11 typy30.03.2024
12:00 OFC Botev Vratsa Hebar Pazardzhik 6 typy 14:30 Lokomotiv Płowdiw Ludogorets 1945 Razgrad 7 typy 17:00 Lokomotiv Sofia CSKA Sofia 7 typy31.03.2024
13:30 Botev Płowdiw Cherno More Warna 6 typy 16:00 CSKA 1948 Beroe Stara Zagora 5 typy02.04.2024
14:00 Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Arda Kardzhali 2 typy 16:30 PFC Slavia Sofia FC Pirin Blagoevgrad 2 typy03.04.2024
14:00 CSKA Sofia Lokomotiv Płowdiw 2 typy 16:30 Ludogorets 1945 Razgrad Lewski Sofia 2 typy04.04.2024
11:30 CSKA 1948 OFC Botev Vratsa 14:00 Beroe Stara Zagora Botev Płowdiw 16:30 Cherno More Warna Lokomotiv Sofia0
Wygrana
2
Remis
3
Wygrana
26.10.2023 12:00
Cherno More Warna 2 : 1 FC Pirin Blagoevgrad
27.02.2023 15:30
FC Pirin Blagoevgrad 0 : 1 Cherno More Warna
12.08.2022 15:30
Cherno More Warna 1 : 0 FC Pirin Blagoevgrad
05.03.2022 13:00
Cherno More Warna 1 : 1 FC Pirin Blagoevgrad
27.09.2021 14:30
FC Pirin Blagoevgrad 2 : 2 Cherno More Warna
0
Wygrana
3
Remis
1
Przegrana
02.04.2024 16:30
PFC Slavia Sofia ? : ? FC Pirin Blagoevgrad
29.03.2024 12:00
FC Pirin Blagoevgrad ? : ? Etar 1924 Veliko Tarnovo
17.03.2024 10:45
Levski 2005 Krumovgrad 2 : 2 FC Pirin Blagoevgrad
11.03.2024 15:30
FC Pirin Blagoevgrad 1 : 1 Hebar Pazardzhik
04.03.2024 13:00
FC Arda Kardzhali 0 : 0 FC Pirin Blagoevgrad
28.02.2024 12:30
Hebar Pazardzhik 2 : 1 FC Pirin Blagoevgrad
1
Wygrana
0
Remis
4
Przegrana
31.03.2024 13:30
Botev Płowdiw ? : ? Cherno More Warna
09.03.2024 15:30
Beroe Stara Zagora 2 : 0 Cherno More Warna
19.02.2024 14:00
Ludogorets 1945 Razgrad 3 : 1 Cherno More Warna
24.01.2024 12:00
FC Slovan Liberec 1 : 0 Cherno More Warna
13.01.2024 11:30
FC Farul Constanta 1920 2 : 0 Cherno More Warna
02.12.2023 13:00
Etar 1924 Veliko Tarnovo 1 : 2 Cherno More Warna
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets 1945 Razgrad | 24 | 18 | 3 | 3 | 57 |
2 | Cherno More Warna | 25 | 16 | 6 | 3 | 54 |
3 | CSKA Sofia | 25 | 16 | 6 | 3 | 54 |
4 | Lewski Sofia | 25 | 14 | 6 | 5 | 48 |
5 | Lokomotiv Płowdiw | 25 | 14 | 5 | 6 | 47 |
6 | CSKA 1948 | 24 | 10 | 7 | 7 | 37 |
7 | FC Arda Kardzhali | 25 | 10 | 5 | 10 | 35 |
8 | Levski 2005 Krumovgrad | 25 | 10 | 5 | 10 | 35 |
9 | Botev Płowdiw | 25 | 9 | 6 | 10 | 33 |
10 | PFC Slavia Sofia | 25 | 8 | 5 | 12 | 29 |
11 | Beroe Stara Zagora | 25 | 8 | 5 | 12 | 29 |
12 | Hebar Pazardzhik | 25 | 7 | 6 | 12 | 27 |
13 | Lokomotiv Sofia | 25 | 7 | 4 | 14 | 25 |
14 | FC Pirin Blagoevgrad | 25 | 5 | 7 | 13 | 22 |
15 | OFC Botev Vratsa | 25 | 4 | 2 | 19 | 14 |
16 | Etar 1924 Veliko Tarnovo | 25 | 2 | 4 | 19 | 10 |