Hokej na lodzie Rosja MHL

Ladja Togliatti vs Bielyje Miedwiedi Hokej na lodzie - Typy, Kursy i Statystyki

MHL

Ladja Togliatti

0 - 3

1P: 0 - 1 | 2P: 0 - 2 | 3P: 0 - 0 | FT: 0 - 3

Bielyje Miedwiedi

Ladja Togliatti vs Bielyje Miedwiedi Typy Bukmacherskie

Śledź typy najlepszych graczy społeczności ProTipster

Bielyje Miedwiedi wygra mecz

kurs -128
Ranga Typu: 1.6
WYGRANY

Bielyje Miedwiedi wygra, 1:0 Handicap

kurs +110
Ranga Typu: 1.2
WYGRANY

Najczęściej typowane mecze dla MHL

Kapitan Stupino Kapitan Stupino vs Mhk Dinamo St Petersburg Mhk Dinamo St Petersburg 2 typów na mecz
Mytiszchinskie A. Mytiszchinskie A. vs Ska-1946 Ska-1946 2 typów na mecz
Loko-76 Yaroslavl U20 Loko-76 Yaroslavl U20 vs Bielyje Miedwiedi Bielyje Miedwiedi Jeden typ na mecz
Mamonty Jugry K. M. Mamonty Jugry K. M. vs Irbis Kazań Irbis Kazań Jeden typ na mecz
Chaika Niżny Nowogród Chaika Niżny Nowogród vs Omskie Jastreby Omskie Jastreby Jeden typ na mecz

Fakty i Liczby

Logo

Bielyje Miedwiedi wygrał/a ostatnie 3 meczów (MHL).

Zwycięstwo gości

kurs -189

Ostatnie mecze

Tabela ligi - MHL 22/23

Drużyna M W R P PKT
1 Sibirskie Snaipery 10 8 0 2 17
2 Chaika Niżny Nowogród 8 8 0 0 16
3 Kapitan Stupino 10 8 0 2 16
4 MHC Dynamo Moscow 12 7 0 5 16
5 Mhk Dinamo St Petersburg 10 7 0 3 15
6 Bielyje Miedwiedi 7 7 0 0 14
7 Ska-1946 10 6 0 4 14
8 Omskie Jastreby 9 7 0 2 14
9 Tolpar UFA 10 7 0 3 14
10 Nhk Novomoskovsk 9 7 0 2 14
11 Spartak Moskwa 10 6 0 4 13
12 Russkie Vityazi 10 6 0 4 13
13 Loko Jarosław 10 5 0 5 13
14 Stalnyje Lisy 9 5 0 4 12
15 Mytiszchinskie A. 9 5 0 4 11
16 Krasnaja Armija 10 5 0 5 11
17 Sahalinskie Akuly 10 5 0 5 11
18 Mamonty Jugry K. M. 7 5 0 2 10
19 Amurskie Tigry Chabarowsk 9 5 0 4 10
20 Dinamo Shinnik Bobruysk U20 9 5 0 4 10
21 MHK Krylia Sovetov 8 4 0 4 9
22 Irbis Kazań 8 4 0 4 8
23 Ladja Togliatti 8 4 0 4 8
24 Loko-76 Yaroslavl U20 8 4 0 4 8
25 JHC Molot 9 3 0 6 8
26 Almaz Czerepowiec 10 3 0 7 8
27 Awto Jekaterynburg 7 3 0 4 7
28 Reaktor Niżniekamsk 9 3 0 6 6
29 Ska-varyagi 9 2 0 7 6
30 Sputnik Almetievsk 8 2 0 6 6
31 Kuznietskie Miedwedi 9 2 0 7 5
32 HC Taifun 12 2 0 10 5
33 Akm-Junior Novomoskovsk U20 6 2 0 4 4
34 Tiumenskij Legion 7 1 0 6 3
35 Sarmaty Orenburg 8 1 0 7 2
36 Krasnoyarskie Rysi 9 1 0 8 2
37 SKA-Kareliya Kondopoga U20 7 0 0 7 1