Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
14:00 NK Rogaska NK Bravo 7 typy 14:00 FC Pacos Ferreira UD Oliveirense 6 typy 14:00 Falkenbergs FF FC Trollhattan 1 typy 14:00 Team TG FF IFK Luleaa 2 typy 14:00 FK Agmk FC Bunyodkor 14:00 FK Jelgava FS Metta/Lu 14:00 FC Dnepr Mogilev FK Arsenal Dzerzhinsk 3 typy 14:15 Qizilqum Zarafshon PFK Lokomotiv Taszkient 1 typy 14:30 NK Hrvatski Dragovoljac Dugo Selo 2 typy 14:30 Opatija Mladost Zdralovi 3 typy 14:30 Kustosija NK Jadran LP 14:30 Bjelovar Grobnican 1 typy 14:50 NK Istra 1961 NK Lokomotiva Zagrzeb 13 typy 15:00 Cardiff City FC Sunderland 59 typy 15:00 Huddersfield Town Coventry City 60 typy 15:00 Hull City Stoke City 60 typy 15:00 Norwich City Plymouth Argyle 68 typy 15:00 Preston North End Rotherham Utd 59 typy 15:00 Queens Park Rangers Birmingham City 42 typy 15:00 Sheffield Wednesday FC Swansea City 47 typy 15:00 Southampton FC FC Middlesbrough 68 typy 15:00 FC Barnsley FC Cambridge Utd 21 typy 15:00 Derby County Blackpool FC 28 typy 15:00 Exeter City Charlton Athletic 17 typy 15:00 Fleetwood Town Cheltenham Town 17 typy2
Wygrana
2
Remis
2
Wygrana
22.10.2023 14:00
FC Una Strassen 1 : 1 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
02.04.2023 14:00
FC Una Strassen 2 : 1 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
16.10.2022 13:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 2 : 0 FC Una Strassen
01.05.2022 14:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1 : 2 FC Una Strassen
28.11.2021 15:00
FC Una Strassen 0 : 0 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
02.05.2021 14:00
FC Una Strassen 0 : 5 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
6
Wygrana
0
Remis
0
Przegrana
17.03.2024 15:00
US Mondorf-Les-Bains 0 : 2 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
10.03.2024 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 3 : 0 Un Kaerjeng 97
03.03.2024 15:00
FC Mondercange 0 : 2 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
24.02.2024 16:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 3 : 0 Racing FC Union Luksemburg
18.02.2024 17:30
CS Fola Esch 0 : 1 AS La Jeunesse D Esch/Alzette
11.02.2024 15:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 5 : 2 FC Wiltz 71
2
Wygrana
2
Remis
2
Przegrana
10.03.2024 15:00
FC Differdange 03 2 : 0 FC Una Strassen
25.02.2024 15:00
US Mondorf-Les-Bains 1 : 1 FC Una Strassen
11.02.2024 15:00
Un Kaerjeng 97 0 : 1 FC Una Strassen
18.01.2024 18:30
CS Fola Esch 0 : 2 FC Una Strassen
10.12.2023 15:00
FC Mondercange 0 : 0 FC Una Strassen
26.11.2023 15:00
Racing FC Union Luksemburg 2 : 1 FC Una Strassen
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Differdange 03 | 21 | 14 | 7 | 0 | 49 |
2 | Swift Hesperange | 21 | 12 | 6 | 3 | 42 |
3 | F91 Dudelange | 21 | 13 | 3 | 5 | 42 |
4 | FC Progres Niederkorn | 21 | 11 | 6 | 4 | 39 |
5 | AS La Jeunesse D Esch/Alzette | 20 | 9 | 5 | 6 | 32 |
6 | Union Titus Petange | 21 | 8 | 5 | 8 | 29 |
7 | FC Una Strassen | 21 | 6 | 9 | 6 | 27 |
8 | FC Victoria Rosport | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 |
9 | Racing FC Union Luksemburg | 21 | 8 | 2 | 11 | 26 |
10 | FC Marisca Mersch | 21 | 6 | 5 | 10 | 23 |
11 | US Mondorf-Les-Bains | 21 | 6 | 4 | 11 | 22 |
12 | FC Wiltz 71 | 21 | 5 | 7 | 9 | 22 |
13 | Un Kaerjeng 97 | 21 | 6 | 4 | 11 | 22 |
14 | FC Schifflingen 95 | 21 | 5 | 6 | 10 | 21 |
15 | FC Mondercange | 21 | 5 | 6 | 10 | 21 |
16 | CS Fola Esch | 21 | 5 | 2 | 14 | 17 |