ProTipster Wiadomości Sportowe

Zakłady Na Ostatni Tydzień i Statystyki (Budesliga, La Liga)

Zakłady Na Ostatni Tydzień i Statystyki (Budesliga, La Liga)

 

Dwie główne ligi europejskie kończą się w ten weekend (Bundesliga, La Liga). Postanowiliśmy więc, przyjrzeć się zespołom które mają jakieś cele w ostatnim tygodniu gry, aby znaleźć wartościowe zakłady.


Bundesliga - Przegląd Ostatniej Kolejki

Wyścig o tytuł nadal trwa w Bundeslidze, Bayern Manchium sięgnie po tytułu, jeżeli zdobędzie przynajmniej 1 punktów przeciwko Eintracht Frankfurt, które walczy o miejsce w Lidze Mistrzów. Tak, to trochę skomplikowane. Trzy zespoły nadal walczą o miejsce w Lidze Mistrzów. Przyjrzyjmy się bliżej jednemu meczowi.

AvG: Średnia liczba goli, BTTS Yes: Obie drużyny zdobędą bramkę

Hertha Berlin - Leverkusen

W ubiegłym tygodniu Leverkusen nie wygrało meczu z Schalke, a co za tym idzie stracili znaczną przewagę. Dwuketonie uderzyli w słupek, a posiadanie piłki wynosiło 76%! Leverkusen wciąż ma największe szanse na zajęcie 4 miejsca. To jest mecz, który po prostu muszą wygrać, a Hertha nie ma żadnego celu. Drużyna z Berlina wygrała dwa ostatnie mecze, ale były to zwycięstwa ze znacznie gorszymi drużynami. Jeżeli Leverkusen zdobędzie szybko gola, jest oczywiste, że będą także walczyć o jak najlepszy bilans bramkowy. Różnica bramkowa w stosunku do M'Gladbach wynosi +2, a zatem muszą wygrać różnicą trzech bramki, jeżeli M'Gldbach wygra z Drotmundem

Statystyki z ostatnich spotkań

  • Hertha przegrała przed własną publicznością z Leipzig 2:6 w sezonie 2017/2018, podczas ostatniej kolejki Bundesligi.

  • Hertha przegrała z Leverkusen 2-6 w sezonie 2016/2017 podczas ostatniej kolejki. Hertha ukończyła wówczas zmagania na szóstym miejscu i nie miała żadnych szans na miejsce w Lidze Mistrzów przed rozpoczęciem spotkania.

BET: Leverkusen -1,5 Handicap @2,14


La Liga - Przegląd Ostatniej Kolejki

Barcelona zapewniła sobie już mistrzowski tytuł, a ponadto nie ma zaciętej rywalizacji o trzecie miejsce, ale wciąż trzy zespoły mają szansę na ostatnie miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Największe szanse ma Valencia, która w przypadku zwycięstwa z Valladolid, nie musi martwić się o rezultaty pozostałych spotkań. Nadzieje Sevilli są coraz mniejsze, bowiem musi liczyć na porażki Getafe oraz Valencii. Możemy śmiało powiedzieć, że to praktycznie niemożliwe. Możemy zatem zrobić podwójny zakład.

AvG: Average Goals, BTTS Yes: Both teams to score
 

Getafe + Valencia wygrają swoje mecze @2,32
Valencia zmierzy się z Villarealem, który właśnie zagwarantował sobie pozostanie w Primiera Division. Prawdopodobnie będą bardziej zrelaksowani z tego powodu. Warto też wspomnieć, że jest to najgorzej grający przed własną publicznością zespół La Liga. W tym sezonie wygrali 5 z 18 meczów  na własnym boisku. Valencia przegrała ostatnie 3 mecze z 10, ale dwa dniach zostały rozegrane przez meczami Ligi Europy, a trzeci przeciwko Atletico Madryt. Mają olbrzymią szansę na wygraną w tym meczu i na grę w Lidze Mistrzów

Sprawdź typy najlepszych typerów na ostatnią kolejkę La Liga.

Getafe ma nieco trudniejsze zadanie. Muszą liczyć na to, że Valencia straci punkt, a oni sami wygrają w meczu. Kursy są nieco wyższe niż oczekiwaliśmy na spotkanie tego typu, gdzie Getafe po prostu musi wygrać. Wszystko zależy jednak od formy Villarrealu. Przegrali tylko raz w ciągu ostatnich 6 spotkań i był to mecz z Realem Madryt.

Bet on La Liga with Best Odds