ProTipster Wiadomości Sportowe

Zakład bez ryzyka 250 PLN + darmowe 40 PLN dla nowych graczy!

Zakład bez ryzyka 250 PLN + darmowe 40 PLN dla nowych graczy!

Legalny bukmacher Fortuna po raz kolejny przygotował specjalną promocję dla swoich nowych i dotychczasowych klientów. Obstawiając zakłady związane z meczami Ligi Mistrzów, można otrzymać zakład bez ryzyka aż do 250 złotych. Pojawiła się również możliwość zgarnięcia dodatkowego bonusu 40 złotych za pierwszy depozyt.

Zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały kolejną, bardzo atrakcyjną ofertę związaną z rozgrywkami najlepszej ligi piłkarskiej na świecie – Champions League! Nowi klienci Fortuny mają okazję zgarnąć Zakład bez Ryzyka aż do 250 złotych (standardowo do 100 złotych).

Jak otrzymać ten bonus?

Nowy klient w momencie rejestrowania konta u bukmachera Fortuna musi wpisać kod promocyjny: „LIGAMISTRZOW” (bez polskich znaków). Jeśli kod zostanie wprowadzony, nowy gracz będzie mógł skorzystać z oferty i zagrać pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 250 złotych. Warto jednak pamiętać, że promocja tyczy się jedynie spotkań Ligi Mistrzów. 

  1. Przejdź do strony bukmachera Fortuna.
  2. Załóż konto podając kod promocyjny LIGAMISTRZOW.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu.
  4. Obstawiaj zakłady - Twój pierwszy zakład będzie zakładem bez ryzyka! W przypadku przegranej otrzymasz zwrot do 250 PLN.

Oferta jest dostępna jedynie do środy 11.03.2020 do godziny 23:59.

Odbierz 250 PLN bez ryzyka

To nie jedyny bonus, który czeka nowych klientów Fortuny. Bukmacher przygotował również promocję dodatkowego bonusu 40 złotych za pierwszy depozyt! Wystarczy, że wpłacone zostanie co najmniej 40 złotych, gracz w tym momencie ma gwarantowane kolejne 40 złotych w punktach FKP, które można przeznaczyć na korzystanie z usług zakładów wzajemnych bukmachera.

Promocja w Fortunie dotyczy wszystkich nowych oraz zarejestrowanych klientów, którzy przed 10 marca nie dokonali żadnego depozytu na saldo główne. Aby wziąć udział w promocji i otrzymać bonusowe środki, w dniach 10-15 marca 2020 należy złożyć wyżej wspomniany depozyt na kwotę minimum 40 złotych.

Nie zmarnuj okazji - tak dobrej oferty dla nowych graczy Fortuna jeszcze nie było!  Rejestrując się w Fortunie z linków na stronie ProTipster otrzymasz:

  • Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 250 PLN

  • Bonus od depozytu aż do kwoty 1000 PLN

  • 20 PLN na start (bez depozytu) w formie punktów lojalnościowych FKP

  • 40 PLN na start w formie punktów lojalnościowych FKP po wpłacie min. 40 PLN.

Promocje są ograniczone czasowo!

Zarejestruj się i odbierz pakiet bonusów