ProTipster Wiadomości Sportowe

Wybory do Europarlamentu 2019 Zakłady Bukmacherskie

Wybory do Europarlamentu 2019 Zakłady Bukmacherskie

Już w najbliższą niedzielę, Polacy wybiorą się do urn wyborczych, aby oddać głos w wyborach parlamentarnych. Większość z nas postrzega te wybory jako ważne, ponieważ do ich wyników zależeć będzie która partia będzie nas reprezentować na arenie międzynarodowej. Dla części osób jest to jednak nie tylko okazja do wyrażenia swojego zdania, ale także do postawienia zakładu u licencjonowanego bukmachera. Szeroką ofertę na Eurowybory w swojej ofercie ma legalny polski bukmacher Fortuna.

Najnowszy sondaż przygotowany dla Radio Zet i Newsweek Polska wskazuje, że największą szansę na zwycięstwo ma Koalicja Europejska z poparciem 42,51% i jeżeli faktycznie uzyska taki wynik, to właśnie ta partia dostanie najwięcej mandatów do Europarlamentu. Drugie miejsce zajmuje Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 36,32%. Dość sporym zaskoczeniem w ostatnim sondażu jest wynik Konfederacji (7,23%), która wyprzedziła Wiosnę Roberta Biedronia (7,02%). Pod wymaganym progiem 5% znalazł się Kukiz15, a to oznaczałoby, że partia ta nie uzyska żadnego mandatu.

Czy sondaże pokazują prawdę? Co do tego możemy mieć wątpliwości. W ostatnich wyborach prezydenckich sondaże wskazywały na dość znaczące zwycięstwo Bronisława Komorowskiego, tymczasem to Andrzej Duda został prezydentem. Podobnie było w przypadku Pawła Kukiza, którego wynik sondażowy był daleki od rzeczywistego.

Wybory do Europarlamentu - Zakłady na zwycięstwo

Jak już wspomnieliśmy wybory do Parlamentu Europejskiego, to także okazja do zawarcia zakładu. Według Fortuny największe szanse na zwycięstwo ma obecnie PiS (1,52). Kurs na wygraną Koalicji Europejskiej wynosi 2,25 i właściwie to tyle, jeżeli chodzi o realne szanse. Kursy na zwycięstwo pozostałych są szalenie wysokie, ale wynika to z faktu, że taki scenariusz jest praktycznie niemożliwy.

Obstawiaj zakłady na Eurowybory 2019

Kursy na zwycięstwo poszczególnych ugrupowań (Fortuna):

Zakłady na poparcie procentowe

Zakłady na zwycięską partię są zdecydowanie najpopularniejsze, ale bukmacherzy zadbali także o inne propozycje. Jedną z nich są zakłady dotyczące procentowego poparcia poszczególnych ugrupowań. Kursy cały czas ulegają zmianie, co widać chociażby po Konfederacji. Kursy na to, że ten komitet wyborczy nie przekroczy 6%  zostały znacząco obniżone po ostatnim sondażu i wczorajszej debacie telewizyjnej, w której świetnie wypadł reprezentant Konfederacji, Krzysztof Bosak.

Fortuna Kod Promocyjny 2019: PROTIPSTER

Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w Fortunie z linku ProTipster.pl i poda kod promocyjny “PROTIPSTER”, będzie uprawniony do odbioru wyjątkowego bonusu powitalnego na który składa się:

  • Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 110 PLN
  • Bonus od depozytu aż do kwoty 1000 PLN
  • 20 PLN na start w formie punktów lojalnościowych FKP

Odbierz Bonus 1130 PLN