ProTipster Wiadomości Sportowe

Fortuna z Bonusem: specjalne promocje bukmacherskie na weekend

Legalny bukmacher Fortuna przygotował szereg promocji dla swoich obecnych, jak i nowych klientów z okazji najbliższych meczów Eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Oferta jest ograniczona czasowo, więc warto zapoznać się z nią jak najszybciej.

Aby wziąć udział w akcjach promocyjnych Fortuny należy posiadać konto gracza. Jeżeli nie posiadasz konta - przejdź na stronę Fortuny z linku na naszej stronie i podaj kod promocyjny PROTIPSTER podczas rejestracji.

Dzięki temu otrzymasz ekskluzywny bonus powitalny - do nawet 1130 PLN.

  • Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 110 PLN
  • Bonus od depozytu aż do kwoty 1000 PLN
  • 20 PLN na start bez depozytu w formie punktów lojalnościowych FKP

Odbierz Bonus Powitalny 1130 PLN

Ranking najlepszych graczy Fortuna

Bukmacher Fortuna przygotował dla klientów obstawiających mecze eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 ranking o nazwie „Piłkarski TOP10”. Znajdzie się w nim 10 graczy, którzy w dniach 10-13.10.2019 wykonają najwyższy obrót na kuponach SOLO, AKO i MAXIKOMBI, w których znajdują się zdarzenia piłkarskie z ofert prematch oraz live. 

Fortuna nawiązała współpracę z siecią Empik, więc nagrody są następujące:

  • Miejsca 1-3: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 500 PLN
  • Miejsca 4-5: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 300 PLN
  • Miejsca 6-8: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 200 PLN
  • Miejsca 9-10: karta przedpłacona do sieci empik o wartości 100 PLN

Specjalna oferta na mecze reprezentacji Polski

„Biało-Czerwona Dokładka”, bo tak nazywa się ta promocja, będzie dostępna w dniach 10-13.10 2019 tylko dla użytkowników aplikacji mobilnej Fortuna. Wszyscy, którzy obstawią kupon AKO ze znajdującym się zdarzeniem z któregokolwiek meczu reprezentacji Polski (przeciwko Łotwie lub Macedonii Północnej), mają szansę otrzymania dodatkowego bonusu. W przypadku wygranego kuponu gracz otrzyma bonusowe 10 PLN w postaci punktów FKP. Promocja obowiązuje jedynie w kuponach AKO, promocja nie obejmuje kuponów Maxikombi,  typów z oferty „Hitu Dnia”, „Ekspert+”. Nie można również korzystać z usługi „cash-out”.

Happy Hours – czyli graj bez podatku!

Fortuna przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę w dni, które gra Reprezentacja Polski! Do każdego, wygranego kuponu zawartego 10 i 13 października między godziną 17:00 a 18:00 zostanie dodane 14% do wygranej kwoty! Promocja obejmuje zakłady zawarte poprzez stronę WWW oraz aplikację mobilną z oferty „prematch”. Kupon musi składać się z minimalnie trzech zdarzeń o stawce co najmniej 20 złotych brutto.  Bonusu nie należy łączyć z kursami z „Superoferty”, „Hitem Dnia” oraz jakimkolwiek „Zakładem Bezpiecznym”. Kupon objęty promocją nie podlega wypłacie „Cash Out”.

Promocja Ekspert+ z pulą bonusową 25 000 PLN!

Specjalna oferta dla klientów Fortuna! W dniach 10.10 oraz 13.10 dostępna będzie specjalna, promocyjna oferta „EKSPERT+”, która obejmuje mecze piłkarskie eliminacji do fazy grupowej Mistrzostw Europy 2020. Każdy klient, który obstawi kupon obejmujących 10 spotkań za stawkę wynoszącą minimum pięć złotych, ma szansę wziąć udział w podziale puli, wynoszącej 25 000 PLN. Klienci, których kupony będą wygrane, podzielą między sobą wyżej wymienioną sumę. 

Bonusy AKO LIVE

Fortuna od 10 do 15 października uaktywniła specjalny bonus w postaci dodatkowego kursu, który będzie zależny od liczby zdarzeń znajdujących się na zawartym kuponie, według następującego wzoru.

Bonus kursowy 1.15 -  dla kuponów AKO z minimum 3 zdarzeniami

Bonus kursowy 1.25 - dla kuponów AKO z minimum 4 zdarzeniami

Bonus kursowy 1.35 - dla kuponów AKO z minimum 5 zdarzeniami

Bonusowy kurs nie jest dodawany automatyczne do kuponu, należy go dodać manualnie. Minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1.1, promocja nie obowiązuje z „Superofertą”, „Hitem Dnia” oraz „Zakładem Bezpiecznym”. Kupony objęte bonusowym kursem nie podlegają usłudze „cash-out”. 

Obstawiaj zakłady w Fortunie