ProTipster Wiadomości Sportowe

WARDĘGA VS BLONSKY - Typy Bukmacherskie

WARDĘGA VS BLONSKY - Typy Bukmacherskie

Co-main event gali FAME MMA 9 elektryzuje całe środowisko YouTube’a. Swój premierowy pojedynek w federacji FAME MMA stoczy Sylwester Wardęga, czyli jeden z czołowych, polskich twórców na platformie YouTube. Jego rywalem będzie Kacper Błoński, również autorem filmów na YouTube i znanym instagramerem. Między nimi nie ma większego konfliktu, jednak niektóre sprawy obaj panowie postanowili wyjaśnić w oktagonie. 

WARDĘGA VS BLONSKY: ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Bukmacher Betlic jest oficjalnym partnerem federacji FAME MMA i dzięki temu otrzymał wyłączność na zakłady walk na gali FAME MMA 9.  W tym momencie legalny bukmacher wystawił tylko ofertę kursową na zwycięzców oraz sposób rozstrzygnięcia poszczególnych pojedynków, w tym także walki wieczoru, w której zmierzy się Sylwester Wardęga i Kacper Blonsky. Niedługo przed galą analitycy powiększą ofertę o bardziej szczegółowe zakłady.

#1

Punktacja ProTipster

73

Ocena Graczy

4.45 4.45 gwiazdki

WARDĘGA VS BLONSKY: KURSY BUKMACHERSKIE

Sytuacja kursowa przy walce Wardęgi z Błońskim jest dynamiczna. Tuż po ogłoszeniu walki przy pierwszej ofercie kursowej, faworytem był Błoński i przy jego nazwisku figurował kurs 1.50. Teraz sytuacja się zmieniła i w świetle faworyta jest Sylwester Wardęga. W tym momencie na jego wygraną wystawiono kurs 1.53. Potencjalne zwycięstwo Błońskiego oznaczono kursem wynoszącym 2.15.

Gracze bukmachera Betclic chętniej stawiają na Wardęgę. Według danych podanych przez bukmachera, 65% grających obstawia wygraną Sylwestra Werdęgi.

Według analityków bukmachera Betclic, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że walka zakończy się wygraną któregoś z zawodników na punkty. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.55. Na nokaut któregokolwiek zawodnika kurs oscyluje w granicy 2.20.

WARDĘGA: KTO TO

Sylwester Wardęga jest aktualnie uważany za jednego z największych YouTuberów w Polsce. Jego filmy cieszą się międzynarodową popularnością, słynna już produkcja „pies pająk” nabiła na YouTube blisko 200 milionów odsłon. Wardęga tworzył również inne prankowe produkcje, przebierał się za Spider-Mana, był trenerem policji czy charakteryzował się w postacie z Władcy Pierścieni. 

Aktualnie zaprzestał takiej działalności i prowadzi podróżniczy styl życia. Zdecydował się na charakterystyczny, nordycki styl ubierania, jednak nie zrezygnował z kariery na YouTube. Prowadzi kanał „KRULESTWO”, w którym omawia i komentuje najnowsze wydarzenia z internetowego świata. Założył również społeczność „WATAHA”.

Wardęga nie miał kompletnie żadnych styczności ze sportami walki. Przyznawał, że prowadził treningi siłowe, jednak nigdy nie skupiał się na sportach walki. To będzie jego debiut w oktagonie.

Wardęga wzrost – 171 centymetry

Wardęga waga – 80 kilogramów

BLONSKY : KTO TO

Kacper Błoński to były członek „Teamu X” – bardzo rozpoznawalnych YouTuberów oraz influencerów, którzy zamieszkali w jednej wilii i wspólnie prowadzili swoją działalność. Projekt nie okazał się jednak długofalowy i grupa szybko zakończyła działalność, Błoński był pierwszym, który zakończył współpracę.

23-letni, internetowy celebryta prowadzi również działalność muzyczną. Jego utwór „Eluwina” szybko stał się hitem internetu i nabił 36 milionów odsłon.  

Błoński ma za sobą już jedną walkę w federacji FAME MMA, na ostatniej, ósmej gali w walce wieczoru zmierzył się z Marcinem Dubielem. "Blonsky" zwyciężył przez jednogłośną decyzję, pewnie kontrolował pojedynek i nie dopuszczał rywala do głosu. Od tamtego momentu nieustannie prowadził treningi i przygotowywał się do kolejnego pojedynku. Można zatem oczekiwać szerokiego wachlarza umiejętności po 23-letnim celebrycie. 

Blonsky wzrost – 186 cm 

Blonsky waga – 84.5 kilogramów

FAME MMA 9: Typy bukmacherskie na walkę WARDĘGA VS BLONSKY

Według bukmachera Betclic faworytem walki jest Sylwester Wardęga, jednak analizując całość ciężko znaleźć argumenty po stronie autora „psa pająka”. Wardęga nie ma kompletnie żadnego doświadczenia, to dla niego pierwszy kontakt z MMA i ogólnymi sportami walki. Błoński jest już zahartowany, miał już wejście do klatki i prezentował się tam całkiem nieźle. Do tego dochodzi aspekt warunków fizycznych, Błoński jest duży wyższy, cięższy i najprawdopodobniej silniejszy. Całość sprawia, że możemy spodziewać się bardzo emocjonującego pojedynku. 

#1

Bonus Powitalny

Zakład bez ryzyka 500 PLN

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Zakład bez ryzyka 550 PLN