ProTipster Wiadomości Sportowe

Ustawiane Mecze Piłkarskie - Nie Daj się Oszukać!

Ustawiane Mecze Piłkarskie - Nie Daj się Oszukać!

Dzisiaj chcielibyśmy poruszyć temat ustawionych meczów w piłce nożnej. Przede wszystkim zajmijmy się faktami; ustawianie meczów w piłce to fakt. Według osób, które poświęciły swój czas na analizę tego procederu, około 1% meczów jest ustawianych. Temat, który chcemy poruszyć w tym artykule, dotyczy sprzedaży informacji o ustawianych meczach typerom.

Ustawiane Mecze Piłkarskie: Metody Oszustów

Jeżeli wejdziesz na Twittera, Facebooka, Instagrama lub jakikolwiek inny portal społecznościowy i wpiszesz w wyszukiwarce "fixed matches," zobaczysz tysiące profili "sprzedających" informacje o ustawianych meczach.

Piszemy tutaj o metodach w jaki działają takie grupy, jak wciągają innych ludzi i kuszą ich informacjami o "ustawianych" meczach.

Sposób ich działania jest dość prosty. Publikują post za pośrednictwem portali społecznościowych, pisząc, że mają informacje na temat ustawionego meczu. Na potrzeby artykułu załóżmy, że chodzi o mecz Manchester United vs Arsenal. Powiedzmy również, że 100 osób odpowiada na tę wiadomość i mówi, że chce informacji. Oczywiście taka informacja nie jest darmowa... Załóżmy, że pobierają €100 za udostępnienie informacji i mówią połowie ludzi, że będzie ponad 2.5 bramek, a drugiej połowie, że mecz zakończy się wynikiem poniżej 2.5 bramek.

Mają 50% szans na poprawne trafienie. Zapomnij na chwilę o kursach, są tylko dwa możliwe rezultaty, a więc ma 50% szans.

Powiedzmy, że mecz Manchesteru United z Arsenalem zakończył się wynikiem 3:1, a co za tym idzie wszyscy ludzie, którym powiedzieli, że powinni postawić zakład "powyżej 2.5 bramek" są zadowoleni, a także automatycznie wciągnięci w cały proceder. W następnym meczu, informacja kosztować będzie już €500. Ludziom, którzy poprzednio przegrali powiedzą, że przepraszają za pomyłkę i zaoferują im darmowy typ na kolejny mecz, albo zablokują ich w mediach społecznościowych.

Cały proceder jest powtarzany według tego samego schematu, ponieważ ludzie są łatwowierni i chętnie płacą za informacje o rzekomo ustawionym meczu.

Kolejną rzeczą związaną z kupowaniem informacji jest to, że w przeciwieństwie do legalnej działalności, tutaj klient nie ma żadnych praw. To jak kupowanie nielegalnych narkotyków. Myślisz, że wiesz co otrzymujesz, ale jeżeli dostaniesz coś, czego nie chciałeś, nie możesz zadzwonić na policję lub iść do sądu.

Jak Znaleźć Ustawiane Mecze Piłki Nożnej?

Naprawdę zdarzają się ustawiane mecze piłkarskie, ale czy naprawdę uważasz, że jakiś dzieciak z internetu sprzeda ci tego rodzaju informacje za jedyne €100? Naprawdę? Daj spokój. Po prostu wykorzysta te pieniądze, aby sam sobie zagrać. 

Jeżeli przeczytasz nasz artykuł na temat skandali związanych z zakładami sportowymi, zrozumiesz lepiej, co to znaczy ustawianie meczów i zapewniam cię, że nie wygląda to tak, że jakiś przypadkowy facet z mediów społecznościowych, sprzedaje ci informacje.

Czy wiesz, jak bukmacherzy wyłapują ludzi obstawiających tzw. "ustawiane mecze"? Czasami ktoś sprzeda ci informacje o zakładzie z niższej ligi, a ty podekscytowany udasz się do swojego bukmachera, aby postawić pieniądze na ten "ustawiony mecz". Niestety w wielu przypadkach, Twój zakład nie zostanie nawet zaakceptowany z powodu niskiej płynności na rynku. Często mogą również zaakceptować zakład, ale później nie wypłacą ci pieniędzy lub powiadomią odpowiednie organy. 

Jeżeli uprawiasz hazard, aby zarabiać szybko, robisz to z niewłaściwych powodów. Zdecydowana większość ludzi nigdy nie będzie zarabiać pieniędzy na zakładach, a większość z nich robi to dla przyjemności. Ludzie, którzy zarabiają pieniądze, robią to od wielu lat i cały czas uczą się nowych strategii. Oczywiście uzależnienie jest również ogromnym problemem i powinieneś poszukać pomocy, jeżeli hazard staje się problemem również dla Ciebie.

Trzymaj się z daleka od ludzi sprzedających informacje o "ustawianych meczach" w mediach społecznościowych, a jeżeli jeden z nich napisze do Ciebie, powinieneś zgłosić go do administratora serwisu.

Powiązane Wiadomości