ProTipster Wiadomości Sportowe

Rekordowa wygrana w BETFAN: +274 570 PLN!

Rekordowa wygrana w BETFAN: +274 570 PLN!

Nie grasz, nie wygrasz – tak brzmi motto BETFAN. Jeden z graczy tego legalnego polskiego bukmachera czerpie z niego garściami. I dzięki temu cieszy się teraz z tego, że wygrał ćwierć miliona złotych!

28-latek z Poznania jest wielkim fanem piłki nożnej. Fascynuje go futbol, także ten rodem z jego miasta, bo typował mecz zarówno pierwszej drużyny Lecha, jak i drugiej. Dodał do tego jeszcze osiem innych wydarzeń sportowych, dzięki czemu stworzył kupon marzeń.

Jak mawia Mariusz Pudzianowski – samo się nic nie zrobi! Postawienie kuponu za 500 złotych po kursie 549.14 też nie. Poznaniak znalazł sposób na zarobienie wielkiej kasy za – trzeba przyznać – konkretną stawkę. Zagrał grubo i teraz może świętować. Work hard, play hard.

274 570 zł dzięki jednemu kuponowi! Tyle zgarnął gracz BETFAN. To rekordowa wygrana u tego legalnego polskiego bukmachera. Kto wie, może następnym razem, zamiast czytać o wygranej innej osoby, postawicie taki kupon, po którym będą pisać o Was?

rekordowa wygrana BETFAN

#1

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

1600 PLN

Powtórzenie tego wyczynu może być prostsze niż Ci się wydaje, wszystko dzięki zakładowi bez ryzyka 100 PLN dla nowych graczy. Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w BETFAN z linku ProTipster.pl i poda kod promocyjny “PROTIPSTER”, będzie uprawniony do odbioru wyjątkowego bonusu powitalnego na który składa się:

  • Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN - zwrot na konto główne
  • Bonus od depozytu aż do kwoty 3000 PLN
  • Gra bez podatku (+14% do wygranych)

W przypadku porażki otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN za pierwszy przegrany kupon - środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej. Powodzenia!

Odbierz 100 PLN bez ryzyka