ProTipster Wiadomości Sportowe

Poznaj Zespół Premium: Losovious

Poznaj Zespół Premium: Losovious

Chcemy przedstawić Wam nasz zespół Premium. W nowej serii wywiadów poznasz bliżej profesjonalnych typerów, którzy współpracują z ProTipster. Dowiesz się, co to znaczy być profesjonalnym typerem.

Nasi profesjonaliści mają dla Ciebie kilka rad oraz wskazówek, dzięki którym będziesz w stanie wygrać więcej pieniędzy z zakładów sportowych. Rozpoczynamy naszą serię od Losoviousa, który jest świetnym typerem od NFL i piłki nożnej.

Kiedy po raz pierwszy zetknąłeś się ze światem zakładów sportowych?

To było czysto rekreacyjne. Miało to miejsce jakieś 20 lat temu, kiedy byłem jeszcze nastolatkiem, a pierwsze domy bukmacherskie dopiero pojawiły się w Chorwacji. Zawsze lubiłem sport, więc to było całkiem naturalne, chciałem mieć po prostu więcej zabawy podczas oglądania meczów z moimi przyjaciółmi.

Jak długo pracujesz jako typer?

Myślę, że to będzie około 10 lat. Zacząłem od dvnoznak.com, profesjonalnej strony dotyczącej zakładów w Chorwacji, a następnie było jeszcze kilka innych mniejszych stron, zanim dołączyłem do zespołu ProTipster około rok temu.

Jak wygląda Twój typowy dzień?

Ogólnie dużo sportu i statystyk: oglądanie wydarzeń, powtórek, czytanie artykułów i książek oraz praca nad moimi umiejętnościami statystycznymi oraz analitycznymi. Gram także w brydża, aby wciąż poprawiać swoje umiejętności analityczne i umiejętności podejmowania decyzji.

Jakie dyscypliny sportu lubisz najbardziej? Czy specjalizujesz się w konkretnych ligach?

Oczywiście najbardziej lubię piłkę nożną oraz futbol amerykański, a na trzecim miejscu umieściłbym tenisa. Wydarzenia z tych dyscyplin staram się śledzić bardzo aktywnie, chociaż bardzo lubię także rozgrywki NBA oraz rugby. Staram się śledzić wszystkie główne ligi w tych dyscyplinach, a ponadto kładę nacisk na pięć dużych piłkarskich lig z Europy oraz NFL.

Jak wybierasz typy dla członków ProTipster Premium?

Staram się za każdym razem podążać według tego samego wzoru. Patrzę na wybrane ligi i spekuluję, co się stanie w każdym z tych wydarzeń. Następnie porównuje swoje typy z kursami bukmacherskimi i widzę, gdzie jest wartość. W kolejnym kroku, ponownie oceniam moje typy ze statystykami oraz wiadomościami na temat spotkania. Na końcu wybieram te najlepsze.

Co twoim zdaniem jest największym wyzwaniem w zawodzie typera?

Trzeba poradzić sobie z gorszymi okresami, podczas których nie można stracić pewności siebie. W drugą stronę działa to tak samo, nie można zacząć szaleć z powodu dobrego okresu.

Jak dobierasz wysokość stawek na zakłady? Jaka jest twoja rada dla graczy?

Przede wszystkim, musisz zdecydować czy jesteś graczem rekreacyjnym, semi-pro czy profesjonalistą. Jest to wielka decyzja, która musi podjąć każdy i ona właściwie wszystko determinuje. Jeżeli jesteś graczem rekreacyjnym, nie musisz zajmować się stawkami oraz kursami. Postaw na gry, które będziesz oglądał i baw się dobrze. Jeżeli jesteś profesjonalistą, stawka powinna być dopasowana do wartości. Jeżeli śledzisz ProTipster możesz z łatwością sprawdzić, jak to robią profesjonaliści.

Co według Ciebie jest najlepszą rzeczą w byciu typerem, a co najgorszą?

Najlepszą częścią jest cały proces, który obejmuje analizę i dużą znajomość konkretnej dyscypliny w poszukiwaniu wartości. Najgorsze jest szczęście lub tzw. czynnik losowy, który jest bardzo zauważalny w piłce nożnej.

Na stronie którego bukmachera grasz najwięcej?

Tak jak wielu profesjonalnych typerów preferuje Betfair oraz Pinnacle, ze względu na najlepsze kursy, a Bet365 w przypadku zakładów na żywo. Połączenie tych trzech bukmacherów jest wystarczające.

Czy na koniec chciałbyś polecić jakąś książkę o zakładach sportowych?

Nie, znacznie lepszą metodą jest praca nad swoimi umiejętnościami analitycznymi i statystycznymi. Istnieje wiele artykułów online, które mogą okazać się bardzo pomocne.

O ProTipster Premium

Dzięki subskrypcji Premium otrzymasz codzienne typy z analizą od ekspertów ProTipster, prosto na swoją skrzynkę pocztową.  Nasz pakiet Premium zawiera typy z takich dyscyplin jak:

  • Piłka Nożna (Najważniejsze ligi, Ligę Mistrzów, Południowa Ameryka, Australia, Skandynawia i więcej)
  • Tenis (APT, WTA, challengers)
  • Koszykówka (NBA, EuroLiga, lokalne ligi)
  • Inne sporty jak hokej (NHL), futbol amerykański (NFL)


Dołącz do Użytkowników Premium - 15 dni za darmo