ProTipster Wiadomości Sportowe

Piłka nożna - poznaj Mistrza Września

Piłka nożna - poznaj Mistrza Września

Wrzesień dobiegł końca i również kolejna edycja mistrzostw znalazła swój finał. Zwycięzcą Wrześniowych Mistrzostw w typowaniu piłki nożnej został Brain Damage. Postaramy się dowiedzieć kilku sekretów jak osiągnąć tak dobry wynik. W przeciągu miesiące Brain Damage opublikował 608 typów, co przyniosło mu yield na poziomie 5,2%. Bardzo dobry wynik!

Miło Cię poznać Brain Damage! Jak trafiłeś na ProTister? Co sprawiło, że jesteś dzisiaj z Nami?

O ProTipsterze dowiedziałem się od kolegów z pracy. Brali udział w mistrzostwach gdzie moża było rywalizować ze sobą i innymi typerami, co mnie zainteresowało. Na początku chciałem konkurować z moimi kolegami i jakoś poszło. Chciałem również śledzić typy mojego kolegi Topalai, który jest znakomity w typowaniu Ligi Europy.

Jaki jest Twój ulubiony sport, drużyna? Jakie masz hobby?

Oczywiście, że piłka nożna! Moim zespołem jest Juventus!

Jakie masz rady dla innych ProTipsterów? Na co zwracasz najpierw uwagę przez dodaniem typu?

Mogę polecić jedynie typowanie na bramkostrzelne drużyny.

Jeszcze jedno pytanie - Jaki jest zakład, którego nigdy nie zapomnisz?

Oczywiście, że tak, jak każdy. Pamiętam mecz pomiędzy Rudarem Velenje i Domžale - dwiema słoweńskimi drużynami. Domžale prowadziło 0-1, a ja miałem przeczucie, że Rudar może wygrać. Zagrałem więc na ich zwycięstwo po 80 minucie. I faktycznie gospodarze zdobyli gole w 82 i 88 minucie. Ten typ przyniósł mi 980 zysku! Nie mogłem uwierzyć własnym oczom!