ProTipster Wiadomości Sportowe

Piłka nożna - poznaj Mistrza Sierpnia

Piłka nożna - poznaj Mistrza Sierpnia

Czas przedstawić zwycięzcę sierpniowych mistrzostw typerów w piłce nożnej. AsianHandicap zanotował wynik yield na poziomie 6,3% przy opublikowaniu 783 typów! To naprawdę ogromny sukces uzyskać taki wynik przy aż tylu typach. Świadczy to o tym, że jego zwycięstwo nie było dziełem przypadku. Poznajmy AsianHandicap!

Miło Cię poznać. Jak dowiedziałeś się o ProTipster? Co zwróciło Twoją uwagę i spowodowało, że jesteś dzisiaj z Nami?

Znalazłem ją w google. Szukałem darmowej strony gdzie mogę publikować swoje typy na mecze na żywo i trenować. Tylko ta strona zaoferowała mi taką możliwość. Swoją drogą kursy zmieniają się powoli, a ja lubię szybką grę.

Jakie są Twoje ulubione sporty, kluby? Jakie jest Twoje hobby?

Moimi ulubionymi sportami są piłka nożna i tenis. Jeśli chodzi o drużynę to nie mam żadnej ulubionej. Przeszkadza to w typowaniu. Granie na swój ulubiony zespół może przysporzyć tylko problemów.

Poza tym dużo czytam.

Na co zwracasz uwagę przed zawarciem zakładu? Jakie rady dałbyś innym ProTipsterom?

Handicap Azjatycki to mój ulubiony rynek, ponieważ oferuje wyższe kursy. Nie za wysoko, nie za nisko. Moja rada idź krok po kroku. Stawianie dużych stawek zawsze wiąże się z ryzykiem dużych strat więc lepiej grać na niższe stawki, ale konsekwentnie. Staraj się zachować spokój kiedy nie uda się wygrać.

Ostatnie pytanie. Jakiego zakładu nigdy nie zapomnisz?

Mój pierwszy zakład. Zagrałem Handicap na Francję podczas Mistrzostw Świata w 2010 (po kursie 2.25) i udało się wygrać. Chociaż była to mała stawka to niezmiernie mnie ucieszyła.

Co miesiąc mistrzostwa typerów zaczynają się na nowo. Jeśli zwyciężysz w typowaniu piłki nożnej możesz wygrać 200 euro.

Weź udział w mistrzostwach ProTispter.