ProTipster Wiadomości Sportowe

Obstawiaj galę Mateusza Borka ze zwrotem do 100 PLN!

Obstawiaj galę Mateusza Borka ze zwrotem do 100 PLN!

Już w tę sobotę wystartuje MB Boxing Night w Katowicach! Aby dodatkowo podkręcić emocje, przygotowaliśmy dla Ciebie promocję - postaw min. 50 zł na MB Boxing Night, a jeśli szczęście nie dopisze, otrzymasz zwrot 50% stawki do max. 100 zł jako środki bonusowe!

Załóż konto w ETOTO

Jak działa promocja Szybki Strzał w ETOTO?

  • ZAPISZ SIĘ do promocji, pamiętaj, aby zrobić to przed postawieniem kuponów,
  • postaw kupon spełniający warunki promocji,
  • po rozliczeniu kuponu pojawi się pop-up, na którym wystarczy kliknąć ZATWIERDŹ, a bonus zostanie automatycznie dodany w ciągu 20 minut do Twojego konta!

Jakie zakłady kwalifikują się do promocji Szybki Strzał?

  • pojedyncze i wielokrotne,
  • postawione na MB Boxing Night,
  • min. stawka zakładu: 50 zł,
  • min. kurs zakładu: 1.02,
  • min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.02.

Jakie są warunki obrotu bonusem?

Bonusem należy obrócić sześciokrotnie na zakładach:

  • pojedynczych z kursem min. 2.20,
  • wielokrotnych z kursem min. 2.20 (min. 1.30 każde wydarzenia na kuponie).

Weź udział w promocji

Bonus Powitalny ETOTO - 1040 PLN

Darmowy zakład w wysokości 20 PLN

Pierwszym prezent jaki otrzymasz za rejestrację w eTOTO nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować konto gracza i pomyślnie przejść proces weryfikacji. Kiedy twoje konto zostanie pomyślnie zweryfikowane przez dział obsługi klienta eTOTO.PL, na twoje konto trafi darmowy zakład o wartości 20 PLN. Zakład możesz wykorzystać w dowolnej sekcji dostępnej na stronie.

200% Bonus aż do 100 PLN

Pierwsza wpłata na eTOTO.PL zagwarantuje ci dostęp do bonusu w wysokości 200% aż do 100 PLN. Przykład: Jeżeli zdecydujesz się na wpłatę w wysokości 30 PLN, kolejne 60 PLN otrzymasz w formie bonusu.

100% Bonusu aż do 900 PLN

Najwyższy bonus przysługuje graczom, którzy zdecydują się na dokonanie drugiego depozytu. Jeżeli wykorzystałeś już pierwszy bonus, dokonaj drugiej wpłaty, a eTOTO podwoi ją aż do kwoty 900 PLN.

Darmowy zakład 20 PLN

Kiedy dokonasz drugiego depozytu w wysokości 40 PLN lub więcej, otrzymasz także kolejny darmowy zakład w wysokości 20 PLN.

Jeżeli chcesz wypłacić środki zgromadzone na koncie bonusowym, będziesz musiał spełnić wymagania dotyczące obrotu bonusem - masz na to 30 dni. Obrót dla wszystkich bonusów wymienionych powyżej wynosi 4x wpłaty i bonusu. Do obrotu wliczane są zakłady pojedyncze z kursem min. 2.20 lub zakłady wielokrotne z kursem minimalnym 2.20 (minimum 1.30 na każde wydarzenie).

Odbierz Bonus 1040 PLN od ETOTO