ProTipster Wiadomości Sportowe

Misja Tenis: bonus 50 PLN od Betclic

Misja Tenis: bonus 50 PLN od Betclic

Uważasz się za znawcę tenisa? Rafael Nadal nie jest jedynym zawodnikiem jakiego kojarzysz? Betclic przygotował dla Ciebie specjalną ofertę na drugą fazę turnieju US Open.

Ostatni z wielkoszlemowych turniejów tenisowych w roku wchodzi właśnie w decydującą fazę. Przed Nami spotkania półfinałowe, w których nie zabraknie z pewnością widowiskowych akcji i zupełnie zaskakujących zwrotów akcji. Jak sprawić byśmy dzięki obserwacji tych wydarzeń otrzymywali jeszcze większą dawkę adrenaliny?

Misja tenis z Betclic - jak zgarnąć dodatkowe 50 PLN?

Tegoroczna edycja US Open obfituje w wiele sensacyjnych rozstrzygnięć. W poprzednich rundach z turniejem pożegnali się między innymi Novak Djoković oraz Roger Federer. Powodem odpadnięcia tego pierwszego była kontuzja barku, z jaką borykał się Serb od samego początku imprezy. Wynikiem tego był krecz w spotkaniu 4. rundy ze Stanem Wawrinką. Drugi z faworytów swoją przygodę na nowojorskich kortach zakończył na ćwierćfinale, kiedy to uległ w pięciu setach Bułgarowi Grigorowi Dimitrowowi.

Jeśli więc nie jest Ci straszne typowanie rozgrywek tenisowych, które jak widać obfitują nierzadko w wiele niespodzianek, to promocja ta skierowana jest właśnie do Ciebie! Aby do niej dołączyć nie musisz spełniać zbyt restrykcyjnych wymogów. Wystarczy, że wykonasz kilka podstawowych kroków. Wśród nich są miedzy innymi:

  • Przejdź do strony Betclic za pomocą linku dostępnego na naszej stronie.
  • Zaloguj się w Betlic. Jeżeli nie posiadasz konta - załóż konto Betclic korzystając z kodu promocyjnego PROTIPSTER500.
  • Stwórz kupon pojedynczy lub wielokrotny, którego kurs minimalny wyniesie 1.80 i obejmie wyłącznie spotkania tenisowe.
  • Zagraj min. 3 takie kupony za kwotę niemniejszą aniżeli 20zł w okresie od 2 do 8 września 2019r.

Wykonanie takich czynności uprawni Cię do odbioru dodatkowych 25 złotych. W przypadku gdy zdecydujesz się zagrać pięć zakładów, to Twoim łupem padnie cała kwota bonusu, a więc 50 złotych!

Załóż konto w Betclic i odbierz Cashback 500 PLN

Jak dokonać wypłaty środków bonusowych Betclic?

Momentem sprawiającym najwięcej przyjemności w każdej z promocji jest niewątpliwie chwila, w której masz możliwość odbioru należnej nagrody. Nie inaczej jest w przypadku akcji promocyjnej o nazwie Misja tenis od firmy Betclic.

Wypłata środków bonusowych zdobytych poprzez udział w akcji odbędzie się dnia 10 września. Trafią one na konto gracza. Jednak zanim powędrują na Twoje konto bankowe, to muszą zostać obrócone czterokrotnie po kursie minimalnym wynoszącym 2.0.  Co warto zaznaczyć, bonus ten nie może być połączony z żadną inną ofertą, gdyż stracisz wtedy możliwość jego odbioru.

Obstawiaj tenis w Betclic