ProTipster Wiadomości Sportowe

Kwalifikacje EURO 2020: Najlepsze Typy Bukmacherskie i Prognozy

Kwalifikacje EURO 2020: Najlepsze Typy Bukmacherskie i Prognozy

Kwalifikacje EURO 2020 zbliżają się do końca. Do rozegrania pozostało już tylko kilka kolejek i po październikowych spotkaniach, pozostanie już tylko jedna runda spotkań w listopadzie. Niektóre drużyny już zapewniły sobie miejsce na Euro, być może nie matematycznie, ale cuda mogą się wydarzyć. Na łamach ProTipster znajdziesz setki typów bukmacherskich na mecze kwalifikacji EURO 2020 naszych użytkowników. Dodatkowo, na tą rundę nasi eksperci przygotowali dla Ciebie propozycję najlepszego zakładu dla spotkań z danej grupy.

GRUPA A:

Obie te drużyny należy zaliczyć do grona tych, które najbardziej rozczarowały nas swoją postawą w tych kwalifikacjach Euro. Anglia jest nie do powstrzymania w tej grupie i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, ale reszta drużyn prezentuje się bardzo podobnie: Kosowo, Czechy i powyższa dwójka. Możemy oczekiwać, że cała czwórka będzie walczyć do końca, ale zarówno Montenegro jak i Bułgaria ostatecznie odpadną. Co prawda nadal muszą rozegrać pozostałe mecze, ale nie powinniśmy spodziewać się wielkich spotkań, po tych drużynach. Oznacza to również słabą grę w obronie, a skoro kursy na to, że obie drużyna zdobędą bramkę są bardzo wysokie, warto spróbować tego zakładu.

Typ Eksperta ProTipster: Czarnogóra - Bułgaria: Obie drużyny strzelą @ 1.95

GRUPA B:

Ukraina sprawdziła niespodziankę obejmując miejsce lidera w grupie i zostawiając Portugalię z tyłu. Teraz muszą dokończyć dzieła, a Litwa to ich pierwszy przystanek. W pierwszym meczu rozgrywanym na wyjeździe, zwyciężyli 3:0. Litwa ma fatalny bilans gier na wyjeździe z takimi drużynami. Na liście mamy mecze z Serbią 4-1, Rumunią 3-0, Polską 4-0. Nie ma żadnych szans na to, aby Litwa pokonała gospodarzy i jedyne pytaniem jakie możemy sobie zadawać, dotyczy tego iloma bramkami zwycięży Ukraina. Ten handicap nie jest zbyt wysoki i powinieneś go rozważyć.

Typ Eksperta ProTipster: Ukraina - Litwa: Ukraina Handicap -2.5 gola @ 1.90

GROUP C:

Tutaj mamy sytuację bardzo podobną do tej z grupy A. Jedyna różnica polega na tym, że słaba forma tych drużyn, nie była aż taką niespodzianką, szczególnie gdy mówimy o Estonii. Możemy spodziewać się nieco słabszej grze w obronie, ale uzasadnienie dla tego zakładu jest nieco inne. Istnieją duże szanse, że Białoruś może wygrać wynikiem 2-0 lub 2-0, po prostu ze względu na jakość gry, więc wybór over 2.5, a nawet lepiej over 2, powinien być lepszą opcją niż zakład na to, że obie drużyna zdobędą w tym spotkaniu bramkę.

Typ Eksperta ProTipster: Białoruś - Estonia: Ponad 2 bramki @1.83

GRUPA D:

Irlandia jest na czele grupy , z Danią i Szwajcarią w roli największych rywali. W najbliższym meczu będą mogli zrobili wielki krok w drodze po awans, wygrywając z Gruzją, ale możesz być pewien, że nie będzie to łatwe. Gruzja jest bardzo groźna przed własną publicznością i nawet jeden punkt będzie bardzo dużo znaczyć dla drużyny Irlandii - w takim wypadku mogą przegrać ze Szwajcarią i wciąż mieć wszystko w swoich rękach w ostatnim meczu z Danią. W 5 meczach kwalifikacyjnych rozegranych do tej pory, Irlandia we wszystkich miała wyniki poniżej 2.5 goli, więc możesz spodziewać się podobnego rezultatu w tym meczu.

Typ Eksperta ProTipster: Gruzja - Irlandia: Mniej niż 2 bramki @1.78

GRUPA E:

Węgry wygrały pierwszy mecz z Chorwacją, ale słabym występem przeciwko Słowacji, drużyna ta udowodniła, że to było tylko szczęście. Obecnie są w najgorszej sytuacji ze wszystkich kandydatów do Euro w swojej grupie. Chorwaci są na najlepszej pozycji i będą szukać zwycięstwa, przed wyjazdem do Walii. Węgry mają pewne problemy z kontuzjami, a Chorwacja ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Nawet Ivan Rakitić, który nie miał ostatnio najlepszego okresu w Barcelonie, wrócił do gry i uważamy, że reprezentacja Chorwacji powinna z łatwością wygrać to spotkanie.

Typ Eksperta ProTipster: Chorwacja - Węgry: Chorwacja Handicap -1,5 gola @2.17

GRUPA F:

Norwegia nie przegrała żadnego z ostatnich 13 meczów rozgrywanych u siebie, a ten mecz ma dla nich duże znaczenie. Hiszpania znajduje się na czele grupy z olbrzymią, siedmio-punktową przewagą nad najbliższymi rywalami. Nawet jeżeli zagrają dobrze, Norwegia nie powinno przegrać dwoma lub większą liczbą bramek, a przy odpowiednich zmianach w składzie, są w stanie osiągnąć nawet więcej. Jeżeli jesteś wystarczająco odważny, możesz postawić na całkowitą niespodziankę i zwycięstwo Norwegów, ale radzimy ci skorzystać z bardziej konserwatywnej opcji.

Typ Eksperta ProTipster: Norwegia - Hiszpania, Norwegia Handicap +1 gola @2.05 

GRUPA G:

Łotwa spisuje się okropnie w kwalifikacjach do EURO. Do tej pory, Łotysze stracili 21 bramek w 6 meczach i była tylko jedna drużyna, która zagrała poniżej tej linii - oczywiście Polska. Nasza reprezentacja nie jest drużyną, która jest w stanie zniszczyć przeciwka, a ich pierwszy mecz z Łotwą u siebie zakończył się wynikiem 2:0. Warto też dodać, że Polacy w ostatnich dwóch meczach nie byli w stanie strzelić bramki, więc można oczekiwać, że teraz się zrehabilitują za wrześniowe rozgrywki.

Typ Eksperta ProTipster: Łotwa - Polska: Łotwa Handicap +2.5 gola @ 1.81

GRUPA H:

Ten wybór opiera się głównie na statystykach oraz historycznych wynikach. Francja i Islandia w ostatnich latach spotkały się dość często, aby być dokładny spotkały się trzykrotnie w ciągu ostatnich trzech lat. Wyniki tych spotkań to odpowiednio 5-2, 2-2 oraz 4:0. Oczywiście te dwa zwycięstwa, to wygrane Francji. W tej grupie kwalifikacyjnej do Euro, obie drużyny mają świetne statystyki, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę zakłady powyżej 2.5. Islandia przekroczyła 2.5 w 4 z 6 meczy (3.2 średnia na mecz), podczas gdy Francji ta sztuka udała się 5-krotnie (3.8 średnia na mecz).

Typ Eksperta ProTipster: Islandia - Francja: Powyżej 2.5 gola @ 1.94

GRUPA I:

Ten zakład może wygląda naprawdę ciekawie z psychologicznego punktu widzenia, ponieważ kiedy Belgia jest w formie, z łatwością może pokonać taki zespół jak San Marino większą liczbą bramek niż 7. Oczywiście, jeżeli Belgia grałaby najlepszymi zawodnikami, mogłoby to być nawet powyżej 10 goli, ale czy możesz sobie wyobrazić minę Zidane'a, kiedy dostaje informacje, że Eden Hazard jest kontuzjowany, ponieważ został zaatakowany przez jakiegoś kelnera z San Marino?

Typ Eksperta ProTipster: Belgia – San Marino: San Marino Handicap +7.5 gola @ 1.75

GRUPA J:

Bośnia i Hercegowina praktycznie stoi w obliczu niemożliwego. Na początku eliminacji wydawało się, że są w stanie wyjść z grupy, ale teraz ich szanse są minimalne. Różnica bramek 12:11 mówi o nich wystarczająco dużo, a w porównaniu z Finlandią 8:4 widać różnice gołym okiem. Teraz Bośnia musi zaatakować, ale będą grać bez swojego najlepszego strzelca Edina Dzeko. Finlandia nie mogła życzyć sobie lepiej przed rozpoczęciem meczu.

Typ Eksperta ProTipster: Bośnia i Hercegowina - Finlandia: Finlandia Handicap +0,5 @ 1.78

 

Sprawdź Typy Bukmacherskie na el. EURO 2020