ProTipster Wiadomości Sportowe

Kwalifikacje EURO 2020 - Prognozy i Typy Bukmacherskie

Kwalifikacje EURO 2020 - Prognozy i Typy Bukmacherskie

Kwalifikacje do EURO 2020 powoli dobiegają końca. Do rozegrania pozostało już tylko kilka meczów do rozegrania i w rzeczywistości pozostały już tylko dwie kolejki spotkań w listopadzie. Niektóre drużyny już zapewniły sobie miejsce na EURO, ale wiele drużyn, które matematycznie nie ma zbyt wielkich szans na awans, wciąż liczy na cud. W tej rundzie spotkań, chcielibyśmy przedstawić wam najlepszy typ w każdej grupie. Na łamach ProTipster znajdziesz setki typów bukmacherskich na kwalifikacje EURO 2020.

GRUPA A: 

Po bezbramkowym remisie z Bułgarią i wygranej reprezentacji Czech z Anglią, Czarnogóra straciła nawet teoretyczne szanse na zakwalifikowanie się do turnieju. Zwycięstwo Czechów pokrzyżowało również plany zawodnikom z Kosowa, ale w tym meczu nie powinni mieć problemów. Najlepsi zawodnicy z Czarnogóry prawdopodobnie nie zagrają w tym meczu, a ci którzy pojawią się na boisku nie będą mieli wystarczającej motywacji do gry po kompletnie nieudanych kwalifikacjach. Uważamy zatem, że Kosowo powinno zgarnąć w tym meczu cenne 3 punkty.

Typ Eksperta ProTipster: Kosowo - Czarnogóra, Kosowo wygra @1.68

GRUPA B:  

Drużyna gospodarzy straciła do tej pory tylko jedną bramkę, co ciekawe wydarzyło się to w meczu z Luksemburgiem. Z drugiej strony, Portugalia ma jedną z najlepszych formacji obrony na świecie. Co prawda stracili kilka bramek, ale wszyscy znamy ich styl gry. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 0-0, który zadowolił obie drużyny. Uważamy, że poniższy zakład jest ciekawy, ponieważ gdy w meczu padną dokładnie dwie bramki, połowa zakładu będzie wygrana.

Typ Eksperta ProTipster: Ukraina - Portugalia: Poniżej 2.25 goli @1.83

GRUPA C:  

W tym meczu jest tylko jedno pytanie - iloma bramkami zwyciężą goście. Mieliśmy mały dylemat w wyborze pomiędzy handicapem -3,5 na Niemców i opcją powyżej 4 goli, ale ostatecznie uznaliśmy, że druga opcja jest lepsza. Niemcy mogą czuć się zrelaksować po strzeleniu kilku bramek, a więc Estonia może mieć swoje szanse na zdobycie bramki honorowej. Oczywiście, jeżeli Niemcy od samego początku zaczną niszczyć oponentów, jest to zespół, który sam może strzelić 4 bramki. Przypominamy, że w pierwszym meczu wygrali 8-0.

Typ Eksperta ProTipster: Estonia - Niemcy, ponad 4 gole @1.75

GRUPA D: 

Gibraltar tracił więcej niż 2.5 bramki w 3 z ostatnich 5 spotkań, ale powinniśmy wziąć pod uwagę, że wszystkie te overy miały miejsce w meczach, w których zostali całkowicie zniszczeni. Z drugiej strony, w meczach Gruzji liczba bramek powyżej 2.5 została odnotowana jedynie w 2 z ostatnich 6 meczów. Pierwszy raz miało to miejsce, kiedy wygrał 3-0 z Gibraltarem, a drugi kiedy polegli w starciu z Dnią 5-1. Możesz się spodziewać, że Gruzja zachowa czyste konto. Czy jednak Gruzja może strzelić 4 bramki w tym meczu? Według nas jest to wątpliwe.

Typ Eksperta ProTipster: Gibraltar - Gruzja, Poniżej 3 goli @1.91

GRUPA E:  

Węgry zostały zniszczone przez Chorwację w ostatnim meczu, a wynik mógłby być jeszcze gorszy, ponieważ Chorwacja prowadziło do połowy 3:0, a reprezentant Węgier dostał czerwoną kartkę. Kilku kluczowych zawodników pauzowało w tym meczu i Węgry po prostu nie były w stanie zrobić więcej. Teraz ci zawodnicy wracają do gry i przed nimi mecz, w którym po prostu muszą zwyciężyć. Najbardziej wartościową opcją jest tutaj -1,25 - jeżeli różnica wyniesie dokładnie 1 bramkę, połowa zakładu zostanie zwrócona.

Typ Eksperta ProTipster: Węgry - Azerbejdżan, Węgry AH-1.25 goli @1.87

GRUPA F:  

Hiszpanie mają już praktycznie zapewniony awans i nie spodziewaliśmy się po nich zbyt wiele w ostatni meczu przeciwko Norwegii. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 1-1, a teraz Szwecja musi wykorzystać tę sytuację. Szwecja ma zdecydowanie większą jakość niż Norwegia i kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane. Zalecamy, abyś skorzystał z opcji hadicap +0.75 na Szwecja, ponieważ w takim wypadku nawet gdy wygrają jedną bramką, połowa stawki zostanie zwrócona.

Typ Eksperta ProTipster: Szwecja - Hiszpania, Szwecja AH +0,75 goli @1.84

GRUPA G:  

Polska jest na czele grupy, ale sytuacja może się bardzo skomplikować, jeżeli dzisiejszej nocy nie zwyciężą. Do tej pory jesteśmy najlepszą drużyną w grupie, ale nie można powiedzieć, że z łatwością pokonujemy naszych oponentów. W ostatnich 7 meczach nasi reprezentanci strzelili jedynie 11 bramek, mniej niż Austria, Słowenia oraz Izrael, a także tylko jedną bramkę więcej niż Macedonia Północna. W tym samym czasie, straciliśmy jednak tylko dwie bramki i w taki sposób wygrywamy mecze. W rzeczywistości jeden punkt będzie dla nas dobry, a dla Macedonii będzie wręcz zbawienny, a to oznacza, że powinniśmy spodziewać się spotkania nastawionego na grę w obronie, bez wielu bramek.

Typ Eksperta ProTipster: Polska - Macedonia Północna, Poniżej 2.5 goli @1,71

GRUPA H:

W dzisiejszych czasach, bardzo ciężko wygrać spotkanie olbrzymią ilością bramek z drużyną nastawioną na defensywę i Andro jest jedną z takich drużyn. Najlepszym dowodem jest to, że mistrzowie świata Francuzi, wygrali z nimi tylko 3-0 i 4-0. Goście wpadają w kłopoty wtedy, kiedy chcą zrobić coś więcej w meczu z nieco słabszym rywalem, jednak w tym meczu nie powinni zrobić tego błędu. Morale w zespole są wysokie, po tym jak udało im się pokonać Mołdawię i nawet 3 bramkowa różnica na korzyść Islandii gwarantuje, że połowa zakładu będzie wygrana.

Typ Eksperta ProTipster: Islanda - Andora, Andorra AH +3.25 goli @1.80

GRUPA I:  

Szkocja ma za sobą fatalne kwalifikacje, ale teraz stoją przed szansą by zniszczyć swoich rywali i chociaż na chwilę poczuć satysfakcję. Nie musimy chyba nić mówić o jakości San Marino, powinniśmy spodziewać się łatwego meczu i być może San Marino będzie w stanie strzelić swoją pierwszą bramkę, a więc tutaj zakład na powyżej 5 goli jest lepszy.

Typ Eksperta ProTipster: Szkocja - San Marino, ponad 5 goli @1.88

GRUPA J:  

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, jeżeli ktoś decyduje się tylko skupić na grze w obronie, naprawdę bardzo trudno jest oczekiwać dobrych wyników. Liechtenstein nie doznał ostatnio tak wielu dotkliwych porażek na swoim boisku. W 2017 roku przegrali 8-0 z Hiszpanią, ale należy wciąż pod uwagę, że Hiszpania to jedna z najlepszych drużyn na świecie, a Włochy w tej chwili nie należą do reprezentacyjnych potęg. Przy odrobinie szczęścia, możesz wybrać opcję, że Lichtenstein nie zostanie upokorzony.

Typ Eksperta ProTipster: Liechtenstein - Włochy, Lichtenstein AH + 4 gole 1.81

Sprawdź więcej typów na el. EURO 2020