ProTipster Wiadomości Sportowe

KSW 77 - Typy i Zakłady

KSW 77 - Typy i Zakłady

To będzie historyczna gala KSW. KSW 77 będzie ostatnią edycją największej federacji sportowej MMA w Europie. Walką wieczoru KSW 77 będzie długo wyczekiwane starcie Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Kto wygra walkę wieczoru KSW 77? Oto typy bukmacherskie ekspertów na KSW 77.

KSW 77  – KARTA WALK

Na KSW 77 przygotowano dziesięć walk. Stawką dwóch z nich będzie pas mistrzowski wagi koguciej i półciężkiej. Starciem wieczoru KSW 77 będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. 

 • 120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (17-7-0) vs. Mamed Khalidov (35-8-2)
 • 61,2 kg: Sebastian Przybysz (10-2) vs Jakub Wikłacz (13-3-1)
 • 93 kg: Ibragim Chuzhigaev (16-5-0) vs. Ivan Erslan (12-1-0)
 • 65,8 kg: Daniel Rutkowski (14-3) vs Lom-Ali Eskijew (20-5)
 • 77,1 kg: Andrzej Grzebyk (18-6) vs Emill Meek (10-6)
 • 93 kg: Bogdan Gnidko (8-0-0) vs. Mădălin Pîrvulescu (5-0-0)
 • 65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (8-2) vs Pascal Hintzen (8-1)
 • 70,3 kg: Adrian Gralak (5-0-0) vs. Yann Liasse (8-1-0)
 • 61,2 kg: Shamad Erzanuakev (1-0) vs Carl McNally (2-0)
 • 65,8 kg: Michał Domin (4-3-0) vs. Patryk Likus (3-1-0)

KSW 77  – KIEDY I GDZIE SIĘ ODBĘDZIE

Gala KSW 77 odbędzie się 17 grudnia 2022 roku. Miejscem organizacji gali będzie znana dobrze Arena Gliwice. Śląska hala bardzo często gości federację KSW i organizacja często planuje tam swoje największe eventy. 

KSW 77  – GDZIE OGLĄDAĆ

Galę KSW 77 można oglądać za pośrednictwem platformy Viaplay. Nie trzeba w tym celu wykupować dodatkowej licencji pay-per-view, wystarczy nabyć miesięczny abonament na Viaplay, którego koszt wynosi aktualnie 34 złote. Po opłaceniu abonamentu, można również oglądać pozostałe pozycje znajdujące się w ofercie Viaplay.

KSW 77  – ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Oficjalnym sponsorem federacji KSW jest legalny bukmacher Fortuna, jednak pełna oferta na wszystkie walki KSW 77 jest dostępna u wszystkich, legalnych operatorów na polskim rynku. Fortuna z okazji gali KSW 77 przygotowała jednak bardzo ciekawą ofertę bonusową dla nowych i obecnych graczy.

KSW 77 zakłady bukmacherskie

Darmowe 20 PLN za rejestrację u sponsora KSW

Zakłady Bukmacherskie Fortuna to oficjalny sponsor KSW. Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w Fortunie z linku ProTipster.pl i poda kod promocyjny “PROTIPSTER”, będzie uprawniony do odbioru 20 PLN na start (bez depozytu) w formie punktów lojalnościowych FKP, do wykorzystania w zakładach bukmacherskich. Środki zostaną dodane na konto punktów FKP po pełnej weryfikacji użytkownika. Spróbuj swoich sił i obstawiaj zakłady na KSW za punkty lojalnościowe! Przeczytaj opinie graczy o bukmacherze Fortuna.

#1

Punktacja ProTipster

85

Ocena Graczy

4.11 z 463 recenzji 4.11 gwiazdki

Obstawiaj KSW 77 bez ryzyka - zakład bez ryzyka 600 PLN 

Aby obstawiać zakłady na galę KSW 77 należy posiadać konto u oficjalnego legalnego bukmachera, który oferuje zakłady na galę KSW 77. Rejestracja jest darmowa i trwa zaledwie kilka minut. Bukmacher oferuje bonusy na start. Korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego można otrzymać dodatkowe korzyści (łącznie aż 630 złotych - 10 złotych więcej niż w standardowej ofercie bukmachera). 

Sprawdź kod promocyjny Fortuna i odbierz darmowe 20 złotych za rejestrację, zakład bez ryzyka do 600 złotych oraz freebet 10 złotych za rejestrację z kodem PROTIPSTER. 

#1

Bonus Powitalny

630 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

620 PLN

Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w Fortunie z linku ProTipster.pl i poda kod promocyjny “PROTIPSTER”, będzie uprawniony do odbioru wyjątkowego bonusu powitalnego na który składa się:

 • Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN
 • 20 PLN na start (bez depozytu) w formie punktów lojalnościowych FKP
 • 10 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym PROTIPSTER

Odbierz 630 PLN w bonusach

KSW 77  – KTO BĘDZIE WALCZYŁ. TYPY EKSPERTÓW

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (17-7-0) vs. Mamed Khalidov (35-8-2)

Wielkie starcie na KSW 77, czyli wyczekiwane od lat starcie dwóch tuz polskiego MMA. Uważany za „sportowego freaka” Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z absolutną legendą tego sportu, Mamedem Khalidovem. Mamed to już nie ten sam zawodnik co jeszcze kilka lat temu i mocno stracił na motoryce i swoim efektowym stylu. Za Pudzianowskim przemawiają warunki fizyczne, ogromna siła i mimo wszystko opanowanie. Bardzo trudno jest wskazać, kto wygra, bowiem szanse rozkładają się niemal po równo. Uważamy, że tak walka zakończy się przed czasem. Nie przewidujemy, aby sędziowie na koniec walki byli zmuszeni do pracy.

1.70
Walka zakończy się przed czasem
Mariusz Pudzianowski vs. Mamed Khalidov
Obstawiaj

61,2 kg: Sebastian Przybysz (10-2) vs Jakub Wikłacz (13-3-1)

Walka o pas wagi koguciej. Tutaj faworytem jest Sebastian Przybysz i to w jego kierunku kierujemy nasz typ. Stoi za nim sporo argumentów sportowych. Pokazał się z dobrej strony w ostatnich walkach dla KSW i niewątpliwie jest pretendentem do pasa.

1.45
Wygrana Sebastiana Przybysza
Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz
Obstawiaj

93 kg: Ibragim Chuzhigaev (16-5-0) vs. Ivan Erslan (12-1-0)

Chuzhigaev będzie bronił pasa po ostatnim zwycięstwie nad Tomaszem Narkunem. Zapowiada się niezwykle ciekawy i wyrównany pojedynek. Warto zauważyć, że ostatnie walki Chuzhigaeva i Erslana kończyły się po TKO. Typujemy, że w tej walce będzie podobnie i zakończy się przed czasem.

1.60
Walka zakończy się przed czasem
Ibragim Chuzhigaev vs. Ivan Erslan
Obstawiaj

65,8 kg: Daniel Rutkowski (14-3) vs Lom-Ali Eskijew (20-5)

Pojedynek, który ma wyłonić pretendenta do pasa wagi piórkowej. Rutkowski otrzymuje rywala, który jak dotąd w KSW stoczył dwa pojedynki i oba wygrał. Bukmacherzy po równo oceniają szanse obu zawodników i postawili na nich kurs 1.90. Tutaj obstawiamy, że walka zakończy się punktowaniem sędziów.

1.75
Walka zakończy się na punkty
Daniel Rutkowski vs Lom-Ali Eskijew
Obstawiaj

77,1 kg: Andrzej Grzebyk (18-6) vs Emill Meek (10-6)

Grzebyk znany jest z charakterności i przebojowych walk. Ostatnio przegrał z Tomaszem Romanowskim i Adrianem Bartosińskim. Warto tu podkreślić, że po raz ostatni jego walka zakończyła się liczeniem punktów… w 2018 roku. Teraz dostaje Emilla Meeka, który ma już za sobą debiut w KSW i wygrał go przez brutalny nokaut. Tutaj są bardzo duże szanse, że w tej walce zobaczymy TKO któregoś z zawodników.

1.60
Walka zakończy się przed czasem
Andrzej Grzebyk vs Emill Meek
Obstawiaj

93 kg: Bogdan Gnidko (8-0-0) vs. Mădălin Pîrvulescu (5-0-0)

Starcie dwóch, niepokonanych zawodników w kategorii półciężkiej. Gnidko w swoim debiucie w KSW znokautował rywala już w piątej sekundzie pojedynku! Pirvulescu z kolei w ostatnim starciu w okrągłej klatce KSW pokonał w drugiej minucie swojego rywala. Zdecydowana większość walk obu zawodników kończyła się w pierwszej rundzie i zaryzykujemy typując, że taki sam scenariusz będzie w ich bezpośrednim pojedynku.

1.70
Koniec walki w pierwszej rundzie
Bogdan Gnidko vs. Mădălin Pîrvulescu
Obstawiaj

65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (8-2) vs Pascal Hintzen (8-1)

Młody wilk KSW otrzymuje bardzo trudnego przeciwnika. Hintzen jest znany z tego, że poddaje swoich przeciwników. W 6 ostatnich swoich walkach jego rywale „odklepywali” po duszeniu. Debiut w KSW mu nie wyszedł i przegrał z Adamem Soldajewem. Naszym zdaniem górą będzie polski zawodnik, za którego zwycięstwem widzimy więcej argumentów, na czele z walecznością i charakterem.

1.45
Wygrana Patryka Kaczmarczyka
Patryk Kaczmarczyk vs Pascal Hintzen
Obstawiaj

70,3 kg: Adrian Gralak (5-0-0) vs. Yann Liasse (8-1-0)

Obaj panowie mierzyli się przeciwko sobie w październiku tego roku, jednak luksemburskie zawodnik wsadził palec w oko swojego rywala i pojedynek został uznany za nieodbyty. Teraz ponownie staną twarzą w twarz w oktagonie KSW. Ponownie większe szanse na zwycięstwo ma luksemburski zawodnik, który wydaje się lepszy od swojego rywala.

1.53
Wygrana Yanna Liasse
Adrian Gralak vs. Yann Liasse
Obstawiaj

61,2 kg: Shamad Erzanuakev (1-0) vs Carl McNally (2-0)

Pojedynek młodych, nieopierzonych jeszcze talentów. Obaj mają już na koncie swoje pierwsze walki w KSW. McNally popisał się efektownym poddaniem swojego przeciwnika, z kolei Erznukaev wygrał swój pojedynek na punkty. Warunki fizyczne i potencjał obu zawodników jest na podobnym poziomie, dlatego szykuje się nam wyrównany bój. Tę walkę najprawdopodobniej rozstrzygną sędziowie.

1.80
Walka zakończy się na punkty
Shamad Erzanuakev vs Carl McNally
Obstawiaj

65,8 kg: Michał Domin (4-3-0) vs. Patryk Likus (3-1-0)

W tym starciu na faworyta upatrujemy Patryka Likusa. Analizując ostatnie walki obu zawodników widać, że Likus jest lepiej dysponowany. Na KSW 65 otrzymał bonus za najefektowniejszą wygraną gali. Bukmacherzy tutaj również widzą Likusa w roli pretendenta i to jego zwycięstwo obstawimy.

1.45
Wygrana Patryka Likusa
Michał Domin vs. Patryk Likus
Obstawiaj

Powiązane Wiadomości

FAME MMA 17 - Typy i Zakłady

FAME MMA 17 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Promocje
FAME MMA 16 - Typy i Zakłady

FAME MMA 16 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
Transferowy sezon 2023 i wiele więcej wiadomości o europejskiej piłce nożnej

Transferowy sezon 2023 i wiele więcej wiadomości o europejskiej piłce nożnej

Inne
Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Inne
Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Zapowiedzi
Ranking TOP 5 najbardziej popularnych sportów w 2022 roku

Ranking TOP 5 najbardziej popularnych sportów w 2022 roku

Inne
High League 2 - Typy Ekspertów i Zakłady

High League 2 - Typy Ekspertów i Zakłady

Inne
Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Akademia ProTipster
Kod Promocyjny BETFAN

Kod Promocyjny BETFAN

Promocje
Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Inne
eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

Inne
Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

ProTipster Pomoc
Jak obstawiać zakłady na Bundesligę?

Jak obstawiać zakłady na Bundesligę?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Zapowiedzi Ligowe
Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zapowiedzi Ligowe
Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Inne
Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Akademia ProTipster
STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

Promocje
Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Akademia ProTipster
Funkcja Cash Out w zakładach

Funkcja Cash Out w zakładach

Akademia ProTipster
ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

Promocje
Kod promocyjny Fortuna 2022 - bonus powitalny do 830 zł!

Kod promocyjny Fortuna 2022 - bonus powitalny do 830 zł!

Promocje
Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Promocje
Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Promocje