ProTipster Wiadomości Sportowe

Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 9?

Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 9?

Kolejna odsłona freakowej gali MMA nadchodzi wielkimi krokami. Już szóstego marca celebryci ponownie wejdą do klatki i zafundują oglądającym sporo emocji. Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 9?

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ GALA FAME MMA 9?

Galę FAME MMA 9 zaplanowano na 6 marca 2021 roku, start wydarzenia o godzinie 20:00. Jeszcze przed rozpoczęciem walk odbędzie się studio, w którym eksperci będą komentować wszystkie pojedynki i typować zwycięzców.

Tradycyjnie galę FAME MMA 9 będzie można obejrzeć za pośrednictwem formuły PPV. Włodarze federacji nie chcą sprzedawać praw transmisyjnych żadnej z telewizji. Najtańsza licencja PPV kosztuje 19,99 zł i upoważnia do oglądania gali na żywo. Droższa opcja zawiera dostęp do „Loży Szyderców” oraz archiwalnego odtworzenia gali FAME MMA 9. 

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ GALA FAME MMA 9?

Cały czas w naszym kraju panują obostrzenia związane z pandemią koronawirua. Aktualna sytuacja zabrania organizowania jakichkolwiek wydarzeń sportowych przy udziale kibiców na trybunach. Pewne jest, że gala nie zostanie zorganizowana na żadnej z dostępnych hal oraz większych obiektów widowiskowych.

Nie podano jeszcze oficjalnego miejsca organizacji FAME MMA 9. Według niepotwierdzonych informacji, gala odbędzie się w Łodzi w jednym ze studiów telewizyjnych lub sali hotelowej. Po raz kolejny gala FAME MMA odbędzie się bez udziału kibiców, możliwość wejścia będą miały jedynie osoby zaproszone oraz VIP. 

FAME MMA 9 – KARTA WALK

Na FAME MMA 9 zaplanowano łącznie dziesięć, bardzo emocjonujących walk. Pojedynkiem wieczoru będzie starcie „Kizo” z „Popkiem”. Po raz pierwszy w historii FAME MMA odbędą się dwie walki kobiet. Jedną z bohaterek będzie Kamila Wybrańczyk, narzeczona znanego boksera Artura Szpilki. 

Na gali FAME MMA 9 stoczona zostanie walka o pas kategorii średniej. Obrońcą trofeum jest Marcin Malczyński, zakusy na jego odebranie ma Jakub „Kubańczyk” Flas, który jak do tej pory jest niepokonany na FAME MMA. W swoim debiucie pokonał Michała „Boxdela” Barona, jednego z włodarzy FAME MMA. Kubańczyk od dawna przygotowuje się do walki o pas, Malczyński natomiast od wielu lat trenuje sztuki walki. Pojedynek obu zawodników szykuje się najlepiej pod kątem sportowym na gali FAME MMA 9. 

W trakcie gali FAME MMA 9 zobaczymy wiele nowych twarzy, które zaliczą swój debiut w sportach walki. Jednym z nich jest popularny „Pączek” – członek grupy WarszawskiKoks, propagującej sportowy tryb życia. 

Tak prezentuje się karta walk FAME MMA 9:

  • Patryk "Kizo" Woziński vs Paweł "Popek" Mikołajuw
  • Sylwester Wardęga vs Kacper "Blonsky" Błoński
  • Jakub Kubańczyk Flas vs Marcin Malczyński
  • Kamila "Zusje" Smogulecka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Paweł “Ponczek” Sikora vs Patryk "paTrykos" Domke
  • Mariusz "Hejter" Słoński vs Filip Zabielski
  • Karolina "Way of Blonde" Brzuszyńska vs Anna Andrzejewska
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza” Muzheiko
  • Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
  • Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

KURSY NA FAME MMA 9

Wyłączność na ofertę kursową gali FAME MMA 9 posiada legalny bukmacher Betclic, który jest zarazem oficjalnym sponsorem federacji FAME MMA. Betclic przygotował już wstępną ofertę na wszystkie dziesięć walk FAME MMA 9.

#1

Bonus Powitalny

Zakład bez ryzyka 500 PLN

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Zakład bez ryzyka 550 PLN

Oferta jest dynamiczna, aktualnie bukmacher udostępnił kursy na wygranego poszczególnych pojedynków. Dostępne są także kursy na rozstrzygnięcie walk – czy zostaną zakończone nokautami lub decyzją sędziów.

FAME MMA 9 zapowiada się bardzo emocjonująco. Na szczególną uwagę zasługuje walka wieczoru, w której „Popek” skrzyżuje rękawice z „Kizo” – pojedynek raperów z pewnością rozpali oktagon. Interesująco zapowiadają się również pojedynki kobiet. Oferta przygotowana przez Betclic zawiera interesujące kursy, które zachęcają do obstawienia gali FAME MMA 9. 

Obstawiaj FAME MMA 9 bez ryzyka w Betclic