ProTipster Wiadomości Sportowe

Karta walk FAME MMA 7

Karta walk FAME MMA 7

Po kilku miesiącach przerwy powraca największa gala freak fightów w Polsce! FAME MMA 7  odbędzie się 5 września 2020 roku. Walką wieczoru będzie starcie Damiana „Stiflera” Zduńczyka z Piotrem „Popkiem” Mikołajuwem, który bezsprzecznie jest największą gwiazdą w historii organizacji. Oto najważniejsze wiadomości o siódmej gali FAME MMA oraz pełna karta walk.

FAME MMA 7 - KARTA WALK

 • Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk
 • Marcin „El Testoteron” Najman – Dariusz „Lew” Kazimierczuk
 • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
 • Kamil Hassan - Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
 • Krystian „Krycha” Wilczak - Maciej „Szewc” Szewczyk
 • Don Kasjo - Lupa (walka na zasadach K1)
 • Arkadiusz „Aroy” Tańcula - Paweł „Tybori” Tyburski
 • Mariusz "Hejter" Słoński - Tomasz Olejnik
 • Marta "Martirenti" Rentel - Marta "Linkimaster" Linkiewicz

FAME MMA 7 - KIEDY I GDZIE SIĘ ODBĘDZIE

Gala Fame MMA 7 odbędzie się 5 września 2020 roku na Hali Sportowej w Częstochowie. Aktualna sytuacja epidemiczna w Polsce nie pozwala na organizację otwartej dla kibiców gali. Trybuny będą otwarte jedynie dla VIP-ów oraz osób, które wygrają wejściówki. 

KARTA WALK FAME MMA 7 - KTO BĘDZIE WALCZYŁ?

Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk

Takiej gwiazdy w historii całej federacji jeszcze nie było. Włodarze FAME MMA zakontraktowali niesamowicie popularnego Popka, który jest znany ze swojego niecodziennego wyglądu i ekstrawaganckiego stylu życia. To już nie jest ten sam „Popek Monster” co jeszcze kilka lat temu, ale wciąż cieszy się ogromną popularnością i rzeszą fanów, których przyciągnie do oglądania FAME MMA 7. Mikołajuw nie jest świeżakiem w sportach walki, jeszcze niedawno widzieliśmy go w federacji KSW, gdzie mierzył się między innymi z Pudzianowskim (przegrana), Robertem Burneiką (wygrana), Mariuszem Oświęcińskim (przegrana) oraz Erko Junem (przegrana). Wcześniej brał udział w amatorskich walkach MMA Po jego walkach widać, że wyraźnie brakuje mu kondycji oraz motoryki. Jego rywalem będzie również popularny „Stifler”, który jest znany z Warsaw Shore i jest bliskim przyjacielem Wojciecha Goli – jednego z właścicieli federacji. Zduńczyk ma zerowe doświadczenie w klatce i takie zestawienie w karcie walk FAME MMA 7 budzi olbrzymią sensację. Popek ma lepsze warunki fizyczne, doświadczenie oraz siłę. Wydaje się, że Stifler nie sprawi mu żadnego problemu i nazywany niegdyś „Król Albanii” powinien wygrać w debiucie na FAME MMA. Każdy inny rezultat niż pewna wygrana Popka będzie dużym zaskoczeniem.

Marcin „El Testoteron” Najman – Dariusz „Lew” Kazimierczuk

Miała to być ostatnia walka Najmana w karierze, ale wiele wskazuje, że będzie ona przedostatnią lub jedną z wielu. Tym razem znany „El Testosteron” otrzymał przeciwnika ze swojego poziomu, czyli Dariusza „Lwa” Kazimierczuka, mogącego „pochwalić się” bilansem walk na poziomie 2-0-8. Kazimierzczuk walczył najczęściej na gali PLMMA i przegrywał wszystkie walki. Liczby oraz fakty wskazują, że faworytem będzie Marcin Najman, chociaż z takimi opiniami warto się wstrzymać. Najman mający się za profesjonalnego zawodnika przegrał ostatnią walkę z nieopierzonym w MMA kulturystą. 

Adrian „Polak” Polański - Amadeusz „Ferrari” Roślik

Najlepiej wyglądające zestawienie na karcie walk gali FAME MMA 7. Polak, jak i Ferrari prowadzą wieloletni konflikt, który po raz drugi będą chcieli wyjaśnić w oktagonie. Obaj mierzyli się ze sobą na „czwórce” i walka zakończyła się wygraną Polaka po decyzji sędziów. Obaj od tamtego czasu bardzo intensywnie trenują i nabywają doświadczenia w sztukach walk, dzięki czemu ich starcie na FAME MMA 7 może okazać się najlepsze pod kątem sportowym. Kto jest faworytem? Ciężko wytypować. Polak częściej pokazywał swoje umiejętności w oktagonie i wiemy nieco więcej o jego umiejętnościach, Ferrari to zagadka. 

Kamil „Hassi” Hassan - Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Kolejny rewanż na karcie walk FAME MMA 7. Znany ze swojego walecznego serca „Wiewiór” przyjął rewanż od Hassana, którego pokonał na FAME MMA 3. Hassan wyraźnie poprawił swoje umiejętności MMA, co pokazał na piątej gali, efektowniej nokautując Olega Riaszenczewa. Tutaj również można oczekiwać świetnej, sportowej walki najlżejszych zawodników w stawce. 

Krystian „Krycha” Wilczak - Maciej „Szewc” Szewczyk

Walka otwierająca kartę walk FAME MMA 7. „Krycha” jest jednym z pierwszych zawodników federacji, którego widzieliśmy już na debiutanckiej gali. Ostatnia forma sportowa Wilczaka pozostawia sporo do życzenia, po wygranej z Korczakiem oraz Brzezińskim przegrał w słabym stylu z Kamilem Stępińskim na FAME MMA 5. Teraz zmierzy się z Maciejem Szewczykiem, który w poprzedniej gali przegrał po decyzji sędziów z Dawidem Ambroziakiem.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Łukasz Lupa (walka na zasadach K1)

Don Kasjo uważany za króla FAME MMA stoczy kolejną walkę na gali freakfigtów. Jego przeciwnikiem będzie Łukasz Lupa, który od ponad roku naciska na walkę z Życińskim. Warto zaznaczyć, że to jedyne zestawienie na karcie walk FAME MMA 7, które nie odbędzie się w formule MMA. Walka została zakontraktowana na zasadach K1. 

Arkadiusz „Aroy” Tańcula - Paweł „Tybori” Tyburski

Początkowo w walce miał wziąć udział Piotr Tyburski, jednak wskutek kontuzji w jego miejsce zobaczymy brata bliźniaka – Pawła. Obaj wzięli udział w gali FAME MMA 2 w walce 2 vs 2 przeciwko braciom Kluk. Tańcula zadebiutował w organizacji podczas ostatniej gali i pokonał Alana Kwiecińskiego. 

Mariusz "Hejter" Słoński - Tomasz Olejnik

Jedna z pierwszych walk na FAME MMA 7. Tomasz Olejnik przegrał z kretesem na piątej gali z posiadaczem mistrzowskiego pasa – Dawidem Malczyńskim. Słoński to debiutant, niemający żadnego doświadczenia w sztukach walki. Jedno z najmniej ciekawych i słabo zapowiadających się starć na karcie walk FAME MMA 7.

Marta "Martirenti" Rentel - Marta "Linkimaster" Linkiewicz

Kolejna walka kobiet na FAME MMA. Marta Linkiewicz po raz czwarty wejdzie do oktagonu gali FAME MMA, wcześniej wygrywała z Moniką Godlewską i Kamilą Smogulecką i przegrała z Anielą „LilMasti” Bogusz. Teraz jej rywalką będzie Marta "Martirenti" Rentel, o której niewiele można powiedzieć. Jest znaną w sieci influencerką przedstawiającą swoje codzienne życie. Nigdy nie miała kontaktu ze sportami walki. „LinkiMaster” przeszła olbrzymią metamorfozę fizyczną i nabyła bardzo dużych umiejętności MMA, przez co jest murowaną faworytką tego pojedynku. 

FAME MMA 7 – GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Tak jak było to wspomniane wcześniej, gala odbędzie się bez udziału publiczności, więc nie ma możliwości oglądania zmagań zawodników na żywo. Jedyną i legalną formą obejrzenia gali jest wykupienie licencji  Pay-per-view na oficjalnej stronie organizacji. Cena przepustki wynosi dokładnie 19,90 złotych i już teraz można ją zakupić.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA FAME MMA 7

Zakłady bukmacherskie na galę FAME MMA 7 są dostępne wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic, który od niedawna jest również oficjalnym partnerem federacji FAME MMA. Bukmacher Betclic przygotował bogatą ofertę kursową, w której znajdują się nie tylko zakłady na wygranych, ale również szereg innych wydarzeń.  Po rejestracji z kodem promocyjnym BETVIPPL nowy gracz otrzymuje szereg bonusów i ma szansę wygrać bilety na galę FAME MMA 7.

OBSTAWIAJ ZAKŁADY NA FAME MMA 7 BEZ RYZYKA - CASHBACK 510 PLN

#1

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Zakład bez ryzyka 200 PLN

Jak odebrać bonus w Betclic?

 1. Załóż konto w Betclic korzystając z linku na naszej stronie.
 2. Podaj kod promocyjny BETVIPPL podczas rejestracji.
 3. Zweryfikuj swoje konto i dokonaj pierwszej wpłaty.
 4. Postaw pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany - otrzymasz do 510 złotych bonusu!

Obstawiaj FAME MMA 7 bez ryzyka

Gala FAME MMA 7 zapowiada się niezwykle ciekawie, jeszcze nigdy nie było tak bogatej karty walk. W kilku parach klarują się wyraźni faworyci, których obstawienie może oznaczać niezłą inwestycję. Oferta kursowa bukmachera Betclic jest na tyle bogata, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni zakład. 

Powiązane Wiadomości

Portugalia vs Szwajcaria

Portugalia vs Szwajcaria

Zapowiedzi
Maroko vs Hiszpania

Maroko vs Hiszpania

Zapowiedzi
HIGH LEAGUE 5 - Typy i Zakłady

HIGH LEAGUE 5 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
Japonia vs Chorwacja

Japonia vs Chorwacja

Zapowiedzi
Brazylia vs Republika Korei

Brazylia vs Republika Korei

Zapowiedzi
Anglia vs Senegal

Anglia vs Senegal

Zapowiedzi
Francja vs Polska

Francja vs Polska

Zapowiedzi
Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Promocje
FAME MMA 16 - Typy i Zakłady

FAME MMA 16 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
Transferowy sezon 2023 i wiele więcej wiadomości o europejskiej piłce nożnej

Transferowy sezon 2023 i wiele więcej wiadomości o europejskiej piłce nożnej

Inne
Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Inne
Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Zapowiedzi
Ranking TOP 5 najbardziej popularnych sportów w 2022 roku

Ranking TOP 5 najbardziej popularnych sportów w 2022 roku

Inne
Prime Show MMA - Typy Ekspertów i Zakłady Bukmacherskie

Prime Show MMA - Typy Ekspertów i Zakłady Bukmacherskie

Zapowiedzi
High League 2 - Typy Ekspertów i Zakłady

High League 2 - Typy Ekspertów i Zakłady

Inne
Uzależnienie od hazardu to poważny problem. Jak je leczyć?

Uzależnienie od hazardu to poważny problem. Jak je leczyć?

Inne
Karta walk HIGH League MMA 2 - kto i kiedy będzie walczył?

Karta walk HIGH League MMA 2 - kto i kiedy będzie walczył?

Zapowiedzi
Typy i karta walk KSW 66 – kto i kiedy będzie walczył?

Typy i karta walk KSW 66 – kto i kiedy będzie walczył?

Zapowiedzi
Typy i Karta walk HIGH League MMA - kto i kiedy będzie walczył?

Typy i Karta walk HIGH League MMA - kto i kiedy będzie walczył?

Zapowiedzi
WARDĘGA VS BLONSKY - Typy Bukmacherskie

WARDĘGA VS BLONSKY - Typy Bukmacherskie

Inne
Fortuna nowym partnerem KSW

Fortuna nowym partnerem KSW

Inne
Typy bukmacherskie eSport na ProTipster!

Typy bukmacherskie eSport na ProTipster!

Inne
Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Akademia ProTipster
Kod Promocyjny BETFAN

Kod Promocyjny BETFAN

Promocje
Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Inne
Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 9?

Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 9?

Inne
CUSTOM BET – stwórz swój własny zakład w eWinner!

CUSTOM BET – stwórz swój własny zakład w eWinner!

Promocje
eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

Inne
Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

ProTipster Pomoc
Jak obstawiać zakłady na Bundesligę?

Jak obstawiać zakłady na Bundesligę?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Zapowiedzi Ligowe
Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zapowiedzi Ligowe
Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Inne
Kod Promocyjny Betclic - Zakład bez ryzyka do 550 PLN

Kod Promocyjny Betclic - Zakład bez ryzyka do 550 PLN

Promocje
Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Akademia ProTipster
STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

Promocje
Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Akademia ProTipster
Funkcja Cash Out w zakładach

Funkcja Cash Out w zakładach

Akademia ProTipster
Zakłady Na Żywo - Strategia

Zakłady Na Żywo - Strategia

Akademia ProTipster
ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

Promocje
Kod promocyjny Fortuna 2022 - bonus powitalny do 830 zł!

Kod promocyjny Fortuna 2022 - bonus powitalny do 830 zł!

Promocje
Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Promocje
Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Promocje