ProTipster Wiadomości Sportowe

Jak Zarabiać Pieniądze na Swoich Typach?

Jak Zarabiać Pieniądze na Swoich Typach?

Zakłady bukmacherskie to wielki biznes, w którym co roku przewijają się miliardy dolarów. Rozwój stron internetowych takich jak Betfair na świecie, czy STS w Polsce zrewolucjonizował branżę zakładów bukmacherskich, dzięki czemu zwykli gracze mogą stać się bukmacherami, układać kursy i obstawiać zakłady bukmacherskie.

5 Porad dla Początkujących Typerów - Jak Zarabiać Pieniądze na Swoich Typach

Wraz ze wzrostem zainteresowania zakładami online, rośnie znaczenie typerów - osób znających się na rzeczy, które mogą zaoferować swoje porady w jakie wydarzenie warto zainwestować i po jakiej cenie. Dzięki temu, że obecnie mamy do dyspozycji olbrzymią ilość rynków, praktycznie każdy przy odrobinie zaangażowania, jest w stanie rozpocząć swoją karierę jako typer. Oto nasze wskazówki, jak zostać "Pro Typerem".

1. Buduj na podstawie własnej wiedzy o sporcie

Powinieneś rozpocząć od tego, co już wiesz. Prawie wszyscy, którzy stawiają zakłady na sport, interesują się wybraną dyscypliną, a więc warto skorzystać z tej wiedzy i znaleźć zakłady godne uwagi. Być może wiesz, że do zespołu wraca określony zawodnik, o czym nie piszą jeszcze w wiadomościach; być może bardzo istotna kontuzja została utrzymana w tajemnicy, albo dany zespół miał problemy z dotarciem na konkretny mecz. Skorzystaj z tej wiedzy, aby znaleźć wartość w kursach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wartościowych zakładów, przeczytaj nasz artykuł na ten temat.

2. Ignoruj swoje serce

Bardzo ważne jest, aby być obiektywnym w zawieraniu zakładów. Być może uważasz, że Twoja drużyna jest najlepsza w historii, ale ciągłe obstawianie ich zwycięstw, nie będzie opłacalne w dłuższym okresie czasu. Jeżeli drużyna lub zawodnik są przez bukmachera uważani za outsidera, zazwyczaj mają ku temu dobry powód, a co za tym idzie musisz się zastanowić, czy na pewno chcesz na nich stawiać.

3. Zacznij od prostych zakładów

Dla początkujących istnieje oszałamiająca liczba rynków, na których można postawić pieniądze. Niektóre są bardziej złożone niż inne i zawierają reguły, które na początku mogą być trudne do zrozumienia. Obstawianie bez zrozumienia zasad jest pewnym sposobem na utratę pieniędzy, dlatego uważamy, że warto jest zacząć od podstawowych rynków i z czasem spróbować czegoś nowego. Zwłaszcza w przypadku piłki nożnej, jest wiele różnych zakładów na ProTipster. Na przykład handicapy azjatyckie są jednymi z najtrudniejszych dla początkujących. Możesz sprawdzić nasz artykuł i dowiedzieć się, jak postawić na handicap azjatycki.

4. Ucz się od innych typerów

Jednym z najłatwiejszych sposobów na zrozumienie, jak działają bardziej złożone rynki, jest sprawdzenie, co robią inni i wyciągnięcie odpowiednich wniosków. Podążając za historią typera i sprawdzając gdzie zarabia pieniądze, możesz zrozumieć w jaki sposób profesjonalni gracze starają się znaleźć przewagę nad bukmacherem, a także możesz wyciągnąć wnioski z cudzych sukcesów i porażek. ProTipster jest platformą i społecznością dla typerów, dlatego przede wszystkim promujemy ideę budowania sieci typerów do śledzenia. Oferujemy historię danych, aby ludzie mogli sprawdzić typera i wszystkie jego zakłady.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak profesjonalni typerzy analizują mecze, możesz wypróbować ProTipster Premium. Wielu profesjonalnych typerów pracuje w zespole ProTipster Premium i przekazuje swoje typy z krótką analizą wszystkim członkom społeczności Premium. Możesz przetestować pakiet przez 15 dni za darmo!

5) Ciesz się grą

Najważniejszą rzeczą związaną z zakładami jest czerpanie z nich przyjemności i postawienie sobie granicy, której nie możesz przekroczyć.

Dołączenie do ProTipster jest całkowicie bezpłatne, nie ma żadnych ukrytych opłat lub abonamentów. Możesz publikować i przeglądać bezpłatne typy na ProTipster.

Zarabiaj Pieniądze Dzięki Konkursom ProTipster

Czy jesteś mistrzem typowania? Czy Twoje typy bukmacherskie są najlepsze? Świetnie! Chcemy, abyś publikował typy na ProTipster, a my zapłacimy za nie prawdziwą gotówką... nie ryzykujesz ani grosza. Co miesiąc, typerzy otrzymują $2,500 od ProTipster. Najlepszy typer każdego miesiąca otrzymuje $100, a łącznie nagradzamy blisko 200 typerów specjalizujących się w piłce nożnej, tenisie, koszykówce i hokeju na lodzie. Konkursy dla typerów w ProTipster mogą być doskonałym początkiem kariery typera. Możesz porównywać swoje statystyki z innymi typerami, udostępniać swoje statystyki w mediach społecznościowych, poprawiać swoje umiejętności obstawiania i wypróbować nowe strategie. Jeżeli to robisz, masz szansę wygrać pieniądze. Czego można chcieć więcej?

Możesz sprawdzić szczegóły naszej comiesięcznej rywalizacji typerów tutaj.

 

Powiązane Wiadomości