ProTipster Wiadomości Sportowe

Jak Tworzyć Zwycięskie Zakłady Akumulacyjne

Jak Tworzyć Zwycięskie Zakłady Akumulacyjne

Czy wiesz, jak znaleźć najlepsze typy do zakładów akumulacyjnych? Dzięki temu artykułowi nauczysz się wyciągać maksymalną wartość ze swoich zakładów, poprzez zrozumienie co czyni zakłady akumulacyjne atrakcyjnymi i jak szukać najlepszych typów do zakładów AKO. Więc na co czekasz? Zaczynajmy.

Jak Działają Zakłady Akumulacyjne (Kupony AKO)?

Zakłady Akumulacyjne lub Akumulatory, jak niektórzy zwykli je nazywać, stały się rytułałem dla wielu fanów piłki nożnej. Zamiast rozkładania swojego bankrolla na różne zakłady, akumulatory pozwalają postawić wszystkie interesujące nas zakłady na jednym kuponie, mnożąc kursy, dzięki czemu potencjalna wygrana jest znacznie wyższa. Jeżeli jednak jedno ze zdarzeń na kuponie będzie przegrane, cały kupon również zostanie rozliczony jako przegrany. Właśnie dlatego ważne jest, aby uzyskać najlepsze typy akumulacyjne przed postawieniem zakładu.

Istnieje wiele różnych strategii tworzenia dobrych zakładów akumulacyjnych.

Niektórzy typerzy lubią tworzyć zakłady akumulacyjne, wybierając tylko wydarzenia z niskimi kursami. Oczywiście idea stojąca za takim postępowaniem jest dość oczywista. Chodzi o to, aby wykorzystać zakłady, które mają wysokie prawdopodobieństwo wygranej i połączenie ich w celu uzyskania kursów, które są znacznie atrakcyjniejsze niż te oferowane w zakładach pojedynczych.

Alternatywnie, część graczy preferuje zakłady akumulacyjne z mniejszą ilością zdarzeń, ale z wyższymi kursami. Chociaż istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że taki akumulator okaże się zwycięski, gracz może zainwestować znacznie mniej pieniędzy w zakład, wiedząc, że jeżeli zakład AKO okaże się jednak zwycięski, profit nadal będzie bardzo atrakcyjny.

Możesz postawić zakład akumulacyjny u naszego partnera za pośrednictwem tego linku.

Jak znaleźć najlepsze typy na zakłady akumulacyjne?

Poszukiwanie typów na zakłady akumulacyjne może być ciężką pracą. Wynika to z faktu, że zrozumienie statystyk dotyczących tego, jak dobrze radzi sobie typer, jest dodatkowo skomplikowane dzięki wielu wyborom w jednym zakładzie.

Jednym z rozwiązań jest znalezienie strony internetowej, która pozwala na łączenie pojedynczych typów w zakład akumulacyjny, tak aby gracz mógł zobaczyć jaki będzie ostateczny kurs po wybraniu kilku zdarzeń. W ten sposób użytkownik może zebrać pojedyncze typy na własną rękę i stworzyć z nich zakład akumulacyjny, aby dać sobie większe szanse na sukces.

Akumulator stał się niezwykle popularnym typem zakładu bukmacherskiego. Dla sprytnych graczy i typerów "AKO" to świetny sposób na pomnożenie zysków i szybki zarobek w zakładach bukmacherskich. Czy znasz najlepszy sposób na zbudowanie swojego zakładu akumulacyjnego?

Najlepsze typy piłkarskie do zakładu akumulacyjnego

Statystycznie około 48% meczów piłki nożnej kończy się zwycięstwem gospodarzy. Dlatego sensownym rozwiązaniem jest skoncentrowanie się na wygranej gospodarzy, ponieważ taki wynik jest bardziej prawdopodobny. Chociaż kursy są często mniej korzystne dla gospodarzy, nie bez powodu najlepsi typerzy wybierają właśnie zwycięstwo gospodarzy w swoich zakładach akumulacyjnych - oni po prostu częściej wygrywają!

Sprawdzenie formy przed zakładem

Najlepsi typerzy i gracze spędzają sporo czasu na badaniu formy. Forma danego zespołu jest ważnym czynnikiem, który może pomóc nam w podjęciu decyzji, na jaką drużynę powinniśmy stawiać w następnym meczu. Miejsce w lidze nie zawsze odzwierciedla to co aktualnie dzieje się w zespole, a forma z ostatnich meczy jest zdecydowanie lepszym wskaźnikiem do oceny, jak będzie wyglądał kolejny mecz. Możesz sprawdzić nasz przewodnik piłkarski, który regularnie aktualizujemy, dodając najlepsze zespoły w formie.

Na przykład, zespół może znajdować się na dole tabeli z powodu kontuzji kluczowego zawodnika na początku sezonu, ale kilka kolejnych zwycięstw z rzędu może wskazywać, że drużyna wraca już na właściwe tory.

Zrozumienie wartości w zakładach piłkarskich

Wartość jest bardzo ważna w zakładach na piłkę nożną. Wartość (Value) to sytuacja, w której szanse na uzyskanie wyniku są znacznie lepsze niż kursy wystawiane przez bukmacherów. Na przykład, jeżeli znalazłeś drużynę której zwycięstwo jest wyceniane przez bukmacherów na kurs 3.0, ale sądzisz, że powinien wynosić bliżej 2.00, to znaczy, że znalazłeś wartość i powinieneś postawić zakład. Wyjaśniliśmy to pojęcie w bardziej szczegółowy sposób, w osobnym artykule. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z tym artykułem.

Unikaj typów z wysokimi kursami

Z jednej strony, zakład 9.00 będzie astronomicznie zwiększał potencjalne wygrane z zakładów akumulacyjnych. Z drugiej strony... zakład otrzymał kurs 9.00, ponieważ jest bardzo mało prawdopodobne, że zostanie wygrany. Co prawda zwiększenie potencjalnych wygranych jest bardzo kuszące, ale kluczowym słowem jest tutaj "potencjalnych" - nie możesz zabrać potencjalnych pieniędzy do banku!

Nie stawiaj zakładów na swoją drużynę

Podczas gdy pokusa, by postawić zakład na swoją ulubioną drużynę w AKO jest bardzo silna, ponieważ najlepiej ją znasz, powinieneś zrozumieć, że twoje postrzeganie danego meczu będzie stronnicze i bardziej subiektywne niż obiektywne. Ponadto wyobraź sobie swoje odczucia, kiedy twoja ulubiona drużyna przegra, a na dodatek rozwaliła ci kupon AKO składający się z 5 meczów.

Możesz tworzyć swoje własne kupony akumulacyjne w ProTipster, korzystając z tysięcy bezpłatnych typów na stronie. Po prostu kliknij przycisk "dodaj" obok wybranego typu i dodaj go do swojego kuponu. Kliknij w ten link, aby znaleźć aktualne darmowe typy i zacznij wygrywać!

Najlepsi Bukmacherzy do obstawiania Kuponów AKO

#1

Punktacja ProTipster

85

Ocena Graczy

4.13 z 515 recenzji 4.13 gwiazdki

#2

Punktacja ProTipster

86

Ocena Graczy

4.28 z 701 recenzji 4.28 gwiazdki

#3

Punktacja ProTipster

82

Ocena Graczy

4.32 z 85 recenzji 4.32 gwiazdki

Powiązane Wiadomości