ProTipster Wiadomości Sportowe

Jak obstawiać zakłady, aby wygrać? Praktyczne porady

Jak obstawiać zakłady, aby wygrać? Praktyczne porady

Zakłady bukmacherskie to dla wielu osób bardzo szybki sposób na zarobek. Zwłaszcza jeśli wie się, jak obstawiać mecze, żeby wygrać. Tu pojawia się jednak pytanie, czy istnieje sprawdzony sposób na to, by ograć bukmachera? Zajrzyj do naszego poradnika i dowiesz się, jak zarabiać na bukmacherce!

Czy bukmachera można ograć?

Wygrywać chciałby każdy, niestety jednak nie każdy ma ku temu szansę. Czasem szczęściu trzeba dopomóc, przyjmując odpowiednią taktykę. Znakomitym przykładem tego, jak wygrać kasę u bukmachera jest chociażby Marcin Krzywkowski, który kilka lat temu wygrał milion złotych. Obstawiając zakłady, ograł jednego z największych polskich bukmacherów.

I choć pieniądze te otrzymał, niestety musiał się on nieźle namęczyć. Jak podaje prasa, jego historia ta zakończyła się procesem. Pan Marcin został bowiem wykluczony przez pazernego bukmachera z możliwości obstawiania kolejnych meczów. Co więcej, blokadą objęli go także inni, legalnie działający bukmacherzy w Polsce.

Jak obstawiać żeby wygrać?

Na samym początku należy powiedzieć, że nie ma jednego, uniwersalnego sposobu na wygrywanie zakładów bukmacherskich. Tak jak i nie ma odpowiedzi na pytanie, gdzie najłatwiej wygrać pieniądze. Z pomocą szczęścia lub odpowiedniej taktyki dobry gracz jest bowiem w stanie wygrać wszędzie.

Warto jednak wspomnieć, że szansę na odniesienie zwycięstwa ma tak naprawdę każdy. Jak czytamy na portalu Gazeta Wieczór Pomorze, szanse na wygraną w pojedynczym zakładzie bukmacherskim wynoszą nawet 1:2, a minimum 1:3, jeśli istnieje prawdopodobieństwo zakończenia meczu remisem. Nie trzeba więc być wytrawnym graczem, czy nawet i śledzić statystyki ze spotkań. Im więcej jednak wiesz na temat obstawianego sportu, tym oczywiście szanse te będą większe. To jednak jeszcze nie wszystko…

Jak wygrać u bukmachera? Praktyczne porady!

Zarabianie na zakładach bukmacherskich to nie ściema. Trzeba jednak pamiętać o tym, że samo szczęście to nie wszystko. Warto mu w tym dopomóc, korzystając z poniższych porad!

Jak zarabiać na bukmacherce - poradnik

Wygrywać na chybił-trafił chciałby każdy, jednak na dłuższą metę to się nie zdarza. Jeśli więc planujesz pomnożyć zyski z bukmacherski, warto:

  • Ustalić budżet na zakłady - dzięki temu nawet w obliczu przegranej nie poniesiesz dużych strat. Trzymanie się limitów dziennych, czy miesięcznych pomoże Ci również szybciej odbić się od przegranej. Nierozsądne ze strony gracza jest także obstawianie dużych stawek po bardzo dużych kursach. Zwiększa to bowiem ryzyko szybkiej utraty pieniędzy. Zwłaszcza w przypadku początkujących graczy, radzimy obstawiać wynik po kursach umiarkowanych, tzn. w granicy 2.00/3.00.
  • Panować nad emocjami - w przypadku zakładów bukmacherskich serce nie jest najlepszym doradcą. Tu przede wszystkim zaleca się zachować zdrowy rozsądek i nie dać emocjom nad sobą zapanować. Prowadzą one bowiem do podejmowania pochopnych decyzji, które mogą zaważyć na poniesieniu przegranej.
  • Typować na pojedynczych kuponach - co zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. Wystarczy bowiem tylko jeden trafiony zakład, a wygraną masz już w kieszeni.
  • Analizować zakłady - zgodnie z zasadą, że im więcej wiesz na temat obstawianych drużyn, tym lepiej możesz wytypować wynik. Warto więc śledzić statystyki, zmiany w składzie, forma, w jakiej znajdują się zawodnicy, a nawet i miejsce toczenia rozgrywki. Im więcej czynników weźmiesz pod uwagę, tym lepiej. Odradzamy natomiast typowania na ślepo.
  • Obstawiać valuebety - czyli wartościowe zakłady. Dzięki temu, że chodzą one po zawyżonym kursie, można na nich więcej wygrać. I to przy mniejszym ryzyku poniesienia straty. Polecamy również porównać ofert różnych bukmacherów.
  • Obstawiaj tylko w legalnych zakładach bukmacherskich, gdzie dostępność, uczciwość i przejrzystość to główne zalety. Dodatkowo, w przypadku naruszenia zasad, gracz ma możliwość zakwestionowania decyzji firmy. Koniecznie sprawdź niezawodne i zwycięskie zakłady na stronie zakłady na Mightytips Polska od legalnych bukmacherów. Pomoże ci to podejmować świadome decyzje podczas obstawiania zakładów sportowych.
  • Korzystać z kodów promocyjnych - czy bonusów w postaci cashbacku i zakładów bez ryzyka, które bukmacherzy przyznają zarówno nowym graczom, jak i swoim stałym klientom. Są one dla graczy szansą na wygraną bez poniesienia jakichkolwiek kosztów, ale i pozwalają na przetestowanie nowej taktyki, czy nawet zapoznanie się ze stroną bukmachera.

I choć nie ma jednego, sprawdzonego sposobu na to, by wygrać u bukmachera. Korzystając jednak z powyższych porad, zminimalizujesz ryzyko poniesienia strat, co jednocześnie zwiększy Twoje szanse na odniesienie wygranej. 

Jak przechytrzyć bukmachera?

Pamiętaj również o tym, że w sieci znajdziesz wielu bukmacherów. Dlatego nie warto ograniczać się wyłącznie do usług jednego operatora. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że każdy z nich może oferować inną stawkę za tę same zakłady. Dlatego też przed wytypowaniem wyniku warto skorzystać z pomocy narzędzi takich jak internetowa porównywarka kursów.

Z jej pomocą w zaledwie kilka sekund znajdziesz bukmachera, który zaoferuje Ci najlepszy kurs. Czasem warto również przyjrzeć się rynkom, które cieszą się wśród graczy największą skutecznością. U większości operatorów są to zakłady 1X2, na liczbę spalonych, fauli lub ilość żółtych kartek.

Na końcu warto pamiętać też o tym, że nie wszystkie dyscypliny sportowe są dla graczy dochodowe. Przygodę z bukmacherką warto więc zacząć od najpopularniejszych sportów, w których czołówce od dekad znajduje się m.in. piłka nożna. Gracze mogą w niej obstawiać np. liczbę bramek, handicapy, liczbę rzutów rożnych, albo to, czy obie drużyny zdobędą bramkę. Jeśli jednak nie masz pojęcia o tym, czym są handicapy, lub szanse na strzelenie gola przez obie drużyny są małe - ogranicz się do podstawowych zakładów na liczbę bramek.

Powiązane Wiadomości