ProTipster Wiadomości Sportowe

FAME MMA 7: MARCIN NAJMAN VS DARIUSZ KAZIMIERCZUK: ZAKŁADY, TYPY

FAME MMA 7: MARCIN NAJMAN VS DARIUSZ KAZIMIERCZUK: ZAKŁADY, TYPY

Kolejna gala FAME MMA z udziałem Marcina Najmana. Były profesjonalny zawodnik otrzymał przeciwnika ze zdecydowanie niższej półki, który podobnie jak on nie ma imponującego bilansu wygranych walk. Dariusz „Lew” Kazimierczuk debiutuje w oktagonie FAME MMA i na pierwszą walkę otrzymał „El Testosterona”. Kto wygra walkę Marcin Najman vs Lew? Jak wyglądają kursy na walkę Marcin Najman vs Lew? Wszystkie informacje znajdują się w tym artykule!

MARCIN NAJMAN VS DARIUSZ KAZIMIERCZUK: ZAKŁADY

Bukmacher Betclic przygotował pełną ofertę kursową na pojedynek Marcina Najmana z Dariuszem Kazimierczukiem. Głównym zakładem jest postawienie na zwycięzcę walki, dostępne są również kursy na zdarzenia w poszczególnej rundzie, długość pojedynku oraz scenariusz, jakim zakończy się wyczekiwana walka.

Obstawiaj zakłady na FAME MMA 7 BEZ RYZYKA

MARCIN NAJMAN VS DARIUSZ KAZIMIERCZUK: KURSY

#1

Bonus Powitalny

Zakład bez ryzyka 500 PLN

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Zakład bez ryzyka 550 PLN

Analitycy bukmachera są zgodni i widzą większe prawdopodobieństwo na wygraną Marcina Najmana. Kurs na victorię „El Testosterona” wynosi 1.30, natomiast na wygraną Kazimierczyka jest równy 3.60. Legalny bukmacher Betclic widzi również największe szanse, że pojedynek zakończy się w pierwszej rundzie wygraną Najmana – kurs na to zdarzenie wynosi 1.75.

zakłady najman fame mma 7

MARCIN NAJMAN

Marcin Najman ma 41 lat i pochodzi z Częstochowy. Jest byłym, zawodowym bokserem, jego bilans walk w ringu wynosi 15 wygranych i 7 porażek. Najman nie ograniczył się wyłącznie do pięściarstwa, z czasem próbował swoich sił w MMA i K1 – w 2016 roku został  mistrzem Europy K-1 WKU w wadze ciężkiej.

  • Wzrost: 182 cm
  • Waga: 110 kg

W MMA nie było już tak kolorowo. Swoją pierwszą walkę w mieszanych sztukach walki stoczył w 2009 roku, w której to Mariusz Pudzianowski znokautował go w nieco ponad minutę na gali KSW. Najman jest najbardziej kojarzony ze sromotnymi porażkami, musiał uznać wyższość Przemysława Salety, Roberta Burneiki oraz Pawła „Trybsona” Trybały. „El Testosteron” wygrał wyłącznie z Piotrem „Bonusem RPK” Witczakiem i słowakiem Michalem Dobiasem na gali PLMMA. W ostatniej walce na FAME MMA przegrał z Piotrem „Bestią” Piechowakiem, kulturystą, dla którego był to debiut w formule MMA.

Najman to również postać medialna i celebryta. Często jest zapraszany do różnych programów telewizyjnych, on sam również prowadzi swój własny talk-show, w którym przeprowadza wywiady ze znanymi osobami z polskiego sportu, polityki lub życia społecznego. 

DARIUSZ KAZIMIERCZUK

O Kazimierczuku nie ma zbyt wielu informacji w sieci. Ma 46 lat i pochodzi z Katowic. Od 2011 roku jest zawodnikiem MMA, jednak jego kariera zdecydowanie nie należy do spektakularnych.

  • Wzrost: 178 cm
  • Waga: 87 kg

Łącznie stoczył dziewięć walk… i osiem z nich przegrał. Wygrał tylko jeden pojedynek w 2018 roku, kiedy to jego przeciwnikiem był Dawid Haras na MMA Cup 10. W 2017 roku miał walkę z Szymonem Kołeckim, medalista olimpijski nie miał żadnych problemów z „Lwem” i znokautował go w 33 sekundzie na PLMMA 72.

Po około dwuletniej przygodzie Kazimierczuk powraca do klatki. Czy pojedynek z Najmanem będzie przełomowym?

MARCIN NAJMAN VS DARIUSZ KAZIMIERCZUK: KURSY

Zabrzmi groteskowo, ale faworytem wydaje się Marcin Najman. Jego rywal na FAME MMA7 nie imponuje wygórowanymi umiejętnościami sportowymi i ma słabsze warunki fizyczne od „El Testosterona”, jest również od niego kilka lat starszy. Warto mieć jednak na uwadze, że Najman potrafił przegrać z kompletnymi nowicjuszami i Kazimierczuk nie pozostaje bez szans. 

Obstawiaj zakłady na FAME MMA 7 w Betclic