ProTipster Wiadomości Sportowe

FAMA MMA powraca! Znamy datę i miejsce FAME MMA 7

FAMA MMA powraca! Znamy datę i miejsce FAME MMA 7

Największa i kontrowersyjna federacja freak fightów wraca z bogato napakowaną, siódmą już galą. Na FAME MMA 7 zobaczymy „Popka Monstera”, który bezsprzecznie jest największą gwiazdą na karcie walk.

Po blisko czterech miesiącach przerwy powraca FAME MMA 7. Gala została zaplanowana na 5 września 2020 roku. Gala odbędzie się na Hali Sportowej w Częstochowie, jednak nie będzie ona otwarta dla wszystkich kibiców. Aktualna sytuacja z koronawirusem nie pozwala na komfortową organizację gali w jednej z największych hal w Polsce. Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami byłoby to możliwe, łącznie z udziałem publiczności, ale warunki i zasady bezpieczeństwa byłyby bardzo restrykcyjne i wiązałoby się to z dużym ryzykiem. Włodarze FAME MMA raczej zdecydują się na bezpieczniejsze rozwiązanie i zorganizują zamkniętą galę, na której wstęp będą mieli wyłącznie VIP oraz osoby, które wygrają bilety na trybuny. Warto przypomnieć, że poprzednia gala odbyła się w podkrakowskim studiu telewizyjnym. 

Gdzie oglądać FAME MMA 7?

Jedyną, legalną opcją jest wykupienie licencji PPV na oficjalnej stronie FAME MMA. Koszt licencji wynosi 19,90 zł i już teraz można ją nabyć. Włodarze zachęcają do jak najwcześniejszego kupna, bowiem tuż przed galą mogą wystąpić liczne obciążenia i mogą pojawić się problemy natury technicznej. 

Karta walk FAME MMA 7 zapowiada niezwykle ciekawie. Będziemy świadkami aż dziewięciu pojedynków, walką wieczoru będzie starcie „Popka” ze „Stiflerem”. 

Karta walk FAME MMA 7 wygląda następująco:

 • Paweł „Popek” Mikołajuw – Damian „Stifler” Zduńczyk (walka wieczoru) 
 • Marcin „El Testoteron” Najman – Dariusz „Lew” Kazimierczuk
 • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
 • Kamil Hassan - Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
 • Krystian „Krycha” Wilczak - Maciej „Szewc” Szewczyk
 • Don Kasjo - Lupa (walka na zasadach K1)
 • Arkadiusz „Aroy” Tańcula - Paweł „Tybori” Tyburski
 • Mariusz "Hejter" Słoński - Tomasz Olejnik
 • Marta "Martirenti" Rentel - Marta "Linkimaster" Linkiewicz

Zestawienie Mikołajuwa ze Stiflerem jest niemałą sensacją, nieprzypadkowo walkę okraszono mianem „super freakfight”. „Król Albanii” na pewno przyciągnie wielu kibiców do oglądania FAME MMA 7. Stifler jest znany z programu „Warsaw Shore”, prywatnie przyjaźni się z Wojciechem Golą, który jest jednym z włodarzem FAME MMA. Jego doświadczenie w klatce jest zerowe, choć jak przyznaje, od bardzo dawna trenuje. 

Po raz kolejny dojdzie do pojedynku pań. Marta Linkiewicz po raz czwarty wystąpi w oktagonie gali FAME MMA. Jej kolejną rywalką w klatce będzie znana z Instagrama i Tik-Toka Marta "Martirenti" Rentel, która ma zerowe doświadczenie w sztukach walki.

To trzecia gala FAME MMA z udziałem Marcina Najmana. W ostatniej gali uznał wyższość nowicjusza, dla którego była to debiutancka walka w formule MMA. Włodarze chcieli dać większe szanse Najmanowi i zakontraktowali mu słabszego przeciwnika. Dariusz „Lew” Kazimierczuk ma bilans walk 2-0-8 i nie prezentuje wygórowanego poziomu, przegrywając przy tym każdą, możliwą walkę. Czy tym razem „El Testosteron” sobie poradzi?

W trakcie gali FAME MMA 7 dojdzie do dwóch pojedynków rewanżowych. Na początek Kamil „Hassi” Hassan zmierzy się z Maksymilianem „Wiewiórą” Wiewiórką. Obaj mierzyli się ze sobą na gali FAME MMA 3 i „Wiewiór” pokonał Hassana. 

W drugim rewanżu Adrian Polak po raz drugi zmierzy się z Amadeuszem Ferrari. Obaj panowie od lat są skłóceni i nie potrafią zakopać topora wojennego, ostateczny pojedynek w klatce ma zakończyć ich wojnę. Na gali FAME MMA 3 górą okazał się Polański po werdykcie sędziów. Jedno jest pewne, będzie to najlepsza walka spośród wszystkich na karcie walk pod kątem sportowym. 

#1

Bonus Powitalny

Zakład bez ryzyka 500 PLN

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Zakład bez ryzyka 550 PLN

Wszystkie walki można obstawiać u bukmachera Betclic, który jest partnerem gali i ma wyłączność na ofertę kursową. Legalny bukmacher przygotował bardzo bogatą ofertę na wszystkie zdarzenia FAME MMA 7. Betclic oferuje również konkurs dla nowych klientów, po rejestracji z kodem promocyjnym BETVIPPL nowy gracz otrzymuje szereg bonusów i ma szansę wygrać bilety na galę FAME MMA 7.

Jak odebrać bonus w Betclic?

 1. Załóż konto w Betclic korzystając z linku na naszej stronie.
 2. Podaj kod promocyjny BETVIPPL podczas rejestracji.
 3. Zweryfikuj swoje konto i dokonaj pierwszej wpłaty.
 4. Postaw pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany - otrzymasz do 510 złotych bonusu!

Odbierz bonus 510 PLN w Betclic